Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 12.Hafta | Beşiktaş - Trabzonspor | 07.12.2014 | 19.00

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
864
Cevap
5
Favori
17.680
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• çok zor maç adamlar duran toptan leblebi gibi gol atıyor..Cardozoya atılan her uzun ve yan top gol tehlikesi bizim dezavantajımız ve adamlar avantajı.
  • MS2 bu kadar banko olmamıştı.
  • umarım galip gelebiliriz, Konya stadının full olması gerekli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Red Alert

umarım galip gelebiliriz, Konya stadının full olması gerekli.

kazanırsak fena hava yakalarız da baya tehlikeli maç
  • Maç 2-2 biter, demba ve cardozo da 1er gol atar
  • Merhaba kartallar, fırtına geliyor.
  • Süper maç olacak stad güzel atmosfer iyi olacak yıldızlar kapışacak 3 ihtimalli maç hiçbir skora şaşırmamak lazım ama bi taraf galip gelecek bence beraberlik çıkmaz bu maçtan çünkü puan farkı var Ersun öyle ya da böyle atak oynatacak maça temkinli başlayabiliriz ama uzun sürmez çünkü defans takımı değil bizim takım Demba Ba ve Sosa iyi marke edilmeli bizde Constant, Ekici ve Yusuf gününde olursa iyi sonuç elde ederiz çünkü bunlar iyi olunca Cardozo atıyor zaten.
  • Handikaplı yeneriz
  • Kerim Frei Ve Demba Ba Atar 2-1 3-1 alırız
  • çok ama çok zor maç kolay bir maç değil arkadaşlar .Bilicin defansa kesinlikle önlem alması gerekiyor .Böyle basit hatalar , kornerde ki hatalar yapılırsa trabzon bunları affetmez.Eğer hata yapmazsak güzel bir maç bizi bekliyor.Bence bu maçta kerim mi yoksa olcay mı gerçekten kararsızım .Şimdi bu maçta özellikle ersun yanalın nasıl bir oyun planı olduğunu biliyoruz açık bir futbol oynatıyor her zaman .Yani maçta çok boş alanlar olacaktır işte bu boş olanlarda gökhan sosa olması gerekenler ama kerim mi olca mı derseniz bence bu maçta olcayla başlamalı oyunun gidişatına göre değişiklik yapmalı .Sol tarafa gelirsek bence bu maçta motta oynamalı hatta mottaya bilic uyarıda bulunmalı ilk yarı sarı yerse çıkarılmalı .Ulan her maç kırmızı yiyoruz arkadaş .

Valla zor maç inşallah kazanırız
  • Kanımca takılacağımız maçlardan biri olacak gibi geliyor, umarım yanılırım.
  • ek olarak trabzon çok açık oynayan yani sürekli koşan , maçı bırakmayan bir form sergiliyor.Bu yüzden açık alanlarda kazandığımız topları kesinlikle değerlendirmeliyiz .Yoksa trabzon affetmez gibi geliyor bana .

Zor maç gerçekten ben o kadar ümitli değilim .Bilicin derbi performansınıda düşününce
  • Bu şekilde konumu açılır birader. Biraz daha özverili olun. Yüzlerce adam senin iki kelimelik yorumuna muhtaç değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EhrimeN

https://eksisozluk.com/entry/47390158

beşiktaş'ın hamle oyuncusu çok fazla yoktan sonrasını okumadım.
    kerim(olcay)-oğuzhan-mustafa-cenk tosun gibi yedekler kimde var?
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

quote:

Beşiktaş'lı birisinin yazdığını düşünmüştüm, bizde de yedekler fena değil hani.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

quote:

Beşiktaş'lı birisinin yazdığını düşünmüştüm, bizde de yedekler fena değil hani.

onu bunu bilmemde hakem hataları olmayan bol gollü ve beşiktaşın kazanmasını istiyorum

• halilohzidc miydi neydi o olsa kesin alırız bu maçı diyebilirdim ama ersun yanal çok başka bir adam ben gollü bir maç bekliyorum ama İnşAllah kazanıp liderliği kaptırmayacağız .
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.