Şimdi Ara

SPOR SALONUNDA ADAMLARIN ARTISLIK YAPMASI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
1
Favori
513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Vücut geliştirmeye 2-3 yıl gitmek ne demek biliyor musun sen Türkiye şartlarında ?

Ben olsam bende arnold zannederim düzenli olarak gidip beslenebilmek protein tozu diğer yardımcı ürünler. Bunlar hep para. Bir de bunların karşılığını alabilmişse ego normal.
    Ancak Arnold istesende olamazsın zaten o tip adamlar 20 30 yılda bir gelir. O adam dünyada 1 numaraydı

2-3 Sene gitmiş olmak tecrübeli olmaktır. Bilgin vardır ama tecrüben yoktur. Tavsiye veriyorlarsa bi kulağınla dinle onları.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JackGhosen

quote:

Orijinalden alıntı: affiliation

quote:

Orijinalden alıntı: JackGhosen

quote:

Orijinalden alıntı: kesnek

2 3 sene vg çalışıp kendini arnold sanan adamlara ayar oluyorum. Yeni basladim ama çoğundan belki daha cok bilgim vardir. Gencvefitten gordugum yanlardan curl hareketini yapiyordum gecen. Adamlar guldu yanlis yapiyosun dedi. Sanki volkan ve gokhan abidrn iyi bilecekler. Adam 2 yil bu sporu yapiyor diye uzman kesiliyor. Cidden spor salonlari ego kasan manyaklarla dolu. Ilk basta doğal olarak az kilolarla giriyoruz agirlik altina. Bu da caylak izlenimi verdiriyor onune gelen tavsiye vermeye calisiyor.

Zaten salona para vermek de ahmaklikmis onu anladim. Dambil seti 150 lira civarı oluyor. 1 2 aylik salon parasi. En guzeli evde calismak. Simdi bu ay kenara para koyup 2. Donem sehpali dambil seti alicam. Yaza kadar calisirim evimde.

Burdan dusunen arkadaslar varsa kisin dalona gitmemenizi tavsiye ediyorum. Yukarida dediklerime ek salon cok sogum oluyor. Ozet olarak suan param yanmasin diye gidiyorum.

Asosyal birinin o kişiye karşı cevap vermeyip burada konu açması komik geliyor, Volkan ve Gökhan abi dediğin kim de onlar herşeyi en iyi bilecekler ?

Bu sporda internetten izlediğin TEORİK bilgilerle yürüyemezsin. 2 yıldır bu sporu yapan adam hareketlerin kompozisyonunu iyi biliyordur.

Adam sana gülüp yanlış yapıyorsun dediyse; "Ben de yeni başladım abicim ismin neydi ? Hareketi bir gösterebilir misin ?"

Gibi bir cümle kursan hem salonda arkadaş edinmeye başlarsın, hem de yanlış yapıyorsan doğrusunu öğrenirsin.

"Burak Oyunda abi herşeyin en iyisini biliyor" gibi saçma bir cümle kurmuşsun, az sosyal ortamlarda nasıl davranacağınızı öğrenin.

Bu gözler salonda halı çırpar gibi triceps çalışan tipler gördü, ego savaşı çıkmasın diye sesimi bile çıkarmadım çocuk göz kapağı çalışıyordu herhalde...

BİLADER HAFTADA BİR GÖĞÜS ÇALISIRKEN ARADA GURUR FALAN DA CALIS. ADAM SANA GÜLECEK DALGAYA ALACAK SEN DE "PARDON HAMDULLAH ABİ HAREKETİN DOGRUSUNU GÖSTERİR MİSİN RİCA ETSEM" Mİ DİCEKSİN? ULAN HAMDULLAH ABİ DEDİĞİN 2 YILDIR KARI KIZ İÇİN BADİ SALONUNA GELMİS EKMEK YİYE YİYE KAS YAPMIS ALLAHIN APAÇİSİ. DISARDA YÜZÜNE BAKMAZSIN.
    Bİ DE ÇOCUGA MÜDAHALE ETMEDİM DİYOR BÜYÜK ERDEM :(

Kafada sıkıntı mı var ?

"Adam güldü yanlış yapıyorsun dedi" yazmış, kahkaha atmış altına mıçmış gülmekten arkadaşlarıyla gülmüş de ben mi görmedim ?

kardeşim bende zaten önüme bakmadım öylece.Adam biceps curlu göstererek yanlış yapıyosun böyle yapıcaksın dedi.Ben de onu yaptığımı söyledim.Bu hareketi internette gördüğümü söyledim.Buraya kadar sıkıntı yok.Adamın yanındaki gelip kollarını sıkıp yok ben öyle çalıştım zamanında burası böyle oldu vs. dedi.Ve yazımda ben genel olarak konuştum.Salonu bırakmayı düşünmemin sebebi de salonun çok soğuk olması.

Öylesine yazdığım yazıdan ezik asosyal olduğum izlenimini çıkarmışlar ya helal valla.Gökhan-volkan abi dememin sebebi de bu adamlar yıllardır bu işin içindeler ve yanlış hatırlamıyorsam bununla ilgili eğitim alıyorlar,sertifikaları falan da var.Salon sahibi gelir yardımcı olur ona eyvallah da orda spor yapanlara ne oluyor.Hayır samimi ortam olması açısından yardımda bulunulabilir ama dalga geçer gibi gülmek olmaz.

Şuanki düşüncem 1 ay devam edip sonra dambıl setiyle nisana kadar evde çalışıp havalar ısındıktan sonra salonda devam etmek.

• Unbelievable7 kullanıcısına yanıt
    Yoo benim fitness hocam gayette egosu yoktu..Harbi karakteri sağlamdı..Sonra şehir değiştirme durumum oldu devam edemedik.Ama hep antrenördü.Triceps, baklavalar, bacak kası ne ararsan vardı adamda..Yemin ediyorum Ronaldonun aynısıydı..Ama gel gör ki karakter..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kucuk

Vücut geliştirmede ağız konuşmaz, vücut konuşur. Vücudu iyi durumda olan kişilerden tavsiye alıcaksın. Tabiki düşük ağırlıkla gireceksin ve çaylak olucaksın, herkes öyle başladı. Buradaki sıkıntı senin bunu sorun edinip buraya yazman, dediğin kadar bilgiliysen o insanlardan daha iyi geliş daha ağır kaldır, kendini kanıtla buraya yazma.

BU NEYİN KAFASI BİLADER BASBAKANI ELESTİRMEK İCİN BASBAKAN MI OLMAK LAZIM?

DAHA AĞIR KALDIR DİYOR ASDASD
    SHAQ VE KOBE AYNI AĞIRLIGI KALDIRMIS MIDIR ACABA ZAMANINDA? DEMEK Kİ SHAQ DAHA KRAL BADİCİ.

Başbakanı eleştirmek için başbakan olmak lazım değil fakat benim senin vg eleştirini önemsemem için o işle uğraşman gerek.

Mesela diğer yorumlarını önemsemediğim gibi fındık

• quote:

quote:

quote:

Vücut geliştirmede ağız konuşmaz, vücut konuşur. Vücudu iyi durumda olan kişilerden tavsiye alıcaksın. Tabiki düşük ağırlıkla gireceksin ve çaylak olucaksın, herkes öyle başladı. Buradaki sıkıntı senin bunu sorun edinip buraya yazman, dediğin kadar bilgiliysen o insanlardan daha iyi geliş daha ağır kaldır, kendini kanıtla buraya yazma.

BU NEYİN KAFASI BİLADER BASBAKANI ELESTİRMEK İCİN BASBAKAN MI OLMAK LAZIM?

DAHA AĞIR KALDIR DİYOR ASDASD
    SHAQ VE KOBE AYNI AĞIRLIGI KALDIRMIS MIDIR ACABA ZAMANINDA? DEMEK Kİ SHAQ DAHA KRAL BADİCİ.

Başbakanı eleştirmek için başbakan olmak lazım değil fakat benim senin vg eleştirini önemsemem için o işle uğraşman gerek.

Mesela diğer yorumlarını önemsemediğim gibi fındık

YANİ SHAQ > KOBE DİYORSUN?

• Dedi celimsiz liseli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: StevenDiaz007

Yoo benim fitness hocam gayette egosu yoktu..Harbi karakteri sağlamdı..Sonra şehir değiştirme durumum oldu devam edemedik.Ama hep antrenördü.Triceps, baklavalar, bacak kası ne ararsan vardı adamda..Yemin ediyorum Ronaldonun aynısıydı..Ama gel gör ki karakter..

hoca farklı normal insan farklı hoca artık o zamanları geçmiş 20 yıllık felan olmuş ben 2-3 yıl kendisi için gidenlerden bahsettim. Hoca da tabi ego kalmaz
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.