Şimdi Ara

SPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzleme (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.338
Cevap
138
Favori
153.514
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 13.05.2016 Güncellemeli 2.0.4 versiyonu ilk sayfaya eklenmiştir.
  • Nihayet Splash Free güncellenmiş. Umarım yeni sürümde iyidir.
  • Arkadaşlar Splash Pro ile 3D videoları 2D olarak izlemek mümkün mü? VLC Player bu işi başarı ile yapıyor fakat görüntü kalitesi Splash Pro'ya göre epey vasat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackEagle -- 15 Mayıs 2016; 0:38:34 >
  • bu programla nvidia kartımla video izlerken sol üstten sağ alta doğru diyagonal yırtılma oluşuyor, resmen izlenemez hale geliyor, intel de böyle bir problem yok ancak bazen takılıyor intel de de.

sistem: i7 6700hq - gtx 960m optimus (monster abra a5 5.3)
  • Güncelleştirmede x265 desteği gelmedi sanırım. X265 codec video dosyalarında ses var görüntü yok.
    Sitesine baktığımda Hevc/Hevc265 desteği için yakında güncelleme ile geleceği belirtilmiş.
  • Arkadaşlar r9380 ile kullanıyorum programı kurdum hiç film başlatmadan ayarları birebir yaptım, fakat yeniden açtığımda programı donanım hızlandırıcı bulundu vs. birşey demedi. Nvidia olmadığı için mi? Ayarlarda donanım hızlandırıcı var gözüküyor, üstü işaretli.
  • Popcorn Playa kullanıcısına yanıt
    Zaten yaptın sanırım ondan dememiştir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler
  • Görüntü efsane oldu fakat sanki fps düşüşü tarzı birşey oluyor bide çok dikkatli bakınca hareketli nesnelerin etrafında karıncalanma mı desem bulanıklık mı o tarz birşey var ama çok göze batmıyor. Ekran kartı R9 380, kart mı yetersiz acaba? Ayarla çözebilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Popcorn Playa

Görüntü efsane oldu fakat sanki fps düşüşü tarzı birşey oluyor bide çok dikkatli bakınca hareketli nesnelerin etrafında karıncalanma mı desem bulanıklık mı o tarz birşey var ama çok göze batmıyor. Ekran kartı R9 380, kart mı yetersiz acaba? Ayarla çözebilir miyiz?

Onunla alakası yok Motion2 yi biraz kısarsan azaldığını göreceksin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Popcorn Playa

Görüntü efsane oldu fakat sanki fps düşüşü tarzı birşey oluyor bide çok dikkatli bakınca hareketli nesnelerin etrafında karıncalanma mı desem bulanıklık mı o tarz birşey var ama çok göze batmıyor. Ekran kartı R9 380, kart mı yetersiz acaba? Ayarla çözebilir miyiz?

Bende de var o. 2 seneyi geçkin süredir orijinal key ile kullanıyorum bu programı. Gerçekten efsane program. Düşüncem ekran yenileme hızı düşük kaldığı için oluşuyor o efekt ama tabi sadece tahmin benimkisi. Ne olursa olsun yine de bu programdan iyi bir multimedya programı yok. Hele ki optik ses girişi olan bi cihaza bağlarsan ses de muazzam görüntü kadar.
  • arkadaşlar o hareketli nesnelerin etrafındaki bulanıklık motion2 özelliğinden kaynaklanıyor. motion2'yi kısmayı deneyin. 1.3 sürümünde o bulanıklık acayip rahatsız ediciydi. 2 sürümünden sonra bayağı iyileştirip, düzelttiler. Sanırım 23 fpslik filmi 60 fps'ye çıkarmak için program yeni kareler üretiyor. çok hareketli sahnelerde senkronu sağlayamayıp, bulanıklık oluşturabiliyor.

bu arada geçen hafta teknosa'ya gitmiştim. 2 metrelik dev bir lg tv vardı. futbol oynatılıyordu. ona baktım da onda da aynı dalgalanma vardı. futbolcular koşarken etrafılarında aynı bulanıklık vardı. büyük ihtimalle o da aynı teknolojiyi kullanıyor.

son olarak yorumlara baktım da bu x265 filmlerde sorun yaşamayan bir tek ben varım sanırım. Şimdiye kadar 4 farklı siteden farklı farklı kişilerin riplediği 30'a yakın film indirdim. 2 tanesi hariç hepsini sorunsuz oynattı.
  • beyler .mkv oynatması için ne yapmamız gerekiyor? ses var görüntü yok
  • taskinfener T kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir şey yapmana gerek yok o dosya türüne destek vermiyordur daha.
    Filmde bir sıkıntı yoksa mkv oynatıyor bende.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • blntmsl kullanıcısına yanıt
    Ya arkadaşlar bahsediyor ya hani x264 bende açtı sende açmadı benimkin sıkıştırması farklı falan filan ondan bahsediyorum yoksa bende MKV açılıyor diye biliyorum.
    Codec yükleyemiyoruz mu ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taskinfener

Codec yükleyemiyoruz mu ?

Kardeşim sorunu anladım zaten böyle bir şey olsa ilk sayfaya koyardım...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben İstediğim kaliteyi yakalayamadım maalesef.
  • x265 dosyalarına hala bi güncelleme gelmedi mi
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.