Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig # 10.Hafta # Galatasaray - Torku Konyaspor # 01.11.2013 | 20:00 (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
703
Cevap
5
Favori
15.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kanata nasıl inecek ki bu takım kanat oyuncusu yok , Mancini saçma sapan bir şey deniyor ha kazanırız kazanmasına ama olmaz böyle sabri de sağ bek olmuyor birde sol bek yaptılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

quote:

Orijinalden alıntı: burnaldinho

Yukardaki arkadaşın dediği yorum %100 doğru,Drogbayı oynatmak mahalle maçlarında 5-10 yaş büyük abileri oynatmak gibi birşey adam harika bi joker

Gibisi yok adam zaten 5 10 yas buyuk

brumanın babası yaşında la zaten
  • ilk kez hd soyluSOPlu bulduk ondada futbol berbat
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertua35_35

Gsliyim ama hakan balta sabri ne zaman oynasa sakatlansın ve ya kırmızı görsün diye dua ediyorum cafede yine adamla sabri için tartıştım adam diyor sabriye yapılan faul değil mi dedim isterse kafasına tekme gelsin devam oynatçaksın burakta olduğu gibi.FT hoca sabri hakanı serbest bıraktırsa nolurdu sanki.

Aynen arkadas ya su sabri sakatlansin diye dua eder olduk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takımda sol bek yok , yabancı sınırı yüzünden Bruma gibi bir yetenek tribünlerde.

Sneijder madem sıkıntılı , riske etmeyip Bruma ile başlamalıydık. Bu lanet sınır kalkmadan rahat maç izlemek haram bize
  • defansta kayseri maçındaki kadar açık yok ama 2 kere çok tehlikleli geldiler hemde çok
  • BABAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

quote:

Orijinalden alıntı: Dj_Gençkan

Şu ülkede fb olmak var walla, hakeminden federasyonuna kadar herkes arkanda ohhh mis.

top oynayin biraz top

3 senedir siz oynuyomusunuz da top bu aklı veriyorsun bize ? diğer alıntılayan fb li arkadaşlara gülüyorum sadece. Söylediğimin nesi yalan ? Federasyon her konuda arkanıda değil mi ? yabancı sınırında mesela ? şike olayında mesela ?

ne yazdığın umrumda değil v yerine w kullanmana kıl oldum da ondan alıntıladım

• quote:

Orijinalden alıntı: Peter Tägtgren

drogba güzel gol attı tebrikler. yalnız geçen hafta fenerbahçe 95. dakikada gol attı diyenleri görmek istiyorum şimdi. +4 verildi ama 44.38'de gol oldu. buna ne diyeceksiniz bakalım?

Olmamis. Hayir diyorum

• terimsporcular mümkünse terimin twitterı facebooku falan varsa eklesin ordan takip etsin... terim gitti gideli sneijder, sneijder gibi oynamaya başladı, paso orta sahadan top şişirmiyoruz artık, en önemlisi karabük maçınada real madrid maçınada aynı taktikle çıkmıyoruz...

ben manciniden çok memnunum... defans adam gibi oynamıyor. defans toparlarsa 2. yarı alırız maçı....
  • sneijderin durumu nasıl arkadaslar cevaplarmısınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kal Chi

Nankörlük yapmayın hemen Manciniye ne oldu savunmasına geçmeyin Terimsporcular, Sneijder çıkana kadar gayet güzel pas dolaşımı ve atak organizasyonu vardı en azından şişirme oynamıyorum adam gibi pas yapıyoruz.

Kaos futbolu oynadik baska bir sey degil. Gol yedikten sonra belli bir donem habire sisirdik zaten. Allahtan Drogba cikti da sacma top kayiplarini telafi edecek golunu atti

• Aydın oynasın, Burak'tan daha faydalı. Şimdi gol atarsa uplarsınız belki ama durum gollük değil, fena bir durum. Burak'la Sabri'nin kanadı inanılmaz kötü gidiyor.
  • yabancı sınırı var yeaa
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rai-gy

quote:

Orijinalden alıntı: Shadow Fox

quote:

Orijinalden alıntı: Peter Tägtgren

drogba güzel gol attı tebrikler. yalnız geçen hafta fenerbahçe 95. dakikada gol attı diyenleri görmek istiyorum şimdi. +4 verildi ama 44.38'de gol oldu. buna ne diyeceksiniz bakalım?

Neydi ya o slogan ? FB gol atana kadar devammıydı neydi, GS liler yazıyordu heryerde

4 dakika verildi Musleranın sakatlığından, 49'da gol atıldı.Bütün fenerlilere tek tek yazmak lazım herhalde, anlamıyorsunuz çünkü.

E bizede verildi aynısı, sorun neydi o zamanda yazdınız ? Üstelik uzatmalarda oyunn 1 dk ya yakında durdu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Fener bizi 5'ler diyenleri anlamakta güçlük çekiyorum. Juventus maçında nasıl defans yaptığımızı hatırlatırım. Rakibi ciddiye alışımıza göre değişiyor yaptığımız defans. Şampiyonlar Ligi maçı öncesi bu oyun gayet normal. Sneijder'in olmayışı çok etkiledi takımı. İki dakika skor taraftarı olmayın da düşünün azıcık.
  • Madrid & Kadıköy Deplasmanlarında Allah Yardımcımız Olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: |YipMan|

sneijderin durumu nasıl arkadaslar cevaplarmısınız.

sanmıyorum ki haftalarca süren bir sakatlığı olsun. zorlanma olmuştur bence.
  • Beyler link?
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.