Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 13.Hafta | Fenerbahçe - Beşiktaş | 30.11.2013 20:00 (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.061
Cevap
3
Favori
19.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Boldy.Marry

quote:

Orijinalden alıntı: The Governor

Fb'li arkadaşlar Necip'in 2.sarı kartı,Emenike'nin kafası,Alves'in dirsekleri hakkında ne düşünüyor acaba

emenikenin kafası kırmızılık değil sivokunda müdahelesi var , alvesin dirseği sarı kartlık asla kırmızı verilmez , necipinde sarı kartına verilemez diyemessin hakem vermeyebilirde ama verdi orda ilk müdaheleyi necip yapıyor necip canere yapışıryor
    + sen kuytla tolganın pozisyonuna ne diyosun

senin futbol bilgine.. emenikenin kırmızı yemesi için illa kan çıkması mı lazım veya burnunun kırılması mı, bi kere sarı kart hiç değil, ortası yok yani ya hiç vermiyecekti yada kırmzı.

pozisyonu gözünle izlersen topa ilk müdaheleyi necip yapıyor gerisi omuz omuza mücadele, ikisine de faul verilebilirdi ama kart olmaz , arkadan çekme yok, kasti hareket yok, bişey yok, beşiktaş 10 kişi nasıl bırakım hesabı var.

kuytla tolga demişsin bende sana yuh diyorum yaş kaç diyorum, allah sana muhakeme gücü bize sabır versin diyorum beşiktaş konusunda trollük yapma diyorum.

• Emenike yan hakem sayesinde sahada kaldı, orda kafa attı dese direkt kırmızıyı yiyecek, alves sağlam dirsek attı ama sarı kartla geçiştirilebilirdi ancak hiçbişey yok, necipin pozisyonu ikiside çektiği için çok yanlış bi görüş oldu. Bunlar böyle ancak gle gelelimki Beşiktaş elindeki maçı verdi resmen, fb yede bravo 10 kişi olmalarına rağmen süper mücadele ettiler bjk yoktu resmen ikinci yarı çok ilginc bir ikinci yarı oldu.Tolga yıda kutluyorum süperdi bu akşam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Galle

quote:

quote:

Fb'li arkadaşlar Necip'in 2.sarı kartı,Emenike'nin kafası,Alves'in dirsekleri hakkında ne düşünüyor acaba

emenikenin kafası kırmızılık değil sivokunda müdahelesi var , alvesin dirseği sarı kartlık asla kırmızı verilmez , necipinde sarı kartına verilemez diyemessin hakem vermeyebilirde ama verdi orda ilk müdaheleyi necip yapıyor necip canere yapışıryor

senin futbol bilgine.. emenikenin kırmızı yemesi için illa kan çıkması mı lazım veya burnunun kırılması mı, bi kere sarı kart hiç değil, ortası yok yani ya hiç vermiyecekti yada kırmzı.

pozisyonu gözünle izlersen topa ilk müdaheleyi necip yapıyor gerisi omuz omuza mücadele, ikisine de faul verilebilirdi ama kart olmaz , arkadan çekme yok, kasti hareket yok, bişey yok, beşiktaş 10 kişi nasıl bırakım hesabı var.

kuytla tolga demişsin bende sana yuh diyorum yaş kaç diyorum, allah sana muhakeme gücü bize sabır versin diyorum beşiktaş konusunda trollük yapma diyorum.

ben trollük bişey söylemedim ayrıca emenikeye asla hiç bi hakem kırmızı veremezdi. tolga altıpasın içinde değil kuytun müdahalesi yok nizami zıplıyor. necip ilk eliyle caneri çekmese faul verilmezdi ama ilk necip çekiyor kart verilmeyebilirdide hakem verdi ama .ayrıca sen benim futbol bilgime laf atamassın.

• quote:

Orijinalden alıntı: HüseyinCANDIR

Onu bunu bilmemde FENERBAHÇE bu futbolla yıkılmaz!! Boşuna ümitlenmeyin ağalar nefesiniz yetmez

böyle hakemde her zaman bulunmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

quote:

Orijinalden alıntı: dedeefendi_

FB nin hakkını mı yemişler..! KÜLAHIMA anlatın arkadaş..! Maç çatır çatır Beşiktaş götürüyordu, ta ki hakem devreye girene kadar..

Şapkaları koyun dikkatli izleyin
    http://www.ligtv.com.tr/haber/necip-de-atildi

Omuz şarjı ile yürürken formadan tutuluyor. Caner çeke çeke Necip'i düşürüyor. Sonra dikkat..! Faulun kendine verildiğini zannederek KALK hareketi yapıyor Necip'e. Peki hakem ne yapıyor Necip'e 2. sarı..

Hayır adam gole gitmiyor, birşey yok ortada. En fazla FB ya da BJK ye faul çalarsın anlarım. Sarısı olan adamı bu şekil atmak nedir yahu..

Çatır çatır neyi götürüyordu 2.yarıda 10 kişilik takımıza ezilen Bjk'mı götürüyordu.Maçın en iyilerden biri Tolga iken mi götürüyordu.Kaç pozisyona girdik belli değil yahu..

Hakem hatalarına değinmiycem her iki tarafında aleyhinde hatalar oldu.Ama bugun futbol olarak Fenerbahçe bariz üstündü..

Kadıköyde Fenere karşı ileride mi basacaktık. Beşiktaş oyunun gereklerini yapıyordu.. 10 kişi kalmak bazen ters etki yaratır bunun örneklerini saydırma bana şimdi siz de çok yaşadınız.
    10 kişi kaldıktan sonra maç 3-2 ye geldi. Hakem katletmese siz basacaktınız goller de gelmeye devam edecekti. Bırakın şu kahve ağızını teknik olarak Beşiktaş yapması gerekeni yapıyordu. FB parçalayacak biz atacaktık, ince ince hakem müdahaleleri bu dengeyi bozdu..

Bu kadar iyi oynaynadığını düşünen adam maçı alır.. Birçok Avrupa takımı buraya geliyor, bizim takımlar salıdıryorlar, saldırıyorlar adamlar 3 atakta 3 gol atıp geçiorlar. Top oynamak demek saldırmak demek değil.. Biz FB yi eziyoruz dememedim zaten, deplasmanın gereğini yapıp maçı götürüyorduk ancak bildiğimiz senaryo her zaman aynı...

• quote:

+ Sonsuz özellikle Emenike kırmızı yemeliydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • özeti izleyenler gelmiş burda ağalık yapıyor gidin ilk maçın tamamını izleyin !
  • Tebrikler Fenerbahçe'm.

bjk, bjk olalı böyle zulüm görmedi. 8-0 yenildikleri Liverpool maçında bile bu kadar ezilmediler.

FENERBAHÇE
  • quote:

Orijinalden alıntı: Müendiz42

quote:

Orijinalden alıntı: Am@deus

Galatasaray, Fenerbahçe maçlarına derbi diyorlar ama tadı tuzu yok. Derbi Beşiktaş, Fenerbahçe maçları...

çok gol olduğu için derbi denmez delikanlı

• quote:

FB nin hakkını mı yemişler..! KÜLAHIMA anlatın arkadaş..! Maç çatır çatır Beşiktaş götürüyordu, ta ki hakem devreye girene kadar..

Omuz şarjı ile yürürken formadan tutuluyor. Caner çeke çeke Necip'i düşürüyor. Sonra dikkat..! Faulun kendine verildiğini zannederek KALK hareketi yapıyor Necip'e. Peki hakem ne yapıyor Necip'e 2. sarı..

Hayır adam gole gitmiyor, birşey yok ortada. En fazla FB ya da BJK ye faul çalarsın anlarım. Sarısı olan adamı bu şekil atmak nedir yahu..

Beşiktaş nereye çatır çatır götürüyordu maçı? 10 kişi oynadığımız halde ilk ve ikinci yarıdaki furbolumuz ortada.
    Kuyt ın pozisyonunda hiçbirşey yoktu, golümüz verilmedi. Birde net penaltımız verilmedi. Fenerbahçe 10 kişiyle ortaya böyle bir futbol koymuşken, hala da beşiktaş maçı çatır çatır götürdü diyorsun ya, dahada söylenecek söz bulamıyorum.

Maça gelirsek gerçekten futbol izlediğimi düşünüyorum ben bu gece.Çok güzel bir maç oldu.

• Fenerbahçenin verilmeyen penaltısını konuşan yok hiç maşallah artı şunuda söyleyim bu futbolla hakeme felan ihtiyacımız yok bjk böyle zulüm görmedi. 90 dkyi tam izleyenler anlar.......

• 11-9 oynanmasi gereken bir macti. Ferrariyi atan zihniyet emenikeyi atamiyorsa bi dusunmek lazim.
    Bu ligte besiktas kotu oynayarak yada sansla mac alamaz aldirmazlar.
    Besiktasin yapmasi gereken 34 mactada cok iyi oynayan isini sansa birakmayan bir takim kurmasi sart.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ben trollük bişey söylemedim ayrıca emenikeye asla hiç bi hakem kırmızı veremezdi. tolga altıpasın içinde değil kuytun müdahalesi yok nizami zıplıyor. necip ilk eliyle caneri çekmese faul verilmezdi ama ilk necip çekiyor kart verilmeyebilirdide hakem verdi ama .ayrıca sen benim futbol bilgime laf atamassın.

daha emenikenin pozisyonuna kırmızı değil diyen futbol bilgini görmedim senden başka, hikmet karaman selçuk dereli, ilker yağcoğlu, bülent yavuz gibi futboldan anlamayan herifler direk kırmızı diyorlar bu pozisyona,

tolganın altpasın içinde ...... ne alaka ya ne alaka allah askına, ceza sahası içinde kaleci dokunulmaz 6pasda değil sadece.

kuytun müdahelesi yok demişsin... ................................................ boşluğu sen doldur.

ilk çeken diye bir kural yok, avantajlı olma hali var, ilk müdaheleyi necip yapyor, dikkatli izle. omuz omuza mücadele var birde canerin çığrtkanlğı.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

daha emenikenin pozisyonuna kırmızı değil diyen futbol bilgini görmedim senden başka, hikmet karaman selçuk dereli, ilker yağcoğlu, bülent yavuz gibi futboldan anlamayan herifler direk kırmızı diyorlar bu pozisyona,

tolganın altpasın içinde ...... ne alaka ya ne alaka allah askına, ceza sahası içinde kaleci dokunulmaz 6pasda değil sadece.

kuytun müdahelesi yok demişsin... ................................................ boşluğu sen doldur.

ilk çeken diye bir kural yok, avantajlı olma hali var, ilk müdaheleyi necip yapyor, dikkatli izle. omuz omuza mücadele var birde canerin çığrtkanlğı.

tamam.

• size bol gelen bize dar gelir, fener iyi oynadı tebrik ederiz orası ayrı ama bize zulmü cüneyt yaptı, bizde çok biliyoruz sami yende saraçoğlunda tek kale oynadığmız maçları. tek kale demişim kalecisiz diyecektim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bianconera

quote:

Çatır çatır neyi götürüyordu 2.yarıda 10 kişilik takımıza ezilen Bjk'mı götürüyordu.Maçın en iyilerden biri Tolga iken mi götürüyordu.Kaç pozisyona girdik belli değil yahu..

Hakem hatalarına değinmiycem her iki tarafında aleyhinde hatalar oldu.Ama bugun futbol olarak Fenerbahçe bariz üstündü..

+1000000
    sonuna kadar katılıyorum
    bu arada caner depara kalkıyor necip gelip caneri kesiyo dikkat edin canere nasıl geldiğine çok iyi bakın

• krocker09 kullanıcısına yanıt
    yani o bariz zaten bu maçta ortaya çıktı ama burada fenerbahçe yide göz ardı etmemek lazımdı..
    son dakikaya kadar ısırıyolar, kondisyonları yüksek ve öndeki 3lüleride kaliteli cidden..
    ayrıca kendi sahalarında iyi tempo yapıyolar.. bizde 2.yarı ısırmayınca geldikçe geldiler..
    burada biliçten 60 tan sonra ferdi ve g.töre yi çıkarıp frei - mottayı alarak hızlı kontraya
    dönmesini beklerdim ama kırmızı filan gelince iş değişti sonra.

bu maçı bir kenara bırakırsak sadece kondisyona bağlamakta doğru değil gs maçında da geri çekilip
    baskı yetirtiriyosun burada pasla ileriye kontralar yapamayınca karşı takımda cesaretle
    gelebiliyor..

ben birazda oyuncuların caylaklığına bağlıyorum top yapan ferdi ve ozzy oyundan düştüğünde
    oyunu tutan adam kalmıyo..atibada bekte olunca..
  • Negatiwe kullanıcısına yanıt
    aynen iki taraf içinde 1 puan makul bence Beşiktaş bu sezon izlediğim en iyi futbunu oynadı
    yoksa Fenerbahçe farka giderdi
  • iki takımada tebrikler güzel bir skor güzel bir maç. hatalar her zaman oluyor. Böyle güzel skorlu başa baş maçları seviyorum.
  • adoreco kullanıcısına yanıt
    Ne farki kafaniz mi guzel

• 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.