Şimdi Ara

spor esnasısında suya protein tozu karıştırsak nasıl olur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BIGWHEY WHEY PROTEİN diye bir protein tozuna rast geldim fiyatıda uygun paketi 5-8 tl arasına geliyor 25 gr protein var ben spordan sonra zaten yemek yer ayran içerim sonra da ülker protenli süt yada sek proteinli süt içerim bu tozu antreman esnasında içtiğim 1 lt lik suyun içine atsam faydası olur mu tadı nasıl oluyorr tozların malum hiç kullanmadım da mide bulantısı yapar mı acaba spordan sonra zaten yeterince midem sıvıyla doluyor ve afedersiniz tuvalet ihtiyacı hasın oluyor onun için bu tozu antreman esnasında kullanabilirmiyim teşekkürler

• Söylediğin protein markasını kullanıyorum.Öncelille 350-400 ml su ya da sütle karıştırman lazım içtiğin protein sütlerindeki yoğunluğu elde etmek için.Tadı proteinli sütler kadar iyi değil.Kako tadı gelse de alttan gelen tam tadını çözemediğim bir tadı bastıramıyor tanamen.Eğer tat eşiğin çok hassas ise o tadı alırsın belki miden bulanabilir onun dışında kötü bi tadı yok.Tekli paket satıyorlar ,Watson’da sanırım bir adet al dene.Proteinli sütlerfe olmayan bazı sanırım BCA da vardı içeriğinde,ayrıca sütle karıştırır içersen 40 gm’a çıkıyor protein miltarı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • antrenmndan 1 saat önce iç git. maceraya gerek yok bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.