Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 12.Hafta | Beşiktaş - Trabzonspor | 07.12.2014 | 19.00 (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
864
Cevap
5
Favori
17.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler beşiktaş-trabzon gollerı ve beşiktaşın gollerı ile ilgili ritme göre müzikli golleri youtubede buldum buyrun bakın seviceksınız

http://www.youtube.com/watch?v=Si048L2M8vI
    http://www.youtube.com/watch?v=KyQZrjgETE8
    http://www.youtube.com/watch?v=0G8y7lkZHko
    http://www.youtube.com/watch?v=9lM_o-QwCac
    http://www.youtube.com/watch?v=H2uuPLJ1nJw

güncelll

• quote:

Orijinalden alıntı: alpayburak

quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2014

1-2 Trabzonspor kazanacaktır.

Dün maça 38 farklı takımın taraftarı girmiş. Hala Gurur yapıp 2-1 yenilecek diyorsun. Kabul edin siz bile zevk alıyorsunuz beşiktaşın maçlarını izlerken her dakikası olay heyecan maçtan önce de sonra da dedim beşiktaş takım oyununu ligde kimse uygulayamıyor avrupa tr kupası bunları malzeret bile etmiyoruz.
    Adamlar çıkıyor ders veriyor alkış alıyor. Hala ezberden konuşuyorsunuz gülüyorum vallahi size. Sidik zoruyla 2-1 maç aldınız. burak30 tane gol atsa nolur bir dembaba gibi sevilmedikçe itici adam ruhlarını yütürmişler. görücez galatasarayı ilerki haftalarda

Maçtan önceydi o tahmin.

Olabilir yanıldık,tahminim mantıksız fanatikçe bir tahmin asla değildi bunu sen de biliyorsun.On numara oynadınız kazandınız dün tebrikler bir şey diyen olmadı.

• uçan tekme kullanıcısına yanıt
    Sitcom tadında ne güzel ya. Arada gel böyle yorum yap ortalık şenlensin.
  • Hahahaha handikap 1 verecektim vermedim bjk son dkler gol yiyor diye sırf. sizin gibilerde yorum yapıyor futboldan anlıyorum diye, ts ne zaman beşiktaşa cok üstün top oynayıp maç aldıki ms2 banko olsun? dün tsnin net bir tane gol pozisyonunu göster 2.gösteremezsin. ben sana bjknin 10 tane gösteririrm ama
  • Kairos . kullanıcısına yanıt
    hayır ersunun neyinden korkuyonki? genclere dört atar açık oynar. cıkmıs bjkye 1 önlibero ile. 3 lerler adamı besiktas bu gencler değil. ersun fenerdeyken bile bizi yenemedi tsdeykenmi yenecek?
  • _conscript_ kullanıcısına yanıt
    erman toroğlunu aç dinle? adam dediki bilincli yapmamış bana göre sarı kart dedi. ama bilincli yaptıysa kırmızı kart dedi. hadi geçtim bunu. bu kırmızı kart diyoruz, özerin yaptığı hareket? verilmeyen 2. sarı? niye demiyelim hakem hakem diye acaba? galatasarayın yeniyormu böyle hakkı. bugun bu macta bi hata bize bi hata trabzona yapıldı.. gs bjk derbisi olsaydı görürdüm ben seni hakemler kime calıyor bi izle. ya da fb bjk derbisi olsun. emreyi meloyu her maç atarım ben hakem olsam, bu sıralar melo gerçi adam oldu ama. eski melo için ve şuan ki emre için. her maç diyorum bak sana. her maç 20 sefer itiraz edermi bi adam. sarısı varken dahi. korkmuyor cünkü atamaz beni diyor anlıyormusun? beşiktaşta bi tane hakeme artistlenen adam göster bana
  • nk061 kullanıcısına yanıt
    tek suç ersun yanalın. beşiktaşa beşiktaşın evinde tek önlibero ile çıkarsan orta sahayı beşiktaşa verirsin. veli ve atiba cok koşan iki adam. medjani miydi kimdi o önliberonuz. o adam mahfoldu artık pes etti, trabzonun yaırıs ilerde yarısı gerideydi neredeyse...

• quote:

Orijinalden alıntı: YusufGokcan

tek suç ersun yanalın. beşiktaşa beşiktaşın evinde tek önlibero ile çıkarsan orta sahayı beşiktaşa verirsin. veli ve atiba cok koşan iki adam. medjani miydi kimdi o önliberonuz. o adam mahfoldu artık pes etti, trabzonun yaırıs ilerde yarısı gerideydi neredeyse...

Hocam onu diyorum ya. Olcay-Töre-Ba-Sosa 4lüsünün önüne koydu hoca Medjani'yi. E ne yapacak bu adam ? Medjani oyundan düştü, arkasını toplaması gereken Papa var. Oda zaten fiziksel olarak daha doğrusu hız olarak bu 4lüyü yakalayacak bir stoper değil. O da eridi gitti. Geriye kaldı Belkalem. Aslında oyunu çok basit sebeplerle kaybettik.
  • fenerli arkadaşlar dün cardozoyu izledikten sonra iyiki alamışız diyodur belki. top adamın ayağına gelmedi :D bide demba yı izleyin, her gelen topu indiriyor faul yaptırtıyor ya da takım arkadaşına kazandırıyor. asis yapıyor gol atıyor hava topuna cok iyi cıkıyor rovaşata vuruyor rakibe basıyor hızlı koşuyor vs vs vs.. cardozo maç sonu terlemişmiydi bakan varmıydı acaba?
    tek yönlü sadece (gol atabilen) forvet cardozo. dün cok iyi anladım ki cardozo gelmiş 31 ine ölmüş ve benficada trabzonspora göndermiş.. kaliteli vuruşları var ama bi forvet değil.. bi takım bu kadar yatan bi adamı oynatamaz sadece kaliteli vuruşları için.. burak yılmazın bile lcardozodan cok cabası var takım oyununa. cardozo gerçekten bitik..
  • Dünkü maçta 38 tane farklı takımın PassoLigiyle maça girilmiş , bu demek oluyor ki futbol seyircisi pozitif futbol oynayan takımı izlemeye gidiyor .
    hocam olcay töre ba sosa değil ronaldo bale benzema olsada fark etmez. demek istediğim şu futbol ortasaha savaşıdır. bu orta sahanın içinde ileri yönelik oyuncuları silin kafanızdan cünkü bunlar mücadele etmezler.. mesela sosa rakibine girip topu almak icin cabalamaz, ya da özer.. ya da uzun atılan topta sosa topu kesmez. sosanın gökhanın olcayın görevi ileri gitmek gol pozisyonu üretmektir. dün ki maçta beşiktaşın sosa sı töresi ve olcayı üç ileri orta sahasıydı.. 2 tanede defansif orta saha vardı yani oyunun kilitleri, veli ve atiba.. trabzonsporda ise yusuf sefa mehmet ekici ve özer, 4 tane yumuşak tipte oyuncu ileri yönelik oyuncu. gol posizyonu üretecek oyuncu ve önlerinde cardozo.. defansif orta saha ise medjani.. sorun şu hocam. mehmet sefa yusuf özer atağa cıkarken veli ve atiba cok basıyor ve pozisyon üretmelerine engel oluyor.. engel olmasından ziyade yusufa özere felan top gelmesine izin vermemeye calisiyorlar gelen topları kesiyorlar. cünkü görevleri bu. kesip sosaya töreye atıyorlar beşiktaşta atağa kalkıyor.. trabzon sporda kilit oyuncu sayısı 1 di. medjani. medjani yeteri kadar top kesemedi ve tek başına sosa olcay töre ile mücadele edemedi. orta saha savaşını veli ve atiba kazandı. maçıda beşiktaş.. olay bundan ibaret. beşiktaşa karşı özerle yusufla sefayla ekiciyle cıkamazsın. ekici varsa özerin yerine bi önlibero ya da ne bileyim başka birinin. trabzonsporun kadrosunda kim daha başarılı kim daha formlu pek bilgim yok onu siz düşüneceksini kim kimin yerine oynardı. ama oynayacak adamın medjaninin yanında durup top kesip rakibe basması gerek. bunu yapmadıkları için beşiktaş 3 gol+ 5 6 ya yakın gol pozisyonu 2 si cok net.. trabzonspor ise 1 ofsayt gol birde kaleye yakın mesafeden yerden yapılan orta türünde ataklar oluşturdular. görüldüğü gibi medjani beşiktaş ataklarına engel olamazken veli ve atiba ortadan gelen tüm pozisyonları eritti resmen.. bi derbiye bu şekilde 4 ileri ile cıkılmaz. ancak rakibinize 2-0 malup olduysanız ve rovans macına cıkıyorsanız 4 ileri cıkıp 2 gol atıp sonra tekrar 3 ileriye dönersiniz. taktik budur. ortasahayı sağlam tutmak gerekir. ben dün ersunun kafasını çözemedim, beşiktaşa beşiktaşın evinde 1 önlibero ile cıkmak nedir? cık 3 önlibero ile topu sen tut orasahada galip gel. 2 kanatın olsun. pozisyon bulma önemli değil kii pozisyon yeme bu önemli. beşiktaşa yan toptan bi gol atarsın nasılsa top senin ayağında? beşiktaş fener fener beşiktaş ya da galatasaray fener galatasaray beşiktaş maçlarına dikkatli bak hep önlibero sayısı 2 takımdada 2 dir. veli ve atibaya selcuk ve melo denk gelir. selcuk ve melo atiba ve veliden biraz daha yetenekli olduğu içinde galatasaray bizi hep yener :)) malesef ki. geçen sene danynin penaltı pozisyonu olan maçta veli ve atiba cok koştu biz cok iyi oynadık ama o zamanda şansımız yoktu almeida karşı karşıya kaçırdı vs. koskoca lucesku aptalmı 3 önlibero oynuyor. adam gol yemiyor nasılsa atarım diyor.. olay bundan ibaret ersun cok yanlış karar aldı. fenerde hep 2 önlibero oynuyordu bu macera nereden cıktı ben anlamadım. ba ikinci yarı cıkmasaydı eğer maç 4,5-0 olurdu dostum bunada emin ol. ba cardozodan cok üstün bi forvet topları indiriyor takım arkadasına kazandırıyor faul yaptırıyor. cardozonun bitiricilik dışında bir özelliği yok üstelik ağır. trabzonspora cardozoyu bence bize yapılan almeida kazığı gibi yapıştırmışlar. sizde bunu anlayacaksınız şimdi cok kaliteli bi forvet olarak gözükür ama maç sonu terlemez bile.. umarım trabzonspor avrupada ve türkiyede başarılı tamamlar ligi :))

• Beşiktaş'ta yine sakatlık şokları yaşanıyor. Ne zaman şampiyonluğa gidilecek olsa hemen birileri gelip futbolcularımızı sakatlıyor bu bir danışıklı dövüş mü acaba !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpayburak

quote:

Orijinalden alıntı: biggiesmalls1

Benim en merak ettiğim kısım Emenike ve Sow'u bile tutamayan bjk defansı Cardozo karşısında ne yapacak.

Misafirliğe gelen arsız çocuk gibisin adamım ne alakasın sen :D

oraya "merak ettiğim kısım" yazdım farkındaysan
  • Ön görü kullanarak Beşiktaş defansına yargısız infazdan dolayı yazılmış bir yorumdur.
  • helal olsun beşiktaşa bi galatasaraylı olarak kutluyorum bence bu sene şampiyon bjk
  • Cardozo ile Almeida'yı bir tutamazsınız hocam. Cardozo şu an için tam olarak hazır değil evet doğru ama bitiriciliği ve karşı defansı kendisine hapsetmesi ile takıma çok büyük katkıları oluyor.

Ayrıca Ba ve Cardozo karşılaştırılamaz çünkü ikiside özellik olarak çok farklı forvetler.

Umarım hem BJK hemde TS Avrupa'da bir yerlere gelir. Lig benim için sadece Avrupa yolu'ndan başka bir şey değil.
    kıyaslamadım almeida gibi kazık yediniz dedim sadece :) almeida da bitiricilikte yoktu, cardozo daha iyi bi forvet. ama bi forvetin olması gereken özelliklerinin yarısını taşımıyor. bence bitmiş cardozo, form falan hikaye hocam lig başlayalı kaç hafta oldu allah aşkına? topu ayağına alıyor atana kadar rakip geliyor. genclere 3 gol attı ama ts cok rahattı o maçta. bi maça aldanma sen. bitiricilik süper ama fizik yok.. fizikte futbolcunun en önemli artısıdır. hantal bi topcu malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: YusufGokcan

kıyaslamadım almeida gibi kazık yediniz dedim sadece :) almeida da bitiricilikte yoktu, cardozo daha iyi bi forvet. ama bi forvetin olması gereken özelliklerinin yarısını taşımıyor. bence bitmiş cardozo, form falan hikaye hocam lig başlayalı kaç hafta oldu allah aşkına? topu ayağına alıyor atana kadar rakip geliyor. genclere 3 gol attı ama ts cok rahattı o maçta. bi maça aldanma sen. bitiricilik süper ama fizik yok.. fizikte futbolcunun en önemli artısıdır. hantal bi topcu malesef

Valla formsuz hali Demba'nın yarısını atıyorsa formdaki ve kondisyonlu halini düşünemiyorum ben. Benim umudum var Cardozo'dan.
  • Slaven Bilic sağlam adam arkadaş.
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.