Şimdi Ara

Spor paketi fiyat tahminleri.. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
3.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende merak ediyorum bu sorunun cevabını

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merakla bekliyoruz. :)
  • Merhabalar. Önümüzdeki sene spor olarak hangi türleri yayınlayacak tivibu futbolda hangi liglerin yayıncısı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheLabarna T kullanıcısına yanıt
    Şampiyonlar ligi, uefa Avrupa ligi, Fransa italya Portekiz Hollanda ligi, ingiltere fa cup.

Şimdilik bilinen spor organizasyonları bu.

Nba konuşuluyor, net değil. Sürprizler olabilir.

• Hala belli olmadı mı? Birde net hızım 8gb, yayınları donmadan ve geri kalmadan izletir mi? Ayrıca net hızıma etki etmez diyorlar ama ne kadar doğru?

• Haziran ayına girdik, halen bir fiyat açıklamadılar arkadaşlar varmı hiç duyum alan ?
  • 2015-2016 SüperLig maçlarıda sanırım farklı platformlarda yayınlanacaktı eğer onlarıda alırsa Tivibu kesinlikle alınır.
  • Arkadaşlar Tivibu çanak uydu yayın yapılacak deniyordu ne oldu bilgisi olan.?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: altinbas07

Arkadaşlar Tivibu çanak uydu yayın yapılacak deniyordu ne oldu bilgisi olan.?

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=104392817

• Ben anlamadım. Önce mayıs dediler sonra haziran. Haziran geldi geçiyor halen ses yok.

Yarın öbür gün copa america başlayacak, ellerini çabuk tutsunlar yada ağustosa kadar beklesinler. Ağustosta başlayacak ligler.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozcaka

quote:

Orijinalden alıntı: altinbas07

Arkadaşlar Tivibu çanak uydu yayın yapılacak deniyordu ne oldu bilgisi olan.?

https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=104392817

Teşekkürler cevap için...
  • 10-20 arası olur diye düşünüyorum ama iyi bir spiker şart öyle kuru kuru ş.ligi olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: The DarKnight

10-20 arası olur diye düşünüyorum ama iyi bir spiker şart öyle kuru kuru ş.ligi olmaz

Trt ile anlaşmaları varya hocam ordan ayarlarlar2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ses seda yok altında kalacaklar kolay mı öyle şifreli yayın yapmak
    ama iyi oldu
  • Artık az çok belli gibi Full Paket üyeleri Tivibu Spor'u paketleri dahilinde izleyemeyecek. Bu ayki TTNet faturamda "Haziran ayı itibari ile Tivibu GO Full Paket üyeliğinizin paket ismi Tivibu Go Sinema Paketi olarak değiştirilecektir." Sanki Tivibu Go'da da doğru düzgün sinema kanalı kaldı.

Edit: 30 - 40 TL gibi bir fiyat bekliyorum ve almayı da düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustifb -- 6 Haziran 2015; 21:51:38 >
  • Kimse almasın !!!
    Demekle olmayacak mecburen alcaz
    Ama bildiğimiz Ttnet her zaman ki gibi önce para diyecek
    Ve işin garibi ful paket alan bir üye her türlü eklene çıkarılan kanal/paketleri izler ibaresi olsa da şampiyonlar ligi için fark istiyor
    Sebebi sorunca o üyelik ayrı diyorlar
    Ben spor paketindeyşm dediğim de ise fark alacağız diyorlar
    Ttnet önce para
    Sloganı işe yola devam ediyor
    Kahvelerde iZleyelim arada bi takımımızın Maçlarını (ama onlara da fiyat acayip Pahalı Digiturk ü geçtiler ticaride)
    Sonuç olarak karar bizlerin izlemez almaz isek yaşayamazlar
    Geçmişte Örnekleri çok

• Copa America'ya kadar açıklasalar bari. Ben de copa america+şampiyonlar lgi+avrupa ligi+fa cup+diğer bşrkaç avrupa ligi olunca heyecanlandım açıkçası ama ses yok. Aradım geçen hala belli değil dediler. Acaba uydudan değilde internet yayını alsak 10 mpbs hızla nasıl bi görüntü alabiliriz bakalım açıklansın bi araştıralım
  • Bir bayiye gelmiş olan mail aşağı süper paket 40+5(HD) TL olacak spor paketi bugün açıklanacakmış.

quote:

Tivibu’ya erken abonelik kapsamında 09 Haziran 2015 itibariyle Tivibu spor içeriklerini de içeren yeni paket yapısı ile birlikte Tivibu 2 ay spor paketi hediye kampanyası satışa sunulacaktır.
    Kampanyanın öne çıkan özelliği:
    Tivibu’ya erken abone olana UEFA Şampiyonlar Ligi & UEFA Avrupa liginin yer aldığı Süper Paketi avantajlı fiyatlarla sunuyoruz.
    · Kampanya 24 ay taahhütlüdür.
    · Yeni & Mevcut Tivibu aboneleri faydalanabilecektir.
    · Kampanya kapsamında;

Süper Paket ilk 2 ay boyunca aylık 19 TL, 3. Aydan itibaren 39 TL

Kampanyaya ilişkin diğer detaylar;
    -Tablodaki fiyatlar SD paketlere aittir. HD paket + 5 TL
    -Aylık cihaz kullanım bedeli 3 TL olup, yukarıda belirtilen fiyatlara dahildir.
    -Tivibu aktivasyon bedeli 30 TL olup, tek seferde ilk faturaya ayrıca yansıtılacaktır.
    -Kurulum ücretsizdir.

*turkeyF.orum'dan alıntıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brknsmnc -- 9 Haziran 2015; 11:44:23 >

• Arkadaşlar tivibu spor paketinde hangi ligler olacak bilginiz varmı?
  • Az önce spor paketi ile ilgili görüşme gerçekleştirdim.

Paketler çıkmış.

Ben, her eve tivibu kampanyasından üyeyim. Telefondaki kız bana, her eve tivibu kampanyasındakilere spor paketi verilmeyecek dedi. Şuan sistemlerinde görünmüyormuş bu durum.

İnanamadım tekrar sordum, aynen böyle söyledi.

Her işleri falso adamların ya
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.