Şimdi Ara

(Güncellendi)Spor-Beslenme Koçluğu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
968
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar. Bir süredir hem burada hem de farklı platformlarda insanlara ulaşmaya ve bilgilendirmeye çalışıyorum. Bir süre önce de bu işi daha iyi yapabilmek adına online koçluk hizmetini hayata geçirdim ve ilk etapta sadece tecrübe kazanmak için ücretsiz şekilde, isteyenlerle çalıştım. Birçok arkadaşımızla uygulamaya başladık ve güzel sonuçlar aldığımızı söyleyebilirim. 1 seneden fazladır da insanların devamlılığını sağlamak amacıyla cüzi bir miktar ücret karşılığında yapmaya devam ediyorum. Çalıştığımız süre boyunca, belirlediğimiz programlara ve prensiplere uyulduğu sürece güçlenmeyi, kas geliştirmeyi, yağ yakmayı ve daha sağlıklı olmayı garanti ediyorum eğer bunlara engel olacak bir sağlık sorununuz veya genetik yatkınlığınız yok ise.

Benim kim olduğum ve tecrübemin ne olduğu konusuna gelirsek, birkaç yıldır aktif olarak sporla uğraşıyorum. Bodybuilding de yaptım, evde antrenman da yaptım, powerlifting de yaptım. Antrenman ve beslenme konusunda profesyonel sayılabilecek insanlardan koçluk aldım.

Benimle çalışmak istemeniz durumunda iletişime geçmeniz yeterli. Ne kadar süre çalışmak istediğinizi belirledikten sonra size, hakkınızda gerekli bilgiyi almak için bir form gönderiyorum ve siz formu doldurduktan sonra 24 saat içerisinde antrenman-beslenme programlarınızı ve online olarak dolduracağınız takip tablonuzu sizinle paylaşıyorum. Çalışmak istediğiniz süre boyunca düzenli olarak süreci takip ediyorum, gerekirse veya sizin geri bildirimlerinize göre programlarınızda düzenlemeler yapıyoruz ve iletişim için her türlü kanalı kullanabiliyoruz.

Spor-beslenme hakkında genel olarak da her zaman soru sorabilirsiniz bu bağlamdan bağımsız olarak.

Edit: Konuya, süreç hakkında aklında soru işaretleri ve merakı olanlar için bu hususları giderebilecek birkaç fotoğraf eklemesi yapıldı. Ayrıca konuda, birlikte çalıştığımız kişilerden birkaçının yorumlarını da okuyabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi torata90 -- 12 Haziran 2022; 21:30:27 >

• Merhaba.
    29 yaşında 168 boyunda 52 55 kilo arası bir fiziğe sahibim.

1 yıllık spora yazıldım, amacım biraz sağlıklı vücuda sahip olmak, biraz kola almak, güç dayanıklılık kazanıp hafif kas olsa yeterli diyen bir kişiyim.

Besin olarak ekstra neler almam lazım, nelerden dikkat etmeliyim.
    Sporda öncelik ne olmalı çaylak bile değilim yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartaltib

Merhaba.
    29 yaşında 168 boyunda 52 55 kilo arası bir fiziğe sahibim.

1 yıllık spora yazıldım, amacım biraz sağlıklı vücuda sahip olmak, biraz kola almak, güç dayanıklılık kazanıp hafif kas olsa yeterli diyen bir kişiyim.

Besin olarak ekstra neler almam lazım, nelerden dikkat etmeliyim.
    Sporda öncelik ne olmalı çaylak bile değilim yardımcı olursanız sevinirim.
    Pmden iletişime geçerseniz yardımcı olabilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ufak bir güncelleme yapalım: Beklediğimden fazla ilgi gördü konu, birçok arkadaş pm yoluyla iletişime geçti ve çalışmaya başladık. Çok az bir kontenjanım kaldı ve fiyat gerçekten uygun, hizmeti almak isteyenler acele etmeyi düşünebilir.

• Bir süredir @torata90 arkadaşımdan spor ve beslenme ile ilgili aktif koçluk yardımı alıyorum, buradan da düşünenlere gayet ilgili bir arkadaş olduğunu paylaşmak istedim. (Güncellendi)Spor-Beslenme Koçluğu 

• quote:

Orijinalden alıntı: eozen81

Bir süredir @torata90 arkadaşımdan spor ve beslenme ile ilgili aktif koçluk yardımı alıyorum, buradan da düşünenlere gayet ilgili bir arkadaş olduğunu paylaşmak istedim.  

Düşünceleriniz için teşekkürler hocam.

• 2 ayın ardından bir up daha yapalım. İlgilenenler olursa hala devam ediyorum.

• Konuya birkaç fotoğraf eklendi.

• @torata90 ile bir süredir ben de çalışıyorum. Sporla pek alakam olmamasına rağmen bana sabırla bilgi veriyor, programlardan koptuğum zamanlarda da ilgilenmeye devam ediyor. Düşünen herkese denemelerini tavsiye ederim, bence artısını göreceksiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PlayerX kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

• Kısa bir aranın ardından tekrar devam ediyorum, konuya yeni fotoğraflar ekledim. İlgilenenler olursa ulaşabilir.

• Kendini her soruma sabırla cevap veriyor,gayet ilgili,teşekkür ediyorum kendisine,ilgilenen arkadaşlara tavsiye ederim.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.