Şimdi Ara

SPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzleme (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.338
Cevap
138
Favori
153.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Orijinalden alıntı: RockMafia

Motion ayarını yapamıyorum

Açıkken video izlenmiyor kapattığım zaman devam ediyor, işlemcim vs mi yetersiz?

i5-3230M, Ati 8750m

yoo yetersiz değil

uyarı yapmıştım dikkat ettin mi ?

programı ilk kendi simgesinden açtınmı ? donanım hızlandırıcısı bulundu dedi mi ?

evet
  • quote:

evet

ilginç o zaman komple silip tekrar yükleyin dediğim gibi motion 2 otomatik tik atması lazım optimus teknolojisi vardır hep ATI etkin mi ?
  • quote:

quote:

evet

ilginç o zaman komple silip tekrar yükleyin dediğim gibi motion 2 otomatik tik atması lazım optimus teknolojisi vardır hep ATI etkin mi ?

Başka formatta bir video deneyince oldu

Codec'ten kaynaklı mı? K-Lite'ı buna nasıl entegre edebilirim?
  • quote:

quote:

quote:

evet

Başka formatta bir video deneyince oldu

Codec'ten kaynaklı mı? K-Lite'ı buna nasıl entegre edebilirim?

olmaz entegre

• O zaman codec işini nasıl halledicez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

O zaman codec işini nasıl halledicez

splash pro nerdeyse hepsini açıyor dostum açmaya çalıştığın uzantı nedir ?

flv
    mkv
    avi
    mp4

bunlar hep sorunsuz.
  • Benim açmaya çalıştığım uzantı bir video programının tanıtım videosuydu o yüzden başka playerlarda açılmıyor demekki. Diğer uzantıları çalıştırıyorsa sıkıntı yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

O zaman codec işini nasıl halledicez

splash pro nerdeyse hepsini açıyor dostum açmaya çalıştığın uzantı nedir ?

flv
    mkv
    avi
    mp4

bunlar hep sorunsuz.

flv açmıyor usta ya. varsa bir yöntemi yazın lütfen. Ben flv açamadım splash ile.
  • Bende İso dosyasına yazılmış şekilde bulunan film var. ama bu programla açamadım, nasıl açabilirim.
  • Tam ekranken mouse tıkladığımızda altta süreyi gösteren bar olmaması hoş değil bence(Ayarı var mı bilmiyorum,bulamadım) Ama görüntüsü diğer video playerlere göre başarılı.

Paylaşım için teşekkürler.
  • Arada kareler kayıyor nedeni ne olabilir?Sistem imzamda
  • cok uzuuun zamandir KMPlayer kullaniyorum. sanirim 3-5 yil arasi bir zamandir, ancak son update lerden sonra reklam filan cikmaya basladi ayrica kurulumu yaparken 34234 tane programin reklami cikiyor, yani yeni bir programa gecme vakti geldi.

foruma girip soracaktim ama ilk bu konu karsima cikinca denemeye karar verdim bakalim nasil olacak. birazdan indirecegim. sonra program hk göruslerimi yazarim. bu olmazsa baska bir program ancak artik KMPlayer kullanilmaz hale geldi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sakin ol Sampuan

cok uzuuun zamandir KMPlayer kullaniyorum. sanirim 3-5 yil arasi bir zamandir, ancak son update lerden sonra reklam filan cikmaya basladi ayrica kurulumu yaparken 34234 tane programin reklami cikiyor, yani yeni bir programa gecme vakti geldi.

foruma girip soracaktim ama ilk bu konu karsima cikinca denemeye karar verdim bakalim nasil olacak. birazdan indirecegim. sonra program hk göruslerimi yazarim. bu olmazsa baska bir program ancak artik KMPlayer kullanilmaz hale geldi.

aynen öyle ben taa eski sürümlerinin portable ini kullanıyorum arada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 28 Ekim 2013; 23:08:38 >
  • Splash candır 3-4 aydır bende kullanıyorum daha önce hiçbir programdan bu görüntüyü alamadım.
    Bu arqada full lisansladım güvenlik duvarındanda internete bağlanmasını engelledim gelen ve giden kurallardan lisans kontrolüde yapamıyor
    SPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzleme
  • Splash pro ex kurdum motion2 yu 10 a getirip filmleri laptoptan izleyebiliyorum fakat laptop u amfi üzerinden tv ye bağlayınca ses ile görüntü ayrışmaya başlıyor ses önce görüntü sonra geliyor. Çözüm için ne yapabilirim aynı sorun MADVR kullanınca da oluyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sakin ol Sampuan

cok uzuuun zamandir KMPlayer kullaniyorum. sanirim 3-5 yil arasi bir zamandir, ancak son update lerden sonra reklam filan cikmaya basladi ayrica kurulumu yaparken 34234 tane programin reklami cikiyor, yani yeni bir programa gecme vakti geldi.

aynen katılıyorum km player çok bozdu. Ben de eskiden beridir ayarların çeşitliliği ve 3d desteği nedeniyle km player kullanıyordum 3.6'da virüs olayı vardı, 3.7 ise reklam dolu ayrıca mp4'lerde sorun çıkardığını görünce kullanmayı bıraktım. filmler için splash pro ve mpc, maçlar için vlc, 3d için tridef kullanıyorum

• İyi akşamlar. 1 hafta önce kurdum programı. 4-5 gün videoları süper kalitede ve sorunsuz izliyordum. Sonra videolar kasmaya başladı ve bende kullanmayı bıraktım. Bilgisayara daha yeni format atmıştım , neyse sistem bakım programlarıyla bir temizlik yaptım ama sonuç hala aynı. Neden böyle oldu acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRIENDS -- 2 Kasım 2013; 20:43:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Spiritbreakerr

İyi akşamlar. 1 hafta önce kurdum programı. 4-5 gün videoları süper kalitede ve sorunsuz izliyordum. Sonra videolar kasmaya başladı ve bende kullanmayı bıraktım. Bilgisayara daha yeni format atmıştım , neyse sistem bakım programlarıyla bir temizlik yaptım ama sonuç hala aynı. Neden böyle oldu acaba ?

açar açmaz direk kasıyor mu ? yoksa bırakıyorsun mouse hareketsiz kalınca kasmayamı başlıyor ?
  • quote:

quote:

İyi akşamlar. 1 hafta önce kurdum programı. 4-5 gün videoları süper kalitede ve sorunsuz izliyordum. Sonra videolar kasmaya başladı ve bende kullanmayı bıraktım. Bilgisayara daha yeni format atmıştım , neyse sistem bakım programlarıyla bir temizlik yaptım ama sonuç hala aynı. Neden böyle oldu acaba ?

açar açmaz direk kasıyor mu ? yoksa bırakıyorsun mouse hareketsiz kalınca kasmayamı başlıyor ?

Açar açmaz mouseyi alta getiriyorum. Sürenin olduğu bara bakınca bile bazen 2 saniye atlıyor. 2-3 dk ileri aldım filmi 4-5 saniye bekledikten sonra ara ara kasmalar oluyor.

Edit: Şuan başka bir dizi açtım , direk konuşmayla başlıyor. Açar açmaz çok fazla kastığı belli oldu .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRIENDS -- 2 Kasım 2013; 21:15:48 >

• quote:

quote:

quote:

Açar açmaz mouseyi alta getiriyorum. Sürenin olduğu bara bakınca bile bazen 2 saniye atlıyor. 2-3 dk ileri aldım filmi 4-5 saniye bekledikten sonra ara ara kasmalar oluyor.

gene emin olmak için yapalım yaygın bir virüse yakalanmış olabilirsin.

%100 çözüm budur.

google dan combofix'i indiriniz.

YAPILIŞI : Combofix programını açıyoruz. Kendi yüklemeler yapıyor. Sonra size bir ekran gelecek I accept deyip geçin ve bekleyin Preparing to Run diyecek ve sonra stage 1 den 50 ye kadar kendi tamamlayacak ve en son birtane yazıların olduğu metin belgesi açılacak. Onu kapatıp sistemi yeniden başlatın. Tüm işlem bu kadardır .

NOT : COMBOFİX çalışırken arkaplanda hiçbirşey yapmayınız !!

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.