Şimdi Ara

Spor salonunda spor yaptım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
257
Cevap
2
Favori
30.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
213 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yharf -- 19 Aralık 2020; 16:49:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İyi cesaret valla, hiç tanımadığın etmediğin kıza direk tanışalım mı diye mesaj yazıyorsun..
    Bir kere aynı ortamda bulunduğun, yüz yüze konuşma fırsatının olduğu hiçbir kıza sosyal medyadan yürüme.
    Baktın salonda gerçekten dediğin gibi kesişiyorsundur, ki bunu bizim millet genelde çok ciddiye alıyor, mesela kafede kızın tam önünde oturuyor, sonra arada sırf 1-2 kere göz göze geldi diye hemen aa bana bakıyo diye heyecanlanıp farklı şeyler düşünüyorlar.
    Neyse hadi diyelim ki gerçekten öyle bir durum var ve kız sana sinyal veriyor, öyleyse gidersin yanına arkadaşca bir muhabbet açarsın başlangıcı kurarsın, baktın kızın da isteği var, öyle sosyal medyadan devam edersin.

Şu yaptığın tam bir sapık hareketi, kızın yerine koy kendini hiç tanımadığın bir adam salonda seni dizikleyip gelip konuşmak yerine, gizlice senı araştırıp ismini buluyor ve direk tanışalım mı (xd) diye mesaj yazıyor.
    Şunun benim kız arkadaşıma falan yapıldığını düşünüyorum da, neyse şimdi...
    Ayni salonda yuz yuze geldigin kisiyle konusamayip instadan yazmak tam bir loser hareketi.

Kadinlar alfa erkek sever.

Kız ike konuşmadan, instayi bulmak da tam stalker hareketi. Kizin korkmasi normal.

Hem stalker hem losersın kizin gozunde kaybetmek normal.

Bir daha boyle hatalar yapma ders olsun.

Kızla tanışmanın en kolay yolu alet yaparken sıraya girmek, onunla dönüşümlü yaparken ister istemez sohbet oluyor.
  • Ula 30 yaşındayım kızardım bozardım hiç böyle bi şey yaşamamıştım. Vay anasını ya

• Bunların fakir olanları hiç çekilmiyor. Fakir kızdan uzak duracaksın bunu anladım

• -Tanışalım mı?

+a pis sapık sen kimsin ben senle tanışacam

• Spor salonunda spor yaptım
  • tanimadigim adama msj atarken bile 2 kere dusunuyorum karsi cinse karsi daha hassas olmakta fayda var .yaptigi dogru degil tabiki ama sizinki de dogru sayilmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Tony Ferguson

tanimadigim adama msj atarken bile 2 kere dusunuyorum karsi cinse karsi daha hassas olmakta fayda var .yaptigi dogru degil tabiki ama sizinki de dogru sayilmaz

Hocam tanışalımmı demiş napsın adam. Her zaman yüzyüze sohbet etmek için harika fırsatlar çıkmıyor bazen de internetten yazmak gerekiyor. Üstelik internetten kimse görmeden kızı zor durumda bırakmadan yazabiliyorsunuz. Dışarda gerçek hayatta belki birileri duyacak görecek kız daha çok zor durumda kalacak.

• Spor salonunda spor yaptım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • csb değilse git bunları orda söyle

• Geçmiş olsun çok zor durum. Senin başına gelmiş , yarın bizim de gelebilir dikkatli olmak lazım. Bu kadın milleti zaten bı değişik 1 mesaja şikayet mi edilir aq. Herşeye taciz diyolar

• Kız haklı hocam. Spor yapmaya gittiğin bir yerde tanımadıgın birini görüp instagramdan ekleyip mesaj atmanın anlamı nedir?

• Seni yakisikli bulmamis o nedenle rahatsiz olmus.

• İyi tarafından bak. Linç etmeye kalkmamışlar.

Vardır böyle teke-tek olunca sesi çıkmayıp linç ortamında bir tanede ben vurayım diye sıraya girenler.

• İsteği kabul etmesinin nedeni neyse odur hocam.

• İyi cesaret valla, hiç tanımadığın etmediğin kıza direk tanışalım mı diye mesaj yazıyorsun..
    Bir kere aynı ortamda bulunduğun, yüz yüze konuşma fırsatının olduğu hiçbir kıza sosyal medyadan yürüme.
    Baktın salonda gerçekten dediğin gibi kesişiyorsundur, ki bunu bizim millet genelde çok ciddiye alıyor, mesela kafede kızın tam önünde oturuyor, sonra arada sırf 1-2 kere göz göze geldi diye hemen aa bana bakıyo diye heyecanlanıp farklı şeyler düşünüyorlar.
    Neyse hadi diyelim ki gerçekten öyle bir durum var ve kız sana sinyal veriyor, öyleyse gidersin yanına arkadaşca bir muhabbet açarsın başlangıcı kurarsın, baktın kızın da isteği var, öyle sosyal medyadan devam edersin.

Şu yaptığın tam bir sapık hareketi, kızın yerine koy kendini hiç tanımadığın bir adam salonda seni dizikleyip gelip konuşmak yerine, gizlice senı araştırıp ismini buluyor ve direk tanışalım mı (xd) diye mesaj yazıyor.
    Şunun benim kız arkadaşıma falan yapıldığını düşünüyorum da, neyse şimdi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Felurian -- 19 Kasım 2020; 19:0:12 >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.