Şimdi Ara

Spor Araç Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
0
Favori
6.083
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 49
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 15
  • Ortalama Mesaj Aralığı 14 gün 33 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 2
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Endyru (15 mesaj) joz (13 mesaj) Coşkun (3 mesaj) Derin Mavi (2 mesaj) drberk2 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (4 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    286 Mesaj
    Honda typer
    |
    |
  • Teğmen
    124 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar bu Honda CR-z mugen'in TR ye ne zaman giriş yapacağını biliyor musunuz?
    |
    |
  • Yarbay
    6967 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Endyru

Arkadaşlar bu Honda CR-z mugen'in TR ye ne zaman giriş yapacağını biliyor musunuz?

araç satışa sunuldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blue_Knight -- 19 Ağustos 2011; 2:48:50 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    610 Mesaj
    2. el düşük km de Alfa Romeo Brera.
    Hem Coupe hem 4 kişilik hem yüksek yok tutuş ve yüksek "dönüp baktırma" oranı...
    |
    |
  • Teğmen
    176 Mesaj
    Peugeot 308 CC
    |
    |
  • Yüzbaşı
    944 Mesaj
    benzinli olsaydı; seat leon cupra olabilirdi. 2 lt 240 beygir tsi motor. 72 bin fiyatıyla sıfır km :)
    |
    |
  • Yarbay
    2186 Mesaj
    308 RCZ...
    |
    |
  • Binbaşı
    1479 Mesaj
    Bir BMW hastası olarak ikinci el bir z4 alırdım sanırım.
    |
    |
  • Binbaşı
    1264 Mesaj
    O kadar para yatırıpta hyundai almak mantık dışı geliyor bana ve ya rcz için konuşursam da o paraya audi,bmw alınabilicekken neden peugeota para veresin ki? bana en mantıklı audi tt s-line geliyor o da olmadı bmw z serisinden herhangi biri. Ama genesis asla..
    |
    |
  • Teğmen
    124 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Türk ikinci el piyasasına güvenmediğim için bahsettiğiniz araçlardan kaçınıyorum, çünkü sıfır fiyatları çok yüksek. Ayrıca vergi ve yakıt konusu da ayrı bir etken. Belirttiğim gibi, zengin biri değilim, sadece şansım yaver gitti ve iyi para biriktirdim.

Arkadaşlar sanırım kararımı verdim.

59 000 Tl ye hibrit motor destekli Honda CR-Z alıp, 2 ay sonra gelecek olan MUGEN tasarımını uygulayacağım. Resmi Mugen dağıtımcısının dediğine göre 6-8 bin arası full body +iç paket eklenebilirmiş. Geri kalan para ile de motor üzerinde, lastik ve özellikle frenlerde oynamalar yaptırabilirim diye düşündüm.

Düz vitesli bir araç ama alışacağız artık. Araçta 3 sürüş modelinin olması hoşuma gitti. Yabancı sitelerde ise genelde RCZ ile karşılaştırmalı incelemeler yapılmış.

1000-1500 Rpm'de 174 tork'a ulaşıyor. 9.9 saniye'de 100'e çıkıyor ve ortalama 5 litre benzin kullanıyor.

Aracın iç ve dış tanıtım videosu burada:http://www.youtube.com/watch?v=0ojhcw6-rZw

Aracı şimdi değilde, 2 ay sonra, mugen paketi geldiğinde alacağım. Aldığımda size tekrardan yazacağım.

Umarım doğru seçeneği yapmışımdır. Hepinize çok teşekkür ederim.
    |
    |

• Yarbay
    6212 Mesaj
    O kadar araba tavsiyesi sonunda gelinen nokta bu mudur yani
    |
    |
  • Yarbay
    2698 Mesaj
    Bence eylul ayını bekle Citroen DS4 gelicek ne kadar olcagini bilmiyorum fiyatinin ama inanılmaz sportif bir araba hem ic hemde dıs dizayn olarak...
    |
    |
  • Teğmen
    124 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bana uzun ömürlü, parasal sıktınıya sokmayacak, ve dış görünüm olarak gayet dikkat çekici (mugen olmadan bile) bir araç gibi geldi.

Bekleyip göreceğiz. Zaten heöen şimdi almayacağım, tahminen ekim-kasım ayını bulur.
    |
    |
  • Teğmen
    124 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Citroen cidden de dikkat çekici bir araçmış. Zaten ekim kasım gibi alacağım için, bu aracı da mutlaka değerlendireceğim. En nihayetinde Honda takıntılı biri değilim, aksine aklım hala RCZ de. Bu yüzden bu aracı da yakından inceleyeceğim. Hatta € düşerse DS3 Ralli modeline de mutlaka bakacağım.
  • Yüzbaşı
    582 Mesaj
    |
    |
  • Çavuş
    95 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Endyru

Citroen cidden de dikkat çekici bir araçmış. Zaten ekim kasım gibi alacağım için, bu aracı da mutlaka değerlendireceğim. En nihayetinde Honda takıntılı biri değilim, aksine aklım hala RCZ de. Bu yüzden bu aracı da yakından inceleyeceğim. Hatta € düşerse DS3 Ralli modeline de mutlaka bakacağım.

RCZ benzinli ama normal kullanımlarda cok dusuk bi yakıt tuketimi var yani aksine gozunu korkutcak bi benzin sarfiyatı yapmıyo. Zaten bu tarz spor model arabalar da dizel cok cıkarılmıyo. Bence 156 bg guzel carbon model bi RCZ fazlasıyla seni tatmin eder. Virajları alışı flan gercekten cok iyi. Ve cogu arabada olmayan donanımlara direk sahip opsiyonel olarak verilen bi ozelligide yok. Bence RCZ yi bi araştır 156 lık otomatik vites de gayet yeterli. Sahibinden de 70 bin liraya cok guzel bi RCZ alırsın.
    |
    |

• Er
    1 Mesaj
    RX-8 der susarım ...
  • Teğmen
    205 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sefa_0719

RX-8 der susarım ...

Bunun için mi üye ne lüzumsuz insansın 3 yıl olmuş alıp satmıştır bile

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
Sohbet
bankacılar
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.