Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 14.Hafta | Beşiktaş - Sivasspor | 09.12.2013 20:00 (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
335
Cevap
2
Favori
7.479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Holosko ve mustafaya artık katlanamıyorum. Gidin abi yeter. Aldığınız paraları gönül rahatlığıyla harcayamayın ulan kanser ettiniz beni. Bi defolun gidin anadolu klüplerine.
  • maçta sadece ilk 15 dk iyi oynadık o sırada rahat 3-4 olurdu ama becereksizlik gol atamadık sonra zaten oyundan çok düştük.maçın kırılma anı gökhan törenin sakatlanması ondan sonra zaten ileri gidemez olduk.
  • Böyle olacağı belliydi.Bizim maç kazanmamız için ilk yarıyı en az 3 farkla bitirmemiz gerekiyor.Çünkü ikinci yarı takım tamamen duruyor.İlk yarı o pozisyonları değerlendiremezsen galip gelemezsin.En az 5 olacak maç berabere bitti.
  • o kadar sakat ve cezalı oyuncuna rağmen ilk yarıda 5 net pozisyon buluyorsun bunları değerlendiremiyorsun ne desem bilemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

İlk yarı 5 atacağımız maçta beraberliğe sevindik, çok kaçırıyoruz.

Ferdi ve Gökhan'ın değeri yine görüldü.

Mustafa ve Holosko'nun terapi görmeleri gerekiyor.Bu ne bencillik, bu ne sorumsuzluk..

Holosko böyle casperlık yapmaya devam ettikce biz daha cok kahroluruz. Maca girdikten sonra 3 pozisyonda adamin icinden geçmeye çalıştı yine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • muhammedde çok iyi olacak olacak diyorlar ama ondan 2-3 yaş küçükler çok üst düzey top oynuyor muhammed hiç ilerleme gösteremedi küçükken yaşıtlarına göre gerçekten iyiydi ama üstüne koyamayınca çok aciz kalıyor.takımda çok gidecek oyuncu var lig arasında köklü değişiklikler gerek.
  • Akgün, Holosko, Pektemek derhal bu adamlar satılmalı. Bunların bize hiçbir yararı olmaz. Muhammed içinde ne diyeceğimi bilmiyorum artık. Bakıyorsun yurtdışında artık 17-18 yaşında çocuklar maç kurtarıyor. Ama bizim Mami'de vücut dışında bir gelişme göremiyorum. Derhal 4-5 oyuncuyla yollarımızı ayırmalıyız. Süzen, Akgün, Pektemek, Holosko.. Bunlar gitsinde bir nefes alalım artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: otuztemmuz

muhammedde çok iyi olacak olacak diyorlar ama ondan 2-3 yaş küçükler çok üst düzey top oynuyor muhammed hiç ilerleme gösteremedi küçükken yaşıtlarına göre gerçekten iyiydi ama üstüne koyamayınca çok aciz kalıyor.takımda çok gidecek oyuncu var lig arasında köklü değişiklikler gerek.

Yazar mısın burada hangi 2-3 yaş küçük oyuncular çok üst düzey top oynuyormuş, hepimizi bilgilendirmeni isteriz.Muhammed 95 doğumlu, hatırlatayım onu da.20 yaşına geldi diyen taraftarımız var.
  • hafta içi kulube destek olmak amaclı kartal yuvasından alıverıs yapmıstım..borclar odensın kulup duzluge cıksın dedık kendımızce destek olduk..buyuk ıhtımalle hıc kullanmayacagım urunler aldım..evımden kıstıgım param bu sahadakılerın cebıne gıdecekse yazıklar olsun..bu ruhsuzlara yazıklar olsun..utanmadan bıde neler talep edıyorlar kulupten..herseyden once gs macında sahaya gırenlere yazıklar olsun..4mac ceza aldık 3 unde berabere kaldık..su maclarda taraftar baskısı olsaydı boyle olmazdı..takım moralmen de bıtmıstır artık..bızden bu sene cacık olmaz.bu saatten sonra ronaldınho da gelse pırlo da gelse messi de gelse bu takım sampıyon olamaz..
    sımdı bız bu aksam uzgun oturcaz evımızde canımız sıkkın..bu sahadakı herifler duşunu alacak 15 dk suratsız durcaklar otobuse bınıptesislere gıtcekler sonra gece alemlere akacaklar yuzler gulmeye baslayacak..mac unutulacak..olan bıze olacak..

rıdvan dılmen bı cumle soyledı sımdı guntekın onaya..ben haftaya fenerbahcenın 11ını sayarım ama sen bana besıktasın 11ını hayatta sayamazsın dedi..dogru dıyor..haftaya kımler olcak kımler olmıcak belli değil..cacık olmayacak bu sene bızden..en azından kastırsalarda ikinci yarı 2.3. olsak kupa alamasakta sampıyonlar ligine gitsek..para gelir enazından

• şaka gibi hafta ıcı ömerin adelesi yırtıldı.nasıl önlem alamazlar belliki antreman sahasında sorun var ah ah. Kerim e 3 milyon verdik oynatmıyor neden aldık o zaman Bilic gun gectıkce hata yapıyor oyunu okuyamıyor

• Akgün şu çabasıyla gideceklerin içinde en iyisi bence en kötü ihtimalle bu durumlarda çabalar holosko süzen gibi oyuncular öncelikle gitmeli

• Beraberlik iyi sonuç diyordum ama maçtan sonrada böyle sivas bir daha bulunmaz diyorum...Yazık o kaçanlara...Yazık Necibe, Mehmede, Mottaya, Atibaya...Diğerleri bu adamların yarısı kadar oynasa güle oynaya alırdık maçı...

Muhhammed büyük fırsatlar kaçırıyor...Önce kupa sonra bu maç...Umut azalıyor...Devre arası kiralansın da görsün anyayı konyayı...
  • kuponumu yatıran maç oldu
  • Oyuna sonradan girenlerin hiç katkısı olmazsa bu tip maçları kazanamazsın.
  • quote:

quote:

muhammedde çok iyi olacak olacak diyorlar ama ondan 2-3 yaş küçükler çok üst düzey top oynuyor muhammed hiç ilerleme gösteremedi küçükken yaşıtlarına göre gerçekten iyiydi ama üstüne koyamayınca çok aciz kalıyor.takımda çok gidecek oyuncu var lig arasında köklü değişiklikler gerek.

Yazar mısın burada hangi 2-3 yaş küçük oyuncular çok üst düzey top oynuyormuş, hepimizi bilgilendirmeni isteriz.Muhammed 95 doğumlu, hatırlatayım onu da.20 yaşına geldi diyen taraftarımız var.

u18 turnuvasını izlemedin galiba bir çok oyuncu muhammedden kat kat iyi oynuyor hatta bazıları kendi klüplerinde bile çok iyi iş yapıyorlar.bence muhammedi kiralık olarak göndersinler bir takıma artık futbol eskisi gibi değil 18-19 yaşlarında futbolcular pişecek olacak diye beklenmiyor eğer gerçekten kaliteliyse onu bu yaşlarda gösteriyor.

• Neredeyse pozisyon vermeden gol yedik...
  • quote:

quote:

quote:

u18 turnuvasını izlemedin galiba bir çok oyuncu muhammedden kat kat iyi oynuyor hatta bazıları kendi klüplerinde bile çok iyi iş yapıyorlar.bence muhammedi kiralık olarak göndersinler bir takıma artık futbol eskisi gibi değil 18-19 yaşlarında futbolcular pişecek olacak diye beklenmiyor eğer gerçekten kaliteliyse onu bu yaşlarda gösteriyor.

u18 turnuvasındaki oyuncular adından da belli olduğu gibi 18 yaş kategorisinde kendi klasmanında rakiplerle oynuyor.Mami'nin karşısında kasap ordusu var.Buna rağmen sağlam basıyor yere, oyunu çok iyi okuyor.Heyecanlı dersin anlarım, tecrübesiz dersin anlarım.Ama bu tarz eleştiri genç oyuncular için çok acımasızca.

Ve sorumu yineliyorum, kendi liginde(a2 değil, turnuva değil) süre alıp da çok üst düzey top oynayan 97-98 doğumlu oyunculardan 3 tane yazabilir misin tüm dünya profesyonel futbol ligleri kapsamında ?

• bu sene ilk 3 e gireceğimizi zannetmiyorum.kupa vardı oda gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: 0peth

şaka gibi hafta ıcı ömerin adelesi yırtıldı.nasıl önlem alamazlar belliki antreman sahasında sorun var ah ah. Kerim e 3 milyon verdik oynatmıyor neden aldık o zaman Bilic gun gectıkce hata yapıyor oyunu okuyamıyor

Sizde o doktor varken önlem alamazsınız. Kendisi Sow için futbol hayatı bitti diyen eski Fenerbahçe doktorudur. Televizyon kanallarında dolaşarak Sow artık futbol oynayamaz diyordu. Futbol oynayamaz dediği adam üç gün sonra Rövaşata gol atmıştı. O açıklamadan sonra 7 maçta 6 gol attı.

Zaten o dönem kendisi başarısız olduğu için kapının önüne kondu.
  • Muhammed şu anda küçükken attığı o çalımların ekmeğini yiyor.
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.