Şimdi Ara

Splash Pro Player (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
407
Cevap
4
Favori
53.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • splash pro 1.8 versiyonu cikti ilaciyla beraber.
  • Dostum kanıt göstericeğine linkini versen daha faydalı olurdun!
  • Bir şahsın şikayeti nedeniyle illagal yayından dolayı 3 gün banlandık, çok mutlu olmuştur her halde...

Serial bulup böbürlenen arkadaş elinde patlamıştır umarım bende buna çok sevindim.
  • Beyler Splash Pro da donanım hızlandırma var da bu hızlandırma sadece normal oynatmada mı yarıyor :) İmotion açıyorum işlemci kullanıyor yumuşatmak için hiç farketmiyor imotion açıkken :)
  • Beyler ben de Splash Pro kullanıyorum. Fakat film izlerken foto çekmek istiyorum hangi tuşla çekiliyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fortescue

Beyler ben de Splash Pro kullanıyorum. Fakat film izlerken foto çekmek istiyorum hangi tuşla çekiliyor?

ctrl+c ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi whamx -- 15 Temmuz 2011; 17:08:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: whamx

quote:

Orijinalden alıntı: Fortescue

Beyler ben de Splash Pro kullanıyorum. Fakat film izlerken foto çekmek istiyorum hangi tuşla çekiliyor?

ctrl+c ile

Hata veriyor. Bulunamadı diyor
  • quote:

Hata veriyor. bulunamadı diyor

ayarları kontrol edin belki kayıt yeri yanlış atanmış ve dosyayı bulamıyordur.kayıt yerini kendiniz belirleyin
  • teşekkürler
  • Bakalım
  • Splash Pro Ex 1.9.0 ı da kullanabilirsiniz.Kendi içerisinde çevirme menüsü ve açtığın videoyu direkt youtube hesabına upload edebilme gibi seçenekler eklemişler.
  • gençler, motion zamazingosunu açınca fazla hareketli görüntülerde problem yaşıyor musunuz? mesela basketbol maçlarında basket topunun arkasında sürekli kuyruk oluyor. veya transformers 'da robotların hareketleri filan yeterince yumuşak geçmiyor.

konfigürasyonum da canavara yakın, oradan bel altı yapacaksanız baştan diyeyim.
  • Pro ex 1.10.0 çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crosshair

gençler, motion zamazingosunu açınca fazla hareketli görüntülerde problem yaşıyor musunuz? mesela basketbol maçlarında basket topunun arkasında sürekli kuyruk oluyor. veya transformers 'da robotların hareketleri filan yeterince yumuşak geçmiyor.

konfigürasyonum da canavara yakın, oradan bel altı yapacaksanız baştan diyeyim.

motion zaten görüntüleri hızlandırıyo
  • arkadaşlar optik çıkışı kullanıp sorun yaşayan var mı bu proda, pro ex 1.11.0.0 kullanıyorum, dolby seslerde sürekli gidip geliyor ses codec olarak core avc + k-lite yüklü..Amfi resmen kafayı yiyor dts'de tık yok zaten :) program çok hoşuma gitti ancak bu sorundan dolayı kullanamıyorum :))
  • 11/08/2011 Splash PRO 1.11.0
    ---------------------------------------------------------------------------
    Motion² Ultra 1080p mode unlocked for CPU models with less than 4 cores
    Audio playback options added with individual channel volume control for stereo downmix and 5.1/7.1 analog audio outputs
    AC-3 Dynamic Range Compression support added
    6.1 audio downmix improvements
    HD audio bitstreaming improvements
    LPCM audio playback improvements
    Audio boost level control improvements
    Stability improvements
    Vietnamese translation added
    ---------------------------------------------------------------------------
  • quote:

Orijinalden alıntı: turgay26

arkadaşlar optik çıkışı kullanıp sorun yaşayan var mı bu proda, pro ex 1.11.0.0 kullanıyorum, dolby seslerde sürekli gidip geliyor ses codec olarak core avc + k-lite yüklü..Amfi resmen kafayı yiyor dts'de tık yok zaten :) program çok hoşuma gitti ancak bu sorundan dolayı kullanamıyorum :))

Splash Pro kendi içinde gömülü Codecleri kullanıyor.Senin coreavc ve k-lite codec'inin bir etkisi olmayacaktır.Ses panelinden ayarlarını kontrol et.Birde splah pro bazı ayarlar sunuyor ise onlarla oyna...
  • sesle ilgili bulabildiğim tek ayar volume boost oda zaten optik çıkış kullanıldığında işe yarayacağını zannetmiyorum.Ayarlar kısmında ses ile ilgili yapılabilen tek ayar hoparlör ayarı 2.1/4.1./5.1/ optik / ve hdmi. optik kullandığım için onu seçiyorum ama yok nafile iki üç versiyon denedim hepsinde aynı sorun.
  • s/pifbitstreem seçeneğini denedin mi?

Splash Pro Player
  • @brev zaten o seçili dostum başka türlü digital sesi tanıtamam amfiye.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.