Şimdi Ara

Spor Araç Tavsiyesi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
6.431
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • RCZ ÇOK İDEAL...AUDİ TT DE OLABİLİRDİ AMA BU 2 ARAÇ ARASINDA 40-50 BİN LİRA FARKLAR VAR...
    O YÜZDEN RCZ..AMA BEN OLSAM 65000 CİVARINA 2. ELİNE BAKARDIM..20-25 BİN KM CİVARI..

Spor Araç Tavsiyesi
  • RCZ...BİR KULLAN DERİM TEST İNİ YAPTIM..MOTOR SESLERİ İNANILMAZ...VİRAJLAR KOLAY KONFORSA 19 LUK JANTLARA GÖRE OLDUKÇA TATMİNKAR...AMA SADECE 3 KM KULANABİLDİM

Spor Araç Tavsiyesi
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-rcz-2011-model-50225025/detay/

AMA BEN OLSAM BUNU ALIRDIM 6 İLERİ KISA ŞANZIMAN VEDE 200 HP
  • quote:

Orijinalden alıntı: barbosa78

Şöyle birşey olmaz mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-audi-s3-mavi-renk-53787960/detay/

BU SPOR ARABA MI?
  • ARKADAŞON SPOR ARABADAN KASTI;
    NİSSAN Z
    ALFA ROMEO BRERA
    PUG RCZ
    AUDİ TT
    MAZDA RX8-MX5
    BMW Z4
    VW SCİROCCO V.S V.S..
    YANİ HB DEN SEDANDAN BOZMA PERFORSMAN ARACI DEĞİL SANIRIM
  • Neden 200bg nin otomatiğini yapmazlar ki. Kısa şanzıman nasıl oluyor bu arada? Eğer rahatsa manuel de düşünebilirim RCZ için.

Ben şu an ankaradayım. Gönderdiğiniz linklerde fiyatlar çok uygun arkadaşlar. Yakın bir zamanda bir kaç tanesini arayabilirim.
  • Arkadaşlar bir yakınım bana Reno'nun spor/coupe modellerini önerdi. Sanırım hem otomatik hem de dizellermiş.

Bir bilginiz varmı bu araçlar hakkında?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Endyru

Arkadaşlar bir yakınım bana Reno'nun spor/coupe modellerini önerdi. Sanırım hem otomatik hem de dizellermiş.

Bir bilginiz varmı bu araçlar hakkında?

Lagune Coupe olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __king_of_diez__ -- 14 Ağustos 2011; 17:19:30 >
  • quote:

Neden 200bg nin otomatiğini yapmazlar ki. Kısa şanzıman nasıl oluyor bu arada? Eğer rahatsa manuel de düşünebilirim RCZ için.

Ben şu an ankaradayım. Gönderdiğiniz linklerde fiyatlar çok uygun arkadaşlar. Yakın bir zamanda bir kaç tanesini arayabilirim.

KISA ŞANZIMAN DAHA YAKIN ARALIKLI YOLU OLAN VİTES KOLU YANİ DAHA HIZLI GEÇER VE DAHA İYİ BİR 0-100 HIZLANMASI SAĞLAR..BUNU DIŞINDA RENAULT COUPE BACANAĞIM ALMIŞTI SIFIR KM 1 YIL SONRA SATTI SANIRIM KASA VE GÖRÜNTÜ GÜZEL AMA 1.5 110 HP DİZEL MOTOR DAN TAM PERFORMAS ALAMAMIŞTI..YANİ TAM BİR SPOR ARABA ARIYORSAN DİĞER SEÇENEKLER BAK DERİM..

• quote:

Neden 200bg nin otomatiğini yapmazlar ki. Kısa şanzıman nasıl oluyor bu arada? Eğer rahatsa manuel de düşünebilirim RCZ için.

200 HP KULLANIMI ÇOK RAHAT TESTİNİ YAPMIŞTIM..AMA MOTOR SESLERİ VE İNİLTİLERİ YOK BÖYLE BİR TAT..SENFONİ GİBİ GELİYOR KULAĞAAYRIVA İÇ MEKAN KALİTESİ GÖĞÜS DAHİL DERİKAPLAMA GAYET BAŞARILI..DİREKDİYON TEPKİLERİ ÇOK NET VE İNSANALRIN BAKIŞLARI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi joz -- 14 Ağustos 2011; 17:17:57 >

• KARARINI AÇIKLARSAN SEVİNİRİZ
  • MErhabalar,

Kaç gündür galerileri geziyorum.

Arkadaşlar, geçen gün son 6 yılın akaryakıt fiyatları listesine baktımda, tek kelimeyle korktum. Benzinli bir araç alırsam, beni zor duruma sokabilir, heleki oto vites olursa.

Bu yüzden radarımı direk dizel motorlara çevirmek zorunda kaldım.

Arkadaşlar, gözüme Volvo C30 2.0 takıldı.

1.6 modeli düz vitesli ve 115 BG ile 270 tork üretiyor, bunu ise 1750-2500 rpm de yakalıyor. Yakıt tüketimi karma 3.8lt yakıyor.

Diğeri ise 2.0 motor oto vites, 177BG ile 400 tork üretiyor. Yakıt tüketimi karma 5.8 litre. Gerçi ben otomatik vitesi manuelde kullanıyorum, bilmiyorum hangi yönde bir etkisi olur.

1.6 model full 70 000, 2.0 model full 90-98 bin arası.

Düşünceleriniz nedir? Tasarımı beni çok tatmin etmedi ama bir arkadaşım Volvo da bir çok body kit, spoiler vs olduğunu söyledi.

• R design ile oldukça güzel oluyor ve 2.0 177hp ile iyi yardırır,tavsiye ederim.Oldukça eğlenceli bir araban olmuş olur.

Spor Araç Tavsiyesi
     Spor Araç Tavsiyesi
     Spor Araç Tavsiyesi

• R-desing'dan başka bir kit seçeneği var mıdır?

Keşke 1.6- 1.8 motor olsaymış şu (: 2 milyar vergisi var..

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.