Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 15.Hafta | Torku Konyaspor - Beşiktaş | 28.12.2014 | 19.00 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
719
Cevap
5
Favori
13.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son 4 maça bakıyorumda demba ba'nın eksikliği ne kadar belli oluyor adam oyunda olmasa ile eksikliği belli oluyor.Adı yeter yani.4 maçtır takım yoklara oynuyor. Bunu kabullenelim arkadaşlar 4 maçtır takımın oyununu felan beğenmedim.Tamam yorgunluk felan ama kısa zamanda bilic bunu toparlamalı diye düşünüyorum.

Konya maçı zorlu geçecektir.Klasik aykut hoca mantığıyla düşünürsek defansif bir yapıya göre oynatıyor takımı.

Gelelim kerime bu adamı son maç izleyin ve gökhanın oynadığı maçlara bir bakın .Tamam hızlısın hoşsun ama takıma yardım konusunda 0 ve maçta çok çabuk kayboluyorsun.Akhisar maçında serdar tek başına kalıyor normalde kerimin o pozisyona yardıma gitmesi gerekiyor ama pek oralı olmuyor .Yani gökhanla oynadığım maçlarda daha etkiliyiz.

Bilic ne yapıp edip şu 3 maça takımı iyi hazırlamalı yoksa kanser olmak istemiyorum .

Zor maç .Skor vermek istemiyorum yeter ki kazanalım

• Nedense bu maçta zorlanacağımızı düşünüyorum takım çok yoruldu. Bu kadar çok maça konsantre olmak sıkıntı. Demba ve sosa oynar inÅŸallah kayıp vermeden gs maçına çkkalım hele

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mellfred

Nedense bu maçta zorlanacağımızı düşünüyorum takım çok yoruldu. Bu kadar çok maça konsantre olmak sıkıntı. Demba ve sosa oynar inşallah kayıp vermeden gs maçına çkkalım hele

el essuaya ini murraaaaaaa. Yalil yalil ,lilililili lil..
  • olcay
  • Tolga
    Serdar Pedro Ersan İsmail(Motta)
    Atiba Veli
    Töre Sosa Olcay
    Tosun
  • Kupa maçı derbiden sonrasına ertelendi, eğer bizim sınırdakiler sarı görürse GS maçında oynamayacaklar. Maça da bizim belalımız Halis Özkahya atanmış, bu adam bize her maç minimum 5 sarı kart gösteriyor. Burnuma pis kokular geliyor sebastian...

Şimdiden peşin peşin söyleyeyim, Demba Ba eğer Konya'da oynarsa Galatasaray maçında yok.
  • Beşiktaş bu maçı alsa bile çok zorlanıcak rahat bi galibiyet alabiliceğini düşünmüyorum.hatta daha ileriye gidiyim 2 puan bile bırakabilir.
  • Rakibin puan kaybından sonra galip gelirsek müthiş olacak. İki haftadır 5 yiyor Konya. O sebepten bu maç çok tehlikeli. Dikkat etmemiz lazım.
  • bugün de fb nin puan kaybetmesini bekliyorum, konyaspor'u da yeneceğimizi düşünüyorum.

Sarı kart sınırındakiler %100 dikkat etmeli.

• quote:

Orijinalden alıntı: Another Man

Bu şekilde konumu açılır birader. Biraz daha özverili olun. Yüzlerce adam senin iki kelimelik yorumuna muhtaç değil.

Her hafta aynı mesajı en beğenilen olarak görüyorum. Dejavu olmaktan ciğerim soldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turcia

quote:

Bu şekilde konumu açılır birader. Biraz daha özverili olun. Yüzlerce adam senin iki kelimelik yorumuna muhtaç değil.

Her hafta aynı mesajı en beğenilen olarak görüyorum. Dejavu olmaktan ciğerim soldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Turcia

quote:

• 0-3 savunma saçma bi hata yaparsa 1-3

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu maçtan kesinlikle 3 puanla ayrılmak zorundayız. Galatasaray puan kaybetti gelecek hafta onlara vurursak devre bırakmış oluruz ayrıca haftaya Fenerbahçe Başakşehir ile oynayacak kesinlikle puan kaybı yaşayacaklardır. Fener 34 ile bitirir.

Beşiktaşımız 38

Fener 34

Gs 32 şeklinde ilk yarı biter. İkinci yarı iki yönlü agresif orta saha,stoper ve sağ bek lazım.
  • Fırat Günayer @firatgunayer · 48 dk. 48 dakika önce

Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Beşiktaş maçı öncesi, Hleb, Rangelov, Tolga, Vukovic ve Özgür'ü kadro dışı bıraktı..

bunlar önemli isimler keşke Hasan Kabze de olaybı belalımız.

Bize Sert rakibi tekme tokat dövecek adam lazım korku veren

ben farklı kazanacağımızı düşünüyorum.
  • Torku Konyaspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Beşiktaş maçında Belaruslu yıldız oyuncu Aliaksandr Hleb, Rangelov, Vukovic, Tolga ve Özgür'ü kadro dışı bıraktı.
  • İnşallah yeneceğiz.

• Bjk alır 1-3.

• 5 kişi kadro dışı aykut hoca napıyorsun ? aman bizene
  • Vatan gazetesine göre Konya'da galibiyet primleri 3 katına çıkarılmış, Erciyes maçında da böyle yapmışlardı.Hep de bize denk gelir nedense.Bu sefer ne olursa olsun derbi öncesi 3 puanı almamız lazım.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.