Şimdi Ara

Spor Salonu Bireysel Çalıştırmıyormuş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
1
Favori
258
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir de beslenme işine de karışmıyor, bunları nasıl halledebilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vallaha bizimki de aynı,
    E tabi memur-öğrencinin gittiği salon anca bukadar olur
    Param.olsa alacam yanıma bi özel eğitmen öyle gidecem de hayaller işte,
    Antreman ve beslenmeyi okuyup araştırarak kendini geliştirebilirsin, videolar yazılar çok faydalı olabiliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: darkshine666

Vallaha bizimki de aynı,
    E tabi memur-öğrencinin gittiği salon anca bukadar olur
    Param.olsa alacam yanıma bi özel eğitmen öyle gidecem de hayaller işte,
    Antreman ve beslenmeyi okuyup araştırarak kendini geliştirebilirsin, videolar yazılar çok faydalı olabiliyor

Öyle yapıcaz hocam

• 1. hatun kişi olmadığınız sürece hoca sizi çalıştırmaz.
    2. pt ücreti ödemezseniz sizi çalıştırmaz
    3. program yazmak zorunda yazmıyorsa bir daha o salona gitmeyin
    4. iki kişinin yaptığı spor spor değildir helede yanınızdaki kişi geyik yapmaya geliyorsa hiç değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elweda

1. hatun kişi olmadığınız sürece hoca sizi çalıştırmaz.
    2. pt ücreti ödemezseniz sizi çalıştırmaz
    3. program yazmak zorunda yazmıyorsa bir daha o salona gitmeyin
    4. iki kişinin yaptığı spor spor değildir helede yanınızdaki kişi geyik yapmaya geliyorsa hiç değildir.

4.maddeyi anlamadım hocam

• BOŞ VER salonu ben ne yaptıysam evde yaptım ne işin var salonda boşa para vakit evde dumbel ile her şeyi yaparsın internetten araştır her program var oada
  • Bireysel çalıştırmayabilir gayet normal,
    Diğer yardımcı olup herkese standart programları veren kendi vücudu lahana tarlasına benzeyen hocalarında yararı olmuyor açıkçası.
    3-4 farklı salona gittim daha önce şimdiye kadar ilk gittiğim zamanki asıl sahip dışında hiçbir çalışanın bana bilgi ya da yardım olarak katkısı olmadı, sormamda zaten.
    Fiyatı ucuzsa devam edin , internetten çok geniş bir şekilde bilgi edinilebiliyor.
    Hatta youtubedaki saçma sapan kanallar bile, aradaki spor salonlarında hoca diye konan kişilerden daha iyi bilgi veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ihtiyarjedi

Bireysel çalıştırmayabilir gayet normal,
    Diğer yardımcı olup herkese standart programları veren kendi vücudu lahana tarlasına benzeyen hocalarında yararı olmuyor açıkçası.
    3-4 farklı salona gittim daha önce şimdiye kadar ilk gittiğim zamanki asıl sahip dışında hiçbir çalışanın bana bilgi ya da yardım olarak katkısı olmadı, sormamda zaten.
    Fiyatı ucuzsa devam edin , internetten çok geniş bir şekilde bilgi edinilebiliyor.
    Hatta youtubedaki saçma sapan kanallar bile, aradaki spor salonlarında hoca diye konan kişilerden daha iyi bilgi veriyor.

Hocam yani oraya sadece aletleri kullanmaya mı gidiyoruz, her insanın farklı temposu olması gerekmiyor mu bunu nasıl bilicez?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Prestige

quote:

Orijinalden alıntı: ihtiyarjedi

Bireysel çalıştırmayabilir gayet normal,

Hocam yani oraya sadece aletleri kullanmaya mı gidiyoruz, her insanın farklı temposu olması gerekmiyor mu bunu nasıl bilicez?

Seçim meselesi biraz aslında,
    Bizim buradaki spor salonları arasında squat rack olan, alet ve dumbell set fazlalığı olan aynı zamanda rahat duş alınabilen yeri tercih ediyorum ben.
    Aynı ücreti ödesem evde çalışmak vardı aklımda ama yer olarak ve disiplin olarak aynı şey değiller.
    Çalışma konusunda yardımcı olacak birine ihtiyaç duymuyorum. En fazla ağır bench press için birinden rica ediyorum gel barı tut diye.

İnternetten bilgi edinebilme olayı aldı başını gitti. Birçok personal trainerın paralı verdiği hizmeti youtubedan bedavaya alabiliyorsunuz. Hiç birşey olmasa bu sporun temelleri, hareketlerin doğru formları, bilimsel araştırmalara kadar herşeye ulaşmak mümkün.

Bir sürü Türk youtube kanalı var (yabancıların bazıları çok daha iyi bunu belirteyim.)
    Savaş cebeci,ağırsağlam,egefitness,barankalaycı vs. vs... Bunlardan en nefret ettiğim ve katılmadığım ağırsağlam bile birçok spor salonundaki hoca diye koyduğu kişilerden daha güncel daha mantıklı bilgi verebiliyor.

• hocam açıkçası o dediğini yüksek paralar ödemediğin sürece bulamazsın. diğer türlü bizim yaptığımız gibi işi kendin öğreneceksin.
  • Kendiniz yapmaktan başka çare yok ayrıca her hoca doğru biliyor diye birşey yok salonda ne bilen adamlar duydum biliyorum diyen tavsiyeleri komedi adeta en iyisi kendiniz araştırmak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.