Şimdi Ara

#SPONSOR OLUYORUZ# (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Acaba 10.000 Üye Olan Siteyi Alıp Veritabanı veya MySQL Dosyasınımı Almayı Plânlıyor
  • hıhı ewet.düşündük düşündük okadar işimiz gücümüz arasında napsak napsak..dedik tolga sen akşam ewe gidince böyle bi yazı yaz..10000 üyenin bilgilerini alalım off süper olurr..boşwer şimdi antalyadaki..adanadaki..izmirdeki-karşıyakadaki.. fm yayın yapan radyolarla sözleşme yapmayı..Bırak antalya futbol federasyonunun sitesini yapmayı..en iyisi bu walla yapalım bunu.en güzel para.hay Allah ım yaa ne boş adamlar warmış burada.Üyelik iptali yokmu burada ya

Dostum saçmalıyorsun.

• ya hoca iyi de burda 10000 üyesi olan yok ki zaten...
  • Sözlerine Dikkat Et Ölçülü Konuş Burda Kimse Kimsenin ne Kim ne yapacağını Kim Olduğunu Bilmez Bunu Bil Sen İstersen MEB Sitesini Yap istersen Google'ı Programlamış Ol Beni İlgilendirmez Bunu Yapan Çok Var Eğer Bulamadıysan Sorunum Değil Üyelik İptali Yok Diye havalara Uçma Bir Daha Girmesin Olur Biter Benim 10.000 Üyeli Bir Siteyi Kimse Bilmediği Bir Kişiye Emanet Etmez

quote:

Orjinalden alıntı: Tolga*

hıhı ewet.düşündük düşündük okadar işimiz gücümüz arasında napsak napsak..dedik tolga sen akşam ewe gidince böyle bi yazı yaz..10000 üyenin bilgilerini alalım off süper olurr..boşwer şimdi antalyadaki..adanadaki..izmirdeki-karşıyakadaki.. fm yayın yapan radyolarla sözleşme yapmayı..Bırak antalya futbol federasyonunun sitesini yapmayı..en iyisi bu walla yapalım bunu.en güzel para.hay Allah ım yaa ne boş adamlar warmış burada.Üyelik iptali yokmu burada ya

Dostum saçmalıyorsun.

• quote:

Orjinalden alıntı: hussoloji

ya hoca iyi de burda 10000 üyesi olan yok ki zaten...

yakında olacak...
  • antalya'da futbol federasyonumu var. Ben türkiyede var biliyordum :D
  • adult koyalı 2ay oldu.ve sadece forumda bölüm var.hostta dosya yok.ve adult geldi üyeler azaldı diyebilirim. + tolga bey hostum turkiyespot değil.sadece 6gb dosya için alan sponsoru... hostum başka bir firma.
  • he deyince sponsor olunmaz firmanızı tanıtın önce bi yani güvenilip olmafdıggı belli değil...
  • quote:

Orjinalden alıntı: farozlu

antalya'da futbol federasyonumu var. Ben türkiyede var biliyordum :D

www.antalyatufad.org.tr öğrenmiş oldun.
  • SPONSOR ARIYORUM lower271@msn.com adresine ulaşın
  • Lütfen Eski konuları Hortlatmayın
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.