Şimdi Ara

Spor Salonunda Benimle Dalga Geçiyorlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
3.066
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kadomado233 -- 6 Mart 2020; 23:48:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• kanka kötü tiplere denk gelmişsin. bizim salonda ne kadar kaldırdığının önemi yok, azim varsa herkesten gaz alırsın. 200kg kaldıran adamdan gel spot iste seve seve gelir mesela. tavsiye iste eğer çok önemli bir seti vs yoksa genelde yardım eder.

bunun yanında her denileni de dinleme. bazıları pekbilmeden konuşuyor. 5 tekrar ağır giriyorum, adam kaldırırken nefes vermen lazım diyor.

edit: yapacağın şey de hiç sallamamak. öyle dalga geçen tipler genelde gelip geçici tüpler oluyor, her haltı dalgaya alan tipler oluyor. azimlii biri kısa sürede sollar onları. takma yani sen devam et.
  • ss varmı
  • Şeyine bile takmayacaksın hocam boş ver. İki tane neandertal salakça hareketler yapıyor diye dert edecek değiliz...
  • Boşver onları hareketleri yavaş yavaş öğrenirsin yeni yapacağın hareketi ilk hocana sor öyle yap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhtamelen düşük profilli tiplerin takıldığı bir yerdir. Ben olsam hızlı kaldırma dediklerinde güzel bir cevap verirdim neyse şimdi banım yeni açıldı

• az ye kardeşim balina gibi dolaşmayın etrafta

• kanka kötü tiplere denk gelmişsin. bizim salonda ne kadar kaldırdığının önemi yok, azim varsa herkesten gaz alırsın. 200kg kaldıran adamdan gel spot iste seve seve gelir mesela. tavsiye iste eğer çok önemli bir seti vs yoksa genelde yardım eder.

bunun yanında her denileni de dinleme. bazıları pekbilmeden konuşuyor. 5 tekrar ağır giriyorum, adam kaldırırken nefes vermen lazım diyor.

edit: yapacağın şey de hiç sallamamak. öyle dalga geçen tipler genelde gelip geçici tüpler oluyor, her haltı dalgaya alan tipler oluyor. azimlii biri kısa sürede sollar onları. takma yani sen devam et.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Old Mac New Clip -- 6 Mart 2020; 21:0:31 >
  • ysjodyy Y kullanıcısına yanıt
    Kayra gibi mi sandınız beni hocam ?

• Sağolun hocam

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alınganım hocam en küçük bir olayı bile takıyorum

• greenkitt kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam

• Dostum en iyisi takmamak ama eğer bu kadar alındıysan da komik bir şey mi var diye konuşabilirdin adamlarla burada yazman çözmüyor ben bile buradan sinirlendim sinmeyin bu kadar
  • Ona bunun onur kırıcı olduğunu söyle

• Yavaş kaldırman hem sağlığın için hem de kas gelişimin için daha iyi olur senin için. Diğer konuya gelecek olursak fazla kilo kaldıramadın diye gülen adam anasının karnından çıktığında 100 kilo mu basıyormuş onu merak ediyorum ?
  • E kardeşim bunları yaşayıp da gaza gelmiyorsan pes. 2-3 ay sabret sonuç mükemmel olacak.
  • Yapacak bir şey yok bazı insanlar kötüdür. Tek yapacağın amacına hedefine ulaşmak iyi olmak en iyi cevap budur

• Takma hocam

• darknes1905 kullanıcısına yanıt
    Yavaş kaldır diyene lafım yok zaten hocam

• Ortalama 4 yıl fitness yaptım son 9 aydır işim nedeni ile malesef zaman yaratamiyorun.spora başladığımda 188 cm boya 73 kg dim ve cok zayifsin kelimesini duymaktan bunalmistim.suan 94 kg im.gobegim çok az var hacım olarak 4 yıl gerçekten çok şey getirdi bana.kardeşim öncelikle kaldirdigin agirliktan çok hareketi doğru formda yaparak kaslarını calistirman ve kilo fazlan var ise bolca kardiyo ve diyet yapman gerekli.zaman su gibi akiyor unutma.disiplinli olursan bir kaç seneye çok şey değişir senin icin

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.