Şimdi Ara

Spor Toto Süper Lig | 10.Hafta | Beşiktaş A.Ş-K.Karabükspor | 03.11.2013 19:00 (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
291
Cevap
2
Favori
6.964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şuan için yapılacak en doğru şey kan değişikliği bence. Demoralize olmuş, yıpranmış isimlerin yerine daha aç isimlerle oynamak lazım sanki. Takımda uyuşukluk zirve.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Barış26

quote:

Orijinalden alıntı: b-white

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Nike

Diyecek bir şey yok ilk 4 hafta fırtına gibi olan takımın haline bak.

Erman Toroğlu'nun dedikleri bir bir çıkıyor. Bu sene öyle ya da böyle Fenerbahçe şampiyon "YAPILACAK" Yıldırım kardeşler el birliğiyle yapacaklar bunu.

belki doğrudur ama bugün hakemle alakası yok maçın bi tane orta açmamışsın sen Almeida ya he sen orta açtında rakip elle keser hakem devam der o zaman anlarım genel olarak hakemlere yüklenmeye çok alışmışız.

Ben bu haftadan bahsetmiyorum. Gs derbisinde fişini çektiler Beşiktaşın. Orada sahaya girenler ayarlanmıştı.

ona şüphe yok ama Beşiktaş takımı bir olaydan bu kadar etkilenmemeli tamam oldu bitti hadi psikolojik etmen filan Antalya'ya da yenildin de ardından gelen rizespor mağlubiyeti 13 dk da 3 gol yenen Akhisar ve bugün ki maç he bi de arada defans yapılarak kazanılan Eskişehir deplasmanı var

• quote:

Seni Padişah yaptık, biz de kafanda Fes,
    Ortaların ön direğe, biraz arkaya kes,
    Ya Yüreğini koy, ya da Pavyonlarda gez,
    Rezil ettin Lan bizi MANUEL FERNANDES...

+1903

• quote:

quote:

quote:

quote:

Erman Toroğlu'nun dedikleri bir bir çıkıyor. Bu sene öyle ya da böyle Fenerbahçe şampiyon "YAPILACAK" Yıldırım kardeşler el birliğiyle yapacaklar bunu.

belki doğrudur ama bugün hakemle alakası yok maçın bi tane orta açmamışsın sen Almeida ya he sen orta açtında rakip elle keser hakem devam der o zaman anlarım genel olarak hakemlere yüklenmeye çok alışmışız.

Ben bu haftadan bahsetmiyorum. Gs derbisinde fişini çektiler Beşiktaşın. Orada sahaya girenler ayarlanmıştı.

Ben sahaya girdiklerini öğrendiğimde yıkıldım maçta yeniliyorduk o zaman bile yüzüm gülüyordu dedim yenilsek bile lideriz, arada tökezleyelim silkeleniriz falan diyordum fakat takım olarak çok şey kaybettik o maçta, en güzel futbolu oynarken berbat oynadık sonraki haftalar, moral özgüven olarak çöktük..

• quote:

quote:

Ne saçmalıyorsunuz siz be? Beşiktaş kötü oynar; "Fener şikeci...", GS kötü oynar; "Fener şikeci..." Fener kötü oynar ve büyüklüğünü gösterip duran topları iyi kullanarak kötü oynadığı maçı kazanır; "Fener şike yaptı..." Eee babam eee...? Geçiniz.
  • Şu bosingwa ve malouda trabzona gittiyse istanbula pekala gelirdi, bizim yöneticiler uyuyordu herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: metyn07

Şuan için yapılacak en doğru şey kan değişikliği bence. Demoralize olmuş, yıpranmış isimlerin yerine daha aç isimlerle oynamak lazım sanki. Takımda uyuşukluk zirve.

Aynen, takım ayar istiyor, rotasyon diye çıldırıyor.. 2 hafta Kerim, Holosko oynasın Olcay'ın yerine ne kaybederiz? Olcay çok koşuyor zaten sok 60'tan sonra..
  • Taraftarın olmaması çok etkiliyor bizi.Bir türlü tempo yapamıyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fantasticoo

Şu bosingwa ve malouda trabzona gittiyse istanbula pekala gelirdi, bizim yöneticiler uyuyordu herhalde.

2,5 lira almalarına rağmen mi? Hadi de paramız yok, şu an başarı bize lüks falan ancak çöp bir adama 2,5 versek Malouda'yı almasak haklısın lakin öyle bir şey olmadı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ezio

80 atarız

sana güvendik üst verdik :)
  • Lig bitti beyler. Hiç kendimizi kandırmayalım. BİLİÇ İSTİFA
  • quote:

Orijinalden alıntı: savas261990

quote:

80 atarız

80 gol atmak nedir ya

• quote:

quote:

quote:

80 atarız

80 gol atmak nedir ya

İlk rakamı yanlış basmış yoksa haklı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fernando!

quote:

quote:

quote:

80 atarız

80 gol atmak nedir ya

İlk rakamı yanlış basmış yoksa haklı..

Hayır yanlış basmadim

• Takımda forvet yok ama Ömer Şişmanoğlu kadroya bile alınmıyor. Bugun yedeklere bakıyosun 4 tane bek var. İsmail Gökhan Mehmet Serdar böyle bişey olabilirmi ya. Ömer sakat değil bişi değil adamı nıye almıyorsun ???? eneramo 150 kilo onu alıyosun kadroya.
    takım 90 dakıka hiç bişey yapmadı 90.dakıkadan sora kopek gibi saldırmaya calısıyo:) herkesın dalga geçtiği holosko bu takımda banko oynaması lazım. almeidadanda eneramodanda fazla iş yapar.
    Almeida aslında kotu adam değil ben beğenıyorum ama adamı besleyemıyosunki kanatlarda Olcay-Gökhan oynuyor. Gökhan aldıgı her topta çalım atıp içeriye sokulmaya calısıyor. Olcay daha beter geriye pas atıyo. Orta açan yokki.
    Ayrıca olcay sahanın en cok kosanı eyvallahta napıyım abi hiçbi ozelligi yok boş koşmanın.Frei en azından dikine gidebiliyo sen o adamla başlasana nedir bu olcay aşkı adam formsuz işte!
    R10 fılan diyolar da o bıle kurtarmaz bu takımı yazık vallahi bukdar bilincsiz olunmaz. Sen pedro francoyu almışsın cocugun 4-5 maçını ızledım bize gelmeden onceki takımında 2-3 maçta bizim hazırlık maçlarında ızledım Ersan'dan bi eksigi varsa hiçbişi bilmiyorum.
    Ersan sakatlandıktan sora bi turlu toparlayamadı abuk sabuk hatalar yapıyor koy bu cocuguda oynasın ozaman neymıs yetıstırıyolarmış neyi yetiştiriyosun ya sankı 16 yasında adam. tolga olmasa maçıda verirdik.
    serdar kurtuluş kaç maçtır sürünüyo.. ama mahkumsun oynatıyosun adam yok. neden? hilbert'e 200.000 $ fazla vermedin diye. hilbert atibadanda serdardanda iyi adam.
    orta sahada bi oguzhanla fernandes'e bel bağlamış takım. onlar kişisel becerılerıyle atarsalar veya attırırsalar(çarptırırsalar) takım gol atıyo maç alıyo yazık halımıze.

• quote:

Orijinalden alıntı: KarambaKarambita*

Takımda forvet yok ama Ömer Şişmanoğlu kadroya bile alınmıyor. Bugun yedeklere bakıyosun 4 tane bek var. İsmail Gökhan Mehmet Serdar böyle bişey olabilirmi ya. Ömer sakat değil bişi değil adamı nıye almıyorsun ???? eneramo 150 kilo onu alıyosun kadroya.
    takım 90 dakıka hiç bişey yapmadı 90.dakıkadan sora kopek gibi saldırmaya calısıyo:) herkesın dalga geçtiği holosko bu takımda banko oynaması lazım. almeidadanda eneramodanda fazla iş yapar.
    Almeida aslında kotu adam değil ben beğenıyorum ama adamı besleyemıyosunki kanatlarda Olcay-Gökhan oynuyor. Gökhan aldıgı her topta çalım atıp içeriye sokulmaya calısıyor. Olcay daha beter geriye pas atıyo. Orta açan yokki.
    Ayrıca olcay sahanın en cok kosanı eyvallahta napıyım abi hiçbi ozelligi yok boş koşmanın.Frei en azından dikine gidebiliyo sen o adamla başlasana nedir bu olcay aşkı adam formsuz işte!
    R10 fılan diyolar da o bıle kurtarmaz bu takımı yazık vallahi bukdar bilincsiz olunmaz. Sen pedro francoyu almışsın cocugun 4-5 maçını ızledım bize gelmeden onceki takımında 2-3 maçta bizim hazırlık maçlarında ızledım Ersan'dan bi eksigi varsa hiçbişi bilmiyorum.
    Ersan sakatlandıktan sora bi turlu toparlayamadı abuk sabuk hatalar yapıyor koy bu cocuguda oynasın ozaman neymıs yetıstırıyolarmış neyi yetiştiriyosun ya sankı 16 yasında adam. tolga olmasa maçıda verirdik.
    serdar kurtuluş kaç maçtır sürünüyo.. ama mahkumsun oynatıyosun adam yok. neden? hilbert'e 200.000 $ fazla vermedin diye. hilbert atibadanda serdardanda iyi adam.
    orta sahada bi oguzhanla fernandes'e bel bağlamış takım. onlar kişisel becerılerıyle atarsalar veya attırırsalar(çarptırırsalar) takım gol atıyo maç alıyo yazık halımıze.

Ömer bronşit mi ne olmuş onun için kadroya alınmadı hilbert ise bizden 1 milyon mu ne alıyordu bir de zam istedi haliyle yabancı sınırı da var gönderdik şimdi leverkusenden 400 bin euro alıyor

• Ne zaman şampiyonluk diye bağırsak kursağımızda kalıyor .. Söylesene bize hoca takım niye oynamıyor
  • Matematik olarak şampiyonluk şansımız var ama onu gerçek yapacak ruh ve oyun sahada yok. Bu senede 2renkşiden biri şampiyon olur, kimse boşuna ümitlenmesin. Devre arası süper oyuncular alınsa bile -ki çok zor- açılan puan farkını kapatamayız.

Hadi geçmiş olsun, ver elini 2014-2015...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Taraftar gelsin ozaman görün siz BEŞİKTAŞ'I

Cezamız nezaman bitiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: phenomll

Taraftar gelsin ozaman görün siz BEŞİKTAŞ'I

Cezamız nezaman bitiyor

3 yıl sonra
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.