DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Split (2017) | M. Night Shyamalan | James McAvoy | IMDB: 7.5
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
66
Cevap
1
Favori
1.763
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Yabancı Filmler >> Split (2017) | M. Night Shyamalan | James McAvoy | IMDB: 7.5
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2534 Mesaj
      17 Nisan 2017 08:18:08
      mcavoyun doktorla konuşurken bir anda dennis karakterine geçmesi muazzamdı. inanılmaz oynamış

• Yarbay
      2345 Mesaj
      18 Nisan 2017 03:08:49
      film baya iyiydi ya 2 saat hiç sıkılmadan izledim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sometimes, it's better to be alone.
    • Yarbay
      8821 Mesaj
      20 Nisan 2017 23:20:10
      Filmi yeni izledim gayet güzeldi. Son zamanlarda moda olan, farklı film yapalım derken filmin içine etmeyen bir film görmek güzel oldu sonunda. James döktürmüş, harika oynamış. Konu da gayet gerçekçiydi. Olağanüstü bir durum yoktu bana göre. Sadece
      kurşunların adamı delmemesi hususu biraz abartılmış olabilir. Mythbusters bunun deneyini yapmıştı çünkü. Ne kadar kaslı veya yağlı olursak olalım kurşun delip geçiyor. Fakat silahın pompalı olmasından dolayı mümkün de olabilir belki.

Bu arada Hannibal'ın son sezonda da vardı buna benzeyen bir tip. Oda kendisini ejderha zannediyordu. Sondaki göndermeyi kaçırdım filmi izlememiştim. Onu da ekleyelim listeye.

7.5/10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Final Getsuga Tenshou -- 20 Nisan 2017; 23:20:50 >

Treasure - Even In Death - Transience - Missing - Snow White Queen - Swimming Home - Anywhere - Mono No Aware - Bohemian Rhapsody - The Council of Elrond - Bach Cello - Schindler's List
      In silence she reaches out, to pull me.... The darkness will cleanse my eyes, and hold me...

MyAnimeList - MyMangaList - TvShowTime // Manga Boyuyorum --> MyYoutube - MyDeviantART <--
    • Yarbay
      4812 Mesaj
      21 Nisan 2017 00:21:12

en son dönüştüğü insan üstü bi varlık değil miydi? Neyse böyle bir filmde çok da mantık aramamak lazım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      Final Getsuga Tenshou kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      8821 Mesaj
      21 Nisan 2017 06:47:35

Beyin gücü ile bedenin sınırlarını zorlaması sonucu ulaştığı bir seviye idi. Bunu doktor gayet güzel açıklamıştı konferans sırasında.

Kappa Face kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Treasure - Even In Death - Transience - Missing - Snow White Queen - Swimming Home - Anywhere - Mono No Aware - Bohemian Rhapsody - The Council of Elrond - Bach Cello - Schindler's List
      In silence she reaches out, to pull me.... The darkness will cleanse my eyes, and hold me...

MyAnimeList - MyMangaList - TvShowTime // Manga Boyuyorum --> MyYoutube - MyDeviantART <--
    • Yüzbaşı
      947 Mesaj
      21 Nisan 2017 09:02:42
      quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

Filmi yeni izledim gayet güzeldi. Son zamanlarda moda olan, farklı film yapalım derken filmin içine etmeyen bir film görmek güzel oldu sonunda. James döktürmüş, harika oynamış. Konu da gayet gerçekçiydi. Olağanüstü bir durum yoktu bana göre. Sadece
      kurşunların adamı delmemesi hususu biraz abartılmış olabilir. Mythbusters bunun deneyini yapmıştı çünkü. Ne kadar kaslı veya yağlı olursak olalım kurşun delip geçiyor. Fakat silahın pompalı olmasından dolayı mümkün de olabilir belki.

Bu arada Hannibal'ın son sezonda da vardı buna benzeyen bir tip. Oda kendisini ejderha zannediyordu. Sondaki göndermeyi kaçırdım filmi izlememiştim. Onu da ekleyelim listeye.

7.5/10

hatırladığım kadarıyla kafesin yanında ve pompalıyla yakın temasta vuruyordu yine de dediğiniz gibi büyük hasar vermesi gerekirdi. abartı sahnelerinde bana göre yardımcı roldekiler biraz sırıtıyordu bazen gereksiz davranışları vardı birde sonu herkes için aydınlatıcı şekilde bitmedi bence

İmza felan koymuyorum ayarlayamadım bu imza şeyisini
    • Teğmen
      122 Mesaj
      21 Nisan 2017 15:24:11
      İzlenir mi?? Yonetmeni avatar efsanesini katleden kişi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.