Şimdi Ara

Spor Otomobil Tavsiyesi(70-100 bin arası)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
48
Cevap
2
Favori
1.463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1-Kia pro_cee'd GT 84.000 başlangıç fiyatı
    2-Opel Astra GTC. 77.000 başlangıç fiyatı
    3-Peguot Yeni RCZ 96.000 başlangıç fiyatı
    4-Mazda3, Hatchback 60.000 başlangıç fiyatı
    5-Honda CR-Z 56.000 başlangıç fiyatı

22 Yaşındayım öğrenciyim aklımdaki modelleri yukarıda sıraladım.Son iki otomobil performans konusunda diğerleriyle aynı segmentte değil fakat fiyat ve yakıt olarak daha cazipler spor görüntülerinden dolayı onlarıda listeme dahil ettim.Bu araçlardan hangisinin F/P si en iyidir.Yada tavsiye edebileceğiniz 0 km bu fiyatlar aralığında avantajlı otomobil var mı?

• Opc jantli kirmizi bir gtc ya da yeni rcz R

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Amadeus_M -- 29 Mayıs 2014; 22:40:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • astra gtc tabiki şekli şemali gidişi her şeyi ile
  • Sırasıyla rcz, astra gtc, mazda3

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben gtc derim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Spor Otomobil Tavsiyesi(70-100 bin arası)

alfa romeo guiletta 1.4 multiair sport2 paket 170 ps, 0 yerine ikinci el az kullanışmış daha mantıklı olur.
  • 2.el Impreza,S2000,Lancer alınabilir.
  • Cooper S
  • EVO ve S200
    Sıfır olarak astra gtc , cooper s

• 2.el almayı düşünürsen s2000 yok ben ikinci elle uğraşmam sıfır olsun dersen gtc
  • Tek araba olacagi icin bence 2 kisilik arabalara bakmayin. Ogrenciyken arka koltuklar bence daha gerekli. Hadi suraya gidelim deyip gitmek icin 4 kisilik daha mantikli o yuzden rcz ve crz yi bence eleyin. Marka algisi yuzunden kia yi da elerdim.mazda 3 de cok performansli degil. Yazdiklariniz icinde bence en guzeli astra gtc. Goruntusu bence cok hos ama agir bir araba ve biraz fazla yakiyor. Eger yakiti sorun olmayacaksa 1.4 turbo 140 beygir alip bir de yazilimla rahat rahat binin.
    Bunun haricinde performansli hatchback olarak 308 thp bakabilirsiniz 156 beygirlik. Ya da 1.4 tsi 140 lik leon da bakilabilir. Makyajli kasa bayilere geldi mi bilmiyorum ama 170 lik giu de bakabilirsiniz.

• Performans Astra, Dış görünüş CR-Z

Burada mat gri renkli, siyah spoilerlı bir CRZ var. İmrendiriyor resmen.
  • ben e92 yada sciroccoyu önerebilirim birini sattım öbürünü aldım ikisindende cok memnundum ama 100lere kadar çıkabilirseniz e92 3.35 kovalayın kesinlikle.
  • kırmızı 1.5 skyactiv 120hp mazda3 hb
  • saydığın arabaların piyasası ve prestiji yok fiyatları da oldukça yüksek

ben o paraya 2008-2010 arası bmw 3.20ci öneririm, görünüş prestij isim kalite doluluk sağlamlık (1.8ton) arka çekiş geniş büyük...
  • 2.EL Evo X Al geç canavar gibi her işe giden bir araç o saydığın araçlar jantı olamaz evonun.İlla bu listede sıfır olacak dersen Pro ceed olabilir aralarında en farklı ve güzel olan araç o.
  • 116i M paket alabilirsin. Orda saydığın çoğu arabayı dış görünüş olarak tokatlar, performans ta geri kalmaz.

• tek kelimeyle volkswagen scırocco baska arac tanımam sporda
  • Sandığın araçların prestiji yok çogu insan spor araba oldugunu bile anlamaz bunların.Temiz bir Evo al

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.