Şimdi Ara

SPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzleme (58. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.338
Cevap
138
Favori
153.531
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rica ederim işinize yaradıysa çok iyi. Splash'ın yapay efektlerinden kurtulmanıza sevindim. İyi seyirler.
  • S kullanıcısına yanıt
    Splash'in altyazı senkronize kısmı rezaletti. Ayrıca video'yu ileri geri sarmakta rezaletti. Bu programda altyazıyı online inderebiliyorsunuz. İndirdikten sonra da otomatik senkronize edebiliyorsunuz. Çok başarılı, bunca yıl boşuna bs splash vs. uğraşmışım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legolas246

Splash'in altyazı senkronize kısmı rezaletti. Ayrıca video'yu ileri geri sarmakta rezaletti. Bu programda altyazıyı online inderebiliyorsunuz. İndirdikten sonra da otomatik senkronize edebiliyorsunuz. Çok başarılı, bunca yıl boşuna bs splash vs. uğraşmışım.

Hangi programdan bahsediyorsunuz takip edemedim.
  • Partir kullanıcısına yanıt
    media player classic home cinema

Yalnız arkadaşın linkini verdiği yerden ilgili adımları tek tek yapmanız gerekiyor iyi bir görüntü için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Legolas246

media player classic home cinema

Yalnız arkadaşın linkini verdiği yerden ilgili adımları tek tek yapmanız gerekiyor iyi bir görüntü için.

Teşekkürler.
  • 2.1 sürümünü indirdim kurdum ayarları aynen uyguladım, 1080p mkv dosyaları açıyor ama 4k mkv dosyaları açmıyor. Ses var görüntü yok nasıl açacağım acaba bilgisi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_4321

2.1 sürümünü indirdim kurdum ayarları aynen uyguladım, 1080p mkv dosyaları açıyor ama 4k mkv dosyaları açmıyor. Ses var görüntü yok nasıl açacağım acaba bilgisi olan?
    4k açmak istiyorsan hevc destekli ekran kartı şart..gtx 960 ve üstü şart
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    imzamdaki ekran kartıma baktıysan GTX 970 kullanıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali_4321

imzamdaki ekran kartıma baktıysan GTX 970 kullanıyorum
    gtx 970 açmıyor neden dersen maxvell mimarisi 970 de yok ama 960 da var saçmalık işte geçen sayfalarda hep konuştuk bu konuyu
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    4K filmleri VLC Player'ın son sürümü ile açabiliyorum sıkıntısız izleniyor ama Splash Pro ile açılmıyor nedense.. Bu arada o nasıl bir saçmalıktır öyle :)
  • Dostlar Splash 2.0.4 sürümünü indirip kurdum ama çalışmayı durdurdu hatası alıyorum, sorun nedir?
  • MKV formatlarını açmıyor sanırım ses var görüntü yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERNEPTAH

4k açmak istiyorsan hevc destekli ekran kartı şart..gtx 960 ve üstü şart

Alıntıları Göster
    bende gtx 980 var bendede açmadı mkv 4k
  • quote:

Orijinalden alıntı: enja

bende gtx 980 var bendede açmadı mkv 4k

Alıntıları Göster
    ss atarmısın dostum az uğraş yapalım
  • Arkadaşlar bir süre video izledikten sonra ses görüntüden önce geliyor, kapatıp açınca düzeliyor. Geçenlerde format attıktan sonra böyle oldu bütün driverlar yüklü ve güncel, İlk splash'dan beri yıllardır kullanıyorum programı ilk kez böyle bir sorunla karşılaştım yardımlarınızı bekliyorum

Edit Monitör 75 hz olduğu içinmiş, 60'a geçince düzeldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Eiyuu -- 13 Haziran 2018; 18:30:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: S

Splash'ta bazı filmlerde ses dalgalanma sıkıntısı yaşadığım için farklı bir optimizasyon yöntemi ile çok daha güzel görüntü alabildiğimi farkettim. MPC-HC ile LAV Filters + madVR kombosu ile çok daha kaliteli film keyfi yaşayabilirsiniz. bu linkteki adımları uygulayarak makinenizin görüntüyü daha rahat ve kaliteli render etmesini sağlayabilirsiniz.
    Hocam çok uğraştım ama yapamadım 7. aşamada LAV Video Decodere çift tıklayınca açılan menü bende gelmiyor, neyse sonraki aşamaya geçiyim dedim bir video açın diyor orda da bu hatayı alıyorum herhangi bir video izlenmiyor şuan

SPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ginga Eiyuu -- 12 Haziran 2018; 1:27:22 >

• lavfilters klasörünü MPC-HC klasörüne kopyaladınızmı, bu şekilde dahili filtre olarak görmesi lazım. 1.7.13 olduğu varsayarak söylüyorum. Ya da Sıfırdan 1.7.13'ü indirin https://mpc-hc.org/ buradan. MADVR benim 32 bitte daha çok hoşuma gitti. İkisinide deneyerek kendi zevkine göre hareket edersiniz.
  • ney69 kullanıcısına yanıt
    K-lite codec mega pack kurup üstüne arkadaşın attığı linkteki ayarları yapmayı denedim o şekilde videoyu tekrar açtı ama ayarlar o linkte rehberdekiyle aynı değil yani aynı seçenekler yok,olabildiğince benzetmeye çalıştım artık olduğu kadar
  • o linkteki konu çok eski.
    1- tüm kodekleri kaldır.
    2- önce verdiğim limkten mpc-hc'yi 1.7.13 indir .
    3- lavfilters son versiyonu indirip içindeki dosyaları mpc-hc içindeki lavfilters klasörüne kopyala
    4- madvr sonversiyonu indirip install.bat çalıştırarak (yönetici olarak sanırım) kur.
    (ben tüm bu dosyaları d'de videoplayback diye bir klasörde tutuyorum ulaşması daha kolay oluyor. Ben vsfilter kullanmıyorum o sana kalmış)
    5- buradan itibaren ayarları yapmaya başla. sendeki ekran ile linkteki resimler farklı çıkar dediğim gibi o konu çok eski fakat ayarların %80'i aynıdır.
    6- madvr ayarlarında dikkat et onun konusunu dikkatli oku forumda var
    madvr mpc-hc konusu

yalnız tekrar söylüyorum konuların başlangıcı 2013'e kadar gidiyor. sendeki ekranlarla konudaki resimler farklı olabilir. sendeki ekrana göre en uygunu (zevkine göre) bulup sabitleyeceksin.

• ney69 kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür derim hocam deniycem tekrar, bu konu ile ilgili güncel bir rehber lazım aslında foruma
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.