Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 10.Hafta | Beşiktaş - Kasımpaşa | 23.11.2014 | 19.00 (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
382
Cevap
2
Favori
8.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fırat Günayer Biliç Ersan'ın yanına Atiba yada Necip'i düşünüyor diyor.
  • Maç sonucu 2
    3'den fazla gol olur bu maçta.
  • Aynı şehir takımlarının maçlarına derbi denir de, Beşiktaş'ın maç forumuna Gs'lilerin damlamasına ne denir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • high speed dirt kullanıcısına yanıt
    ben biliyorum ama söyliyemiyorum :))) ama kulaklar çınlıyordur kesin
  • Aynı şehrin denk takımlarının mücadelesine derbi denir. Yanlışlık olmasın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atınç oynamalı stoperde.

• quote:

Orijinalden alıntı: bcan402

kg var oynayacam ama bjk umarım gol atabilir..

kasımpaşa mutlaka gol bulacaktır..

kaşımpaşa'nın defans tırt tek iyi defansları donk yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Fırat Günayer Biliç Ersan'ın yanına Atiba yada Necip'i düşünüyor diyor.

Ben olsam bende Atiba'yı koyardım.Atınç'ın oynamasını çok istiyordum bende diğer arkadaşlar gibi ancak Kasımpaşa maçı riskli tercih olur.Etkili ayağa ve hızlı oynayan hücumcuları var.

Atiba-Ersan önlerine Veli, onun önüne de Oğuzhan ve Sosa çıkar sanırım hoca.Yani ben olsam böyle çıkardım.

Bu arada Veli de cezalıydı sanki yanlış mı hatırlıyorum ? Kart sınırını geçmişti galiba.Bu durumda mecbur Necip oynar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

Ben olsam bende Atiba'yı koyardım.Atınç'ın oynamasını çok istiyordum bende diğer arkadaşlar gibi ancak Kasımpaşa maçı riskli tercih olur.Etkili ayağa ve hızlı oynayan hücumcuları var.

Atiba-Ersan önlerine Veli, onun önüne de Oğuzhan ve Sosa çıkar sanırım hoca.Yani ben olsam böyle çıkardım.

Bu arada Veli de cezalıydı sanki yanlış mı hatırlıyorum ? Kart sınırını geçmişti galiba.Bu durumda mecbur Necip oynar.

aynen Atınç sıkıntı olur morali bozulabilir hem scarione babel falan tehlikeli hızlı adamlar

• Aslında ben de Necip veya atiba oynasın stoperde diyordum ama dün twitterda can çalışkan şöyle dedi. Atibayı Atınç ve ersan ikilisinin arasına giren orta saha şeklinde yani busquets gibi oynatırsak bence sorun olmaz. Bana bu mantıklı geldi açıkçası.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bakalım kazanabilecek miyiz yoksa her seferinde rakipler puan kaybedince bizim de kaybetme hastalığımız mı ortaya çıkacak merak ediyorum.
  • özgür yankaya pazar günkü maç için Beşiktaş tan 2 oyuncu atmayı hedeflediğini söyledi ancak gelen baskılara dayanamayıp 3 oyuncu atacağım dedi. kafasında ki isimlerin ersan ve oğuzhan olduğunu belirttikten sonra 3. isminde töre bana muck you diyecek bende onu atacağım
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnrbK

quote:

veli cezayı doldurdu diye hatırlıyorum.

• Olcay

• Serdar Kurtuluş atar alırız

• Uzun zaman sonra frikikten gol atıcaz.

• şu maçı alalım, gerisi gelecek :)

• ali ece ! )))

necip var..belli ki ksaimpasa fotvetlerine atinc agir gelir dusuncesinde .atinc in oynayabilecegi mac degil bu mac

• ayrica atiba da zaman zaman yardima gelecejtir hatta mac icinde degisebilirlerde

• necip oynarsa erciyes maçının tekrarını izleriz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.