Şimdi Ara

Spor Salonları 1 Haziranda Açılabilir? Gidecek Misiniz (Anket) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
2.900
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki

Spor Salonları 1 Haziranda Açılabilir? Gidecek Misiniz (Anket)

(En Son Oy Tarihi: 31.5.2020)
Giriş
  • yukarda terasta geniş bir alanım var ağırlıklarım z barım olimpik barım ağırlıklarım sehpam herşeyim var boks torbam bile var yetiyor şükür salona malona gitmem valla bence gitmeyin sıkıntı size birşey olmaz ailenize bulaştırırsınız allah korusun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Salgın öncesi arada sırada giderdim şimdi aksatmadan giderim. Sahte salgın sayesinde gerçek spor severler sporunu yapacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2020 sonuna kadar herhangi bir normallesme olmamali olamaz. Asi bulundugu zaman, ki bu 2020 nin sonu gibi gorunuyor, oncelikle saglik calisanlarina uygulanacak ve normal vatandasa gelmesi zaman alacak. 2021 ortasina kadar spor salonu, avm, konser, sinema, tiyatro vb kalabalik ortamlara asla girilmemeli elden geldigince online alisveris yapilip evde kalinmali. Eger rehavete kapilip disari cikmaya normallesmeye baslarsaniz amerikadan beter olur sayilar tabut ve mezar yetismez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unforgiven1127 -- 12 Mayıs 2020; 19:45:28 >
  • Sporsuz yasayamayanlar hemen gider
    fotogaf cekip instaya facebooka aticaklar malummm
  • Spor salonlu bir ev alacam ya da evin bir odasını spor salonu yapacam zaten heryer apış kokuyor salonda

• Hemen gitmeyi düşünüyorum. Gerilememek için evde çalıştım ama başlayınca göreceğiz. Evde spor yapmak gerçekten çok zor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben gitmeyi düşünmüyorum, 3 aylık üyelik vardı acaba ne olacak.
  • %40 fiyatlar artarsa gidermisin

• Ben giderim.

Ne koronaymış
  • Üyelikler ne olacak acaba ? Korona mevzusunun başında dondurmak istediğimde de rapor olmadığı sürece dondurmuyoruz demişti bizim salon, bunlar kesin bizim üyeliğin üstüne ekleme yapmaz.
  • Çoğu kişi gitmem diyor, o yüzden spor salonu muhtemelen boş olur. Gider sporumu yaparım.
  • İyice düzelmeden millet gitmez diyemiyorum çünki sokağa çıkma yasakları harici bile sokaklar ana baba günü gibi full.

• Zaten kalabalığı sevmem en boş olduğu zamanlarda giderdim salonda üç beş kişi ya olur ya olmazdı. Açılırsa aynı şekilde devam

• Ben giderim taş gibi adamım bana bir şey olmaz.
  • Ben adanadayım inşallah herkes çoğunluk gibi düşünür de gelmez rahat rahat yaparız sporumuzu.

• Beyler hayat normale mecbur dönecek. Virüs devam edecek ama. Grip gibi düşünün. Her gün yine ölenler olacak. Basına artık bilgi verilmeyecek. Bunu defalarca yazdım :)

Meral etmeyin her yer açılacak.

• Koşa koşa gideceğim evde vücut tepe taklak oldu zaten.

Belki maske ile spor yapıp bitişine duş alarak içimi rahatlatırım.

• Şubat ayının son haftası 1 yıllık üyelik aldım 2 hafta gidemeden kapandı. Parayı vermeyeceklerine göre gideceğim. Mac e yazıldım bide hayatta vermezler sanırım. Neyse yapacak bişi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ryuzaki Hideki

Koşa koşa gideceğim evde vücut tepe taklak oldu zaten.

Belki maske ile spor yapıp bitişine duş alarak içimi rahatlatırım.
    Duşlar kapalı olacak açılırsa 9 mayısta açıldığı zaman bu kurallarımız olacak diye paylaşım yaptı fitness federasyonu

1. Dünya Sağlık Örgütü ve Bakanlıklarımız tarafından verilen tavsiyelere harfiyen uyulması,

2. Sporcu , üye ya da müşterilerin antrenmanlarının randevu sistemi ile belirlenmesi,

– Çalışma günleri belirlenirken, isim ve soy isimlere göre üyelerin gruplara ayrılması ,

– Bu sayede herhangi bir üyenin enfekte olması durumunda, kişinin hangi kişilerle temasta bulunduğu kolayca tespit edilecektir

-Her üyenin haftanın en fazla üç günü salona gelmesinin sağlanması,

-Salonun yüz ölçümü(m2) dikkate alınarak üye sayısnın beirlenmesi

-Diğer grup antrenmana başlamadan önce yarım saat dezenfektan işlemlerinin gerçekleşmesi,

-Salon içi ve kişisel hijyen konusunda eğitmenler ve üyelerin eğitilmesi,

3. Çalışma sürelerinin 60 dakika ile sınırlandırılması,

4. Islak zemin olan duş, spa, sauna, havuz, hamam gibi bölümlerin kullanılmaması ,

5. Girişlerde temassız geçiş sağlanması (barkod sistemi),

6. Girişlerde temassız ateş ölçerle kontrol yapılması,

7. Girişlerde virüs, bakteri vs. engellemek amacıyla, ayakkabı tabanı dezenfektan havuzu yada antivüritik dezenfeksiyon kabini kullanılması ,

8. Dışarıda giyilen spor ayakkabı ile egzersiz yapılmaması,

9. Sosyal mesafenin salon içinde 10-15 metrekare olması.

10. Aletlerin yönünün cam veya duvara dönük olmasına dikkat edilmesi

11. Antrenman esnasında siperlik takılması,

12. Antrenman esnasında dayanıklı iş eldiveni

12. Nakit para yerine temassız kart kullanılması,

13. Belli aralıklarla salon, tesis veya stüdyonun tamamının dezenfektasyonu, (günlük -haftalık – aylık)

14. Spor ekipmanları, alet ve malzemeleri arasında sosyal mesafe bırakılması,

15. Havalandırma sisteminin filtrasyonu ile yeterli havalandırmayı sağlayıp, ozon makineleriyle hijyenik ve temiz hava kalitesinin arttırılması,

16. Antrenman ve çalışma sırasında havlu kullanımının zorunlu olması,

17. Antrenman ve çalışma sonrasında, her alet, makine ve ekipmanın sporcu, kullanan üye ya da personel tarafından dezenfekte edilmesi,

18. Soyunma odalarının birer birer kullanılması,

19. Hijyen kurallarının sağlanması hususunda, denetleme ve şikayet mekanizması kurulması

• En tehlikeli yer. Avmden bile tehlikeli .Virüs kapmak isteyen gidebilir

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.