Şimdi Ara

#SPONSOR OLUYORUZ#

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bir Forum Siteniz Mi Var ?

Üye Sayınız ;
    10.000 Den Fazlamı

Gelin Sponsorunuz Olalım ?

• 10.000 üyesi olan pek yok forumda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi THR -- 19 Temmuz 2005, 1:00:11 >
  • 10.000 tane uyem olacagini bilsem sponsora ne gerekvar bastiririm parayi alirim
  • Benim 10,000 Üyem Olursa Neden Bedava Alayım Her Üye Reklama 1 Kere Tıklasa Ömür Boyu Host parası Çıkar
  • free bi yerin 10,000 üyesi olacağını nası düşünüyosunuz ki ?

söyle yapalım isterseniz,

100.000 üyesi olan siteniz mi var ( flood olmasına ama :) )
    resseller veriyoruz
  • 5 dk da nuke kurar 50.000 yaparım üyeyi mysql'den bu olurmu :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: c@ner

Benim 10,000 Üyem Olursa Neden Bedava Alayım Her Üye Reklama 1 Kere Tıklasa Ömür Boyu Host parası Çıkar

bencede
  • 10 Bin Üyesi olan bir forum kendisine makina alır.
  • 10.000 üyem olcak sponsor mu arıcam.50 yerden teklif gelir.böle sponsor olanıda ilkkez görüom
  • benim forum 9999 üyesi var fazla üye olmamaıs için kitledim kayıtları yararlanabilirmiyim
  • arkadaşım hosting sayfanız hariç dier sayfalarınız mozillada sorunlu ve de tuhaf geldi bana...

bide fiyatlarınız çok pahalı ...

sizin verdiğiniz fiyatlarla yabancı host firmalarından neler alınır neler hatta yerli firmalardan da öyle....

bence bu söylediklerime dikkat etmezseniz biraz zor host satarsınız...

sadece bir müşteri gözü ile baktım ve yorumlarımı o yönde yaptım...

saygılar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nu Metal Fan

free bi yerin 10,000 üyesi olacağını nası düşünüyosunuz ki ?

söyle yapalım isterseniz,

100.000 üyesi olan siteniz mi var ( flood olmasına ama :) )
    resseller veriyoruz

Euhuh

haklısın valla 10,000 uyem olsa bırak host sponsorunu reseller verseniz gene kabul etmem
  • Tamam Arkadaşlar Süpersiniz.Başka bişey demiyorum
  • valla sitem 1 ayda 205 üye oldu ve cvp sayısı 29000...

5-6 aya kadar 10000 i hedefliyoruz.(ocağa kadar)
  • valla Bizim Site 1 Ay Oldu Tam Tamına 1200 Üyemiz Var :) En Fazla 2 ay içinde 5000 i Hedefliyoruz ;)

isim aslında Sağlam Olan www.internetcafeciler.net site Bişiye Benzemio ama İçerik iyi :) Ee PHPnukeyi Sevmiom Napim Uğraşmadım Uğraşsam PHPnuke Olduunu Bil Anlamazdınız . anlardınızda Yinede Sorardınız PHPnuke mi bu Die
  • quote:

Orjinalden alıntı: ReiSeM

valla sitem 1 ayda 205 üye oldu ve cvp sayısı 29000...

5-6 aya kadar 10000 i hedefliyoruz.(ocağa kadar)

Yardımcı olabiliriz İstersen. Msn:Tolga@ByGrup.net

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tolga*_dh -- 19 Temmuz 2005, 11:07:55 >
  • su anda ihtiyacım yok yıllık almıstık zaten hostu.Şubatta bitecek o zaman ya değiştiririm ya kalır.Ama o zamana kadar sponsor bulabilriim die düşünüyorum
  • 10bin üyeden daha fazla var ama hostumdan memnunum. alanı band genişliği maili herşeyi sınırsız..sponsorum var ..www.incele.net
  • incele.net te adult içerik var. o kadar olması normal.
  • Ayrıca yazıcaktım vazgeçtim..yaziyim bari.Host verenlerde TurkiyeSpot.. ve 1ay sonra burada Sponsor aramaya başlarsın bundan eminim.Çünkü bunları tanıyorum.Hack siteleri var bunların..Firma değiller doğal olarak.Ve 2tane çocuk bunlar + piyasayı 1-2da tokatlama peşindeler.Nereden biliyorsun yalan söyleme deme..çünkü ciğerlerini biliyorum ben onların tanışmışlığım konuşmuşluğum war.Neyse son söz olarak 1 maximum 2ay sonra buradasın ve başlık gözümde canlanıyor. "Sponsor Arıyorum".Neyse kolay gele.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.