Şimdi Ara

SPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzleme (51. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.338
Cevap
138
Favori
153.452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Yaxis

Her ayari tam konudakine gore yaptim indirme linkini de konudan alip indirdim fakat DONANIM HIZLANDIRICISI BULDU demedi?
    Hata mi yaptim acaba?

Yeni sürümde demiyor, onu düzeltelim hemen.
  • son sürümü varmıdır bunun bende 1.9.0.0 var kuralı yıllar oluyor son sürümü sorunsuz nereden bulabilirim ve konuda bahsedilen yasal sürümmüdür
  • quote:

Orijinalden alıntı: atisaca283

son sürümü varmıdır bunun bende 1.9.0.0 var kuralı yıllar oluyor son sürümü sorunsuz nereden bulabilirim ve konuda bahsedilen yasal sürümmüdür

Evet.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Korsan programlara forumda izin vermezler zaten anlamam gerekirdi.

• Splash pronun muadili bir player var mı MacOS için?

Windowsta tek vazgeçemediğim program ama 1 ay sonra Mac kullanmaya başlayacağım araştırdım mac versiyonu yokmuş.

Ekstra renk ayarlari olan ve motion^2 teknolojisi olan bi player ariyorum hocam sizin bilginiz vardır belki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Felina. kullanıcısına yanıt
    Maalesef, Mac yabancı bize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Felina.

Splash pronun muadili bir player var mı MacOS için?

Windowsta tek vazgeçemediğim program ama 1 ay sonra Mac kullanmaya başlayacağım araştırdım mac versiyonu yokmuş.

Ekstra renk ayarlari olan ve motion^2 teknolojisi olan bi player ariyorum hocam sizin bilginiz vardır belki.

Kesinlikle Gom Player
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

Maalesef, Mac yabancı bize.

Hocam şöyle bir player buldum

https://www.svp-team.com/wiki/Main_Page

Sanırım fps arttırıp daha akıcı hale getirme olayi mevcut ama ne kadar işe yarıyor bilemiyorum deneriz artık

Mirillis Mac için de geliştirmeyi düşündüğünü söylemiş uzun sürmesi bari

Denerim hocam onu da tesekkurler@AndrewRayel

• Bilgisayarımda KM, Pot, GOM, VLC gibi medya oynatıcılarla Splash Pro kurulu, güncel sürüm değil, bazı videolarda seslerde vs. sorun yaşıyorum ama asıl sormak istediğim konu şu:

4K mkv bir film indirdim, işlemci kullanımı %100'e çıktığı için akıcı izleyemiyorum. Pot, VLC ile donanım hızlandırmasını açtım ama durum değişmedi, GPU kullanımı artmadığı gibi işlemci kullanımı da düşmedi, filmi akıcı izleyemiyorum. İşlemci Phenom II X4 945, ekran kartı HD 5850. Bu ekran kartıyla hiçbir şekilde 4K video izlemem mümkün değil mi? Güncel Splash Pro veya başka bir medya oynatıcı çözüm olur mu?
  • HuNTeR_1907 kullanıcısına yanıt
    MPC-HC deneyin bir de hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: T-Y

MPC-HC deneyin bir de hocam.

Teşekkürler, denedim, sonuç aynı. CPU kullanımı %99-100, GPU kullanımı %0 (MSI Afterburner & Rivatuner ile bakıyorum). Haliyle film akıcı değil.

Sadece Splash Pro'da gerçekten GPU kullanımının olduğunu gördüm fakat bendeki sürümde 4k mkv filmden görüntü alamadım.
  • HuNTeR_1907 kullanıcısına yanıt
    Ekran kartınız Hangi kablo ile bağlı ekrana. HDMI mi VGA mı? 4K filmler için en az HDMI 1.2 gerekir diye biliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eca2424

Ekran kartınız Hangi kablo ile bağlı ekrana. HDMI mi VGA mı? 4K filmler için en az HDMI 1.2 gerekir diye biliyorum.

DVI ile bağlı ama zaten monitörüm 1080p, bağlantıdan kaynaklı bir sıkıntım yok, tek sıkıntım, elimdeki 4K filmi akıcı oynatmak için GPU'yu Splash Pro dışındaki oynatıcılarda aktif etsem de GPU kullanımının 0 olması ve bendeki mevcut sürüm Splash Pro'da bu 4K mkv'den görüntü alamamam (diğer videolarda görüntü alıyorum, GPU'yu da kullanıyorum)

• Diğer playerlarda akıcı olarak izlediğim filmler Splash'de tam akıcı olarak gösterilmiyor. Tüm ayarları kapattım ama yinede aynı. Varmıdır bir çözümü ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xSwindLer

Diğer playerlarda akıcı olarak izlediğim filmler Splash'de tam akıcı olarak gösterilmiyor. Tüm ayarları kapattım ama yinede aynı. Varmıdır bir çözümü ?

Donanım hızlandırmayı açtınız mı ? hala aynıysa ekran kartı desteğinde sorun vardır belki.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Son sürümü kurdum donanım hızlandırma çıkmadı programı açınca. Bilgisayara geçince bakayım

• Hocam ben uzun zamandır bu programı kullanıyorum ama bilgisayara dün format attım programı kurdum ama Çalışmayı durdurdu diye hata alıyorum resim ekliyorum orada sorun var. Yardımcı olursanız sevinirim.SPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzleme
  • Londias kullanıcısına yanıt
    Ekran kartını görmüyor olabilir.

Herhangi bir kalıntısı kalmayacak şekilde sistemden silin (uninstaller tarzı programlarla) > pcyi yeniden başlatın > yükleyin ve bakın.

Genellikle bir kere böyle uyuzluk yaptı mı bir daha düzelmiyor umarım düzelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 6 Mart 2017; 16:59:59 >
  • madVR kadar güzel görüntü vermiyor.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Olmadı malesef bende Pro Ex 1.13 versiyonunu buldum onu kullanıyorum.
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.