Şimdi Ara

Spor toto Süper Lig | 12.Hafta Beşiktaş T.Konyaspor | 25.11.2013 20:00 (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
336
Cevap
1
Favori
8.328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk yarıdaki mükemmel oyun bazıları artislik yapacak diye zora girdi. Bu maçı belki aldık ama bu disiplinsizlikle bizden bir cacık olmaz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tardis*

quote:

Orijinalden alıntı: Sisyphus

Fernandes ayfonunu şarj ederken sigortalar atmış beyler

3 maç ceza alacak

kaç para tuttu? @The Silver Surfer

260 kusuratlıydı
  • Helal be tolga

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • helal tolga
  • Tolga ne tuttu ya
  • Hakem Özgür Yankaya, stadın ışıklarının sönmesinin ardından tüm futbolcuları yedek kulübesine gönderdi.
  • Tolga

• onur insan değil robot beyler o nasıl refleks abooovvv
  • quote:

onur insan değil robot beyler o nasıl refleks abooovvv

tolga diyecektim çok yanlış oldu çaktırmayın
  • Tolga adam ya

• Nefessiz izliyorum son 3 dkdır.Tolga çok müthiş çıkardı harika ötesi.
  • Holosko 2 dir düzgün vermedi, düzgün atsa Eneramo gol yapacak ikisini birden.Hazır değil daha.

Serdar da iyi güzel ama 0.75x hızında oynuyor oyunu, 1.0x standartına getirmesi gerekiyor.
  • quote:

quote:

onur insan değil robot beyler o nasıl refleks abooovvv

tolga diyecektim çok yanlış oldu çaktırmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: The Silver Surfer

Galibiyetinizi kutlarım ve Amedra gibi sağlam adamın iddaası tuttuğu için çok sevindim.

Teşekkür ederim dostum, 40 yılda bir gelecek bir kupondu, gerçekten şans beni buldu diyorum. :)

Beşiktaş'ı da tebrik ediyorum, her ne kadar sonlara doğru iyi top oynayamasalar da ilk yarı iyi oyun sergilediler. Derbi'de şimdiden başarılar. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

quote:

Galibiyetinizi kutlarım ve Amedra gibi sağlam adamın iddaası tuttuğu için çok sevindim.

Teşekkür ederim dostum, 40 yılda bir gelecek bir kupondu, gerçekten şans beni buldu diyorum. :)

Beşiktaş'ı da tebrik ediyorum, her ne kadar sonlara doğru iyi top oynayamasalar da ilk yarı iyi oyun sergilediler. Derbi'de şimdiden başarılar. :)

Bende tebrik ediyorum BJK'yi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

quote:

derbide Beşiktaş için bas bu parayı mutlaka galibiyet

• İlk yarı başka ikinci yarı başka bir Beşiktaş vardı. Bu maç geçti gitti şimdi derbiye odaklanma zamanı.
  • Öncelikle takımımızı kutluyorum; ayrıca maç neden 99. dakikada bitti; neler oldu; kaçırdım orayı da biri özetlerse sevinirim.
  • beşiktaş gununde oldugu zaman 10 numara top oynuyor. fener nacindaiatikrarlı bi şekilde iyi top oynarsak galibiyet alabiliriz

• Güzel galibiyet oldu ilk yarı muazzamdık ikinci yarı biraz düştük oyundan ama yinede birçok pozisyon bulup değerlendiremedik tabi bir diğer olayda sınırdakilerin kart görmemesi

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.