Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 15.Hafta | Kasımpaşa-Beşiktaş | 15.12.2013 19:00 (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
826
Cevap
1
Favori
15.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yav he he beşiktaşın üstüne oyun kuruluyor. Biz amerikayla savaş yapıp yenilsek gemi bozuktu diyecez. Kendi hazmedemiyenler besiktasın üstüne oyun kuruluyor demeye devam etsin. Ama elbet o lokma boğazınıza takılacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilk gollerinde taç kullanım mesafesi olarak yanlış, ikisi de.
    ikinci gollerinde ofsayt var fakat 12cmmiş ve yan hakemle ofsaytteki oyuncu arasında bir kasompaşalı var farketmesi çok zor
    iki top varken verilen karar doğru hakem top atılmadan önce düdüğü ağzına götürmüş, sarı kartı da tahrikten vermiştir. Ama hakem atşıyla başlanır mı orasonı bilemiyorum
    Sahaya giren elemana vurmanın cezası kırmızı kart, eğer o eleöan size vuruyor veya vurmaya çalışıyorsa iş değişir yani ferdi vursa kırmızı yemezdi sanırım. Almeidanın sarı yanlış onun kararı direk kırmızı olmadı
    Haydi iyi geceler, nalesef ki geçmiş olsun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

Ne maçı izledim ne de olayı anladım, konuyu okuyup anlamaya çalışıyorum ama senin sorunun cevabı şu; kural gereği sahaya giren taraftara müdahele ile oyun içinde rakibe yaptığın müdahale aynı sayılıyor. Sahaya girene vurduğun an rakibe vurmuş gibi kart yiyorsun.

adam bana bicakla kossa bende bi tane patlassam gebermemek icin kirmizi mi gorucem ? yada kirmizi kart gormiym diye olucem mi ? sacmalik. sarilmaya gelen adama futbolcular vurmuyo ztn.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gael

quote:

Orijinalden alıntı: JessieJ

Ne maçı izledim ne de olayı anladım, konuyu okuyup anlamaya çalışıyorum ama senin sorunun cevabı şu; kural gereği sahaya giren taraftara müdahele ile oyun içinde rakibe yaptığın müdahale aynı sayılıyor. Sahaya girene vurduğun an rakibe vurmuş gibi kart yiyorsun.

madem öyle bir mantık var ,ceza sahasında fernandes çelme yediğine göre hakem penaltı kararı vermeliydi,

http://www.sabah.com.tr/Spor/Futbol/2013/09/09/masor-cizgiden-gol-kurtardi

http://www.zapkolik.com/video/balona-carpip-gol-olan-top-liverpoolu-yakti-101863

Taraftar Fernandes'e vurdu diye penaltı mı olsun diyorsun izlemediğim için anlamadım ama yukarıda ki örnekler açık ve net, sahaya giren yabancı maddeler oyunun akışını değiştirmiyor.
  • Umit Ozat ;

Almeida cok iyi yapti eline ayagina saglik. ah be özat hiç mi adam olmayacan
  • Artık gözümüzle gördüğümüze bile kılıf uydurup uyutmaya çalışanlar var.. Hadi kuralları, onu, bunu eğip büküyorlar ama artık bu kadarına pes..

DONK denen adama sorsan penaltı verilmediğine halen şaşırıyordur.. Adam top elde en az 5-6 saniye boyu duruyor, sonra bakıyor Almeida ceza sahasında pozisyona girmiş topu tutup Almeidanın önüne fırlatıyor.

Hakem orada kırmızıyı geçtim en azından sarı + penaltı verse gayet haklı olurdu. Maçı da 2 veya 3-0 alırdık.. Kimse de birşey diyemezdi, ilk yarı zaten çok üstündük..

1-2 maç olaysız geçse hemen patlatıyorlar olayı..

Millet kalkıp Biliç'e laf söylüyor. Tamam ben de beğenmiyorum bazı kararlarını. Ama adam ağzını açtı bilmem kaç maç ceza verdiler.. O arada takımı doğramaya geçtiler.. Diyordur heralde nereye geldim ben bu nasıl bir ülke...

Zamanında Lucescu çok söylemişti bu ülkede futbol oynanmaz diye..
    Yine aynı terane..

Luce, Bilic, Shuster, Tayfur, Carvalho, Toschak, Bosque, Aybaba hepsi mi haksız bunların.. Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.. Alev alev yanıyor ligimiz usülsüzlükle, adam kayırma ile, şikeyle, eyyamcılıkla.. Halen birşey yok diyenler var...

Tamam madem birşey yok, bunca paranın döndüğü, avrupada 1-2 ülke hariç rekor ücretlerin olduğu bir ligin milli takımı, kulüpleri neden dünyada yok..
  • Ben kuraldan bahsediyorum yukarıda örnekleriyle hemde videolu örnekleriyle hemde Türkiye'de değil Avrupa'da da bu şekilde diyorum ama senin aklın bunu alamıyor sanırım.

@inonu88

Kuralın saçma olduğunu linkte ki konuda da belirttim ama kural bu.
  • Technics kullanıcısına yanıt
    0:47. saniyeden sonra nasıl da değişiyor ses tonları spikerlerin. adamlar bile şaşırıyor o duruma. direk kırmızı +penaltı vermeliydi hakem ama sarı kartı ve hakem atışı ilginç gerçekten
  • Maç tamamen satılmış komple hatalar üzerine kurulmuş
    Ve herşey kılıfına uydurulmaya çalışılıyo uyduruluyoda
    Ben fenerbahçeliyim ama yazık kardeşim bjkye bu hale ki getirdi belli
    Bu maçı tayyibin uşakları almıcakda sözde gezici anarşist bjkmi alcakdı
    Maç göz göre göre satılmıştır 2-3 kuraş hatası var
    En basiti futbolcuya dışarıdan herhangi müdahale olduğunda maçın tatil olması gerekiyomuş
    Yani bu en basiti yazık oldu bjkye
    Ama bu satımışlar fenerede çelmw takmaya çalışırsa o zaman ortalık karışır işte.
    Tayyibin polisleriyle fenerbahçeli taraftarlar arasında savaş çıkar yine...

• ErsinBoz kullanıcısına yanıt
    Ben de Fenerbahçeliyim.Yazdıklarının hepsine katılıyorum fakat Beşiktaşta zamanında şunlar (http://12mayis.tumblr.com/) olurken şakşakçılık yapmasaydı bugün belki de bu hale düşmeyecekti.
  • Ben doğrucuyum hocam şimdiye yorum yapıyorum geçmişle fazla uğraşmam onu zaten kurtaramayız ama günümüzde olanı gözümüzle gördüğümüz bariz şeyleri bari görelim
    Yazık yazık

• quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

Rüyamda bir grup maçı oynuyoruz dakika olmuş 90 frikik atacağız.. Öğreniyoruz ki grup lideri çıkmak için 1 gole daha ihtiyacımız var sanırsam Avrupa maçı fakat hakemler Türk, hakemlerle konuşuyor Fernandes falan şöyle böyle bize 1 gol daha lazım diye.. Sonra frikikten kalecinin sol tarafına çok dandik bir gol atıyor Fernandes..

Diyeceğim odur ki 2-1 yeneriz..

Frikik dediğim olay Gs maçı, frikiği Fernandes'in kullanması, hakemler falan, skorda tutmuş..
  • sahadaki TOP almedia ya gelmeden önce hakem zaten mosta mıdır nedir onun kucağında kabak gibi görüuyor hatta one lan bile der gibi bakıyor ama oyunu devam ettiriyor,durdurması gerekirken. ve gözlemcide hekemi kurtaran raporu yazıyor yani işine geleni yapıp hakemi çok güzel kurtarıyor

oyun devam edip mosta topu topa atınca hakemde aslında çok önceden gördüğü topu yeni görmüş gibi yapıp düdüğü çalıp hem kendini hemde kasımpaşayı kurtarıyor böylece kural hatası yok oluyor ne diyelim bravo

bu arada bence sahaya giren taraftarda bjk forması giymiş kasımpaşalı türkiyede artık izlenecek futbol kalmamıştır geçmiş olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

sahadaki TOP almedia ya gelmeden önce hakem zaten mosta mıdır nedir onun kucağında kabak gibi görüuyor hatta one lan bile der gibi bakıyor ama oyunu devam ettiriyor,durdurması gerekirken. ve gözlemcide hekemi kurtaran raporu yazıyor yani işine geleni yapıp hakemi çok güzel kurtarıyor

oyun devam edip mosta topu topa atınca hakemde aslında çok önceden gördüğü topu yeni görmüş gibi yapıp düdüğü çalıp hem kendini hemde kasımpaşayı kurtarıyor böylece kural hatası yok oluyor ne diyelim bravo

bu arada bence sahaya giren taraftarda bjk forması giymiş kasımpaşalı türkiyede artık izlenecek futbol kalmamıştır geçmiş olsun

hakemin neyi nezaman gördüğü değil düdüğü ne zaman çalıp oyunu ne zaman durdurduğudur önemli olan. o da topa çarptıktan sonra olan bir şey kural hatasını yiyemezler öyle kolayla
  • sahaya giren adam bjkli belliki
    Bu afrika kartallarımı 1453 kartallarımı ne varya o yapılanmadan
    Belliki bu maçıda galeyana getirmek istedi tutmayınca formunda olmayan fernandese sarıyo.ilginç

• quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

Umit Ozat ;

Almeida cok iyi yapti eline ayagina saglik. ah be özat hiç mi adam olmayacan

hocam 2 saattir dinliyorum. öyle birşey duymadım. belki kaçırmışımdır. eminmisin öyle birşey dediğine, bi yerdemi okudun duydunmu ?
  • Baris simsek yapmis yapacagini bide sivamis. Bir Galatasarayli olarak Besiktasa yapilanlari serefsizlik olarak goruyorum. Ayiptir, yaziktir ya...

• quote:

o topların ikiside çarpışıp kaleye girseydi 2 golmü sayılacaktı acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Technics

quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

sahadaki TOP almedia ya gelmeden önce hakem zaten mosta mıdır nedir onun kucağında kabak gibi görüuyor hatta one lan bile der gibi bakıyor ama oyunu devam ettiriyor,durdurması gerekirken. ve gözlemcide hekemi kurtaran raporu yazıyor yani işine geleni yapıp hakemi çok güzel kurtarıyor

hakemin neyi nezaman gördüğü değil düdüğü ne zaman çalıp oyunu ne zaman durdurduğudur önemli olan. o da topa çarptıktan sonra olan bir şey kural hatasını yiyemezler öyle kolayla

türkiyede yedirirler kardeşim gözlemci raporunu yazmış çokta güzel kılıfına uydurmuş hakem düdüğü topu gördüğü gibi çalmıştır buda doğrudur yazmış artık bunu yırtınsanda değiştiremezsin çünkü adamlar güzel seneryo yazmış
  • Az önce trt sporda izledim...Bariz bir şekilde iki topun birbirine çarpmasından sonra düdük çalıyor hakem...Yani net bir şekilde kural hatası...Amaaaa tabiki böyle olmayacak...Olacakları yazıyorum; maç bu skorla tescil edilir, Motta ve Almeidaya cezalar verilir ve bunlar onanır...Beşiktaşa 2 den az olmamak kaydıyla seyircisiz cezası verilir...Raporlara göre Bilicede ceza gelebilir...Beşiktaş yöneticileride açıklamalarından dolayıhak mahrumiyeti cezası alırlar...
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.