Şimdi Ara

SPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzleme (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.338
Cevap
138
Favori
153.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • son sürümü yükleyip dene silip tekrar yüklediğimde düzelmişti. eski playerin hangisi.
  • Sorunu buldum.ilk yüklemede donanım hızlandırmada ıntel ekran kartı görülüyordu. NVidia denetim masasından programı manuel olarak eklemiştim ve NVidia olarak görülmeye başlamıştı.İşte sorunu yapan tamda buymus.NVidia Denetim masasından uygulamayi kaldırıp tekrar ıntel ile çalışmasını sağlayınca sorun çözülüyor. GTX 950m kullanıyorum. İki seçenek var; ya driverlarimda problem var ya da bu ekran kartıyla bu program uyum problemi yaşıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • x265 - 4k videolarda ses var görüntü yok. splash prodan yine cacık bir program daha. potplayer şu an dünyadaki en özgür player bence. biraz meraklıysanız kendi göz zevkinize göre sınırsız ayar yapabilirsiniz. ücretsiz olması, 64 bit desteği ve paralı olan splashpro gibi tüm cacık programlardaki özelliklerinde hatta çok daha fazlasının mevcut olmasıda cabası.
  • sana katılmıyorum. potplayerda denedim splash pro gibi akıcı video oynatan bi player görmedim. madem öyle paylaş potplayer ayalarını deniyelim. :)
  • ALtyazıları yukarı kaydırmanın yolu varmı ?
  • selimoske kullanıcısına yanıt
    sağ shift + yukarı yön tuşu
  • x265 video oynatmıyor mu ?
  • flv desteği var mı?
  • Dediğiniz ayarları yaptım... FX-6300 ve HD7870 ile 2K 30FPS videom takılıyor izlenmiyor :S
  • İlkem22 kullanıcısına yanıt
    İndirdim flv destegi yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gom playera donanım hızlandırması eklendi pek bi görüntü farkı kalmadı aralarında. Yani en azından benim monitörümde. Sadece detail booslar felan farkediyor. Onlar da bende pek fark yaratmıyor hatta görüntüyü berbat ediyor.
  • Pot player daha iyi bundan.
  • Efsane Program yav ama motion özelliğini sevemedim bir türlü görüntü gerçeklikten uzak bir şekilde yağ gibi kayıyor.
  • Üstüne tanımam, resmen çağ atladık ya bu programla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 3 Mayıs 2016; 2:52:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Üstüne tanımam, resmen çağ atladık ya bu programla.

Bence fan konusu olmalı bu konu, üye listesi yaparsan beni başa yaz imzamda ki logoyu da herkes kullanmalı
  • x265 desteğinin geldiği yazıyor fakat açtığım videoyu sadece ses çıkıyor görüntü yok napacaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: histrio

x265 desteğinin geldiği yazıyor fakat açtığım videoyu sadece ses çıkıyor görüntü yok napacaz

Şöyle bir şey deneyin K lite codec pack Full yükleyin ve tekrar Splash ile açmaya çalışın ama aktif olarak hangi kodeklerin kullanılacağından emin değilim.

www.codecguide.com
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    zaten yüklüydü o hocam x264 izlemeye devam galiba :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: histrio

zaten yüklüydü o hocam x264 izlemeye devam galiba :)

Artık sık güncelleme geliyor düzeltirler er yada geç.

Üstteki mesaj şikayet edilmiştir, muhattap olmaya gerek yok bu zihniyetle kahvede mi yoksa forumda mı konuştuğunu idrak edemeyen tiplere laf anlatmayınız, onların seviyesine inmeyiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 7 Mayıs 2016; 13:40:01 >
  • hocam öncelikle kolay gelsin divx in kendi sitesinden video örneğini indirip izledim sanki bana kırmızılar dağılıyor gibi geldi ,acaba görüntü normal mi?
    sample:http://www.divx.com/en/devices/profiles/video Micayala Gatto olan video örneği
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.