Şimdi Ara

SPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzleme (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.338
Cevap
138
Favori
153.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Az önce PRO lisansını satın aldım 46 TL'ye. Film açtım test ediyorum paylaşırım sonuçları
  • Sadece Light Boost kapatıncada gayet güzel bi görüntü elde ediliyor.Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi boras06 -- 21 Mayıs 2017; 19:54:59 >
  • yeni güncelleme gelmiş ne gibi değişiklikler var
  • 24.05.2017

Splash 2.1.0

Fixed Facebook/YouTube video exporting/uploading
    Fixed GPU acceleration detection after Splash installation
    Fixed 4K/UltraHD frame capturing
    Added 4K/UltraHD decoding on AMD GPUs
    Added support for 4K/UltraHD video transcoding on AMD GPUs
    Various GUI fixes and improvements

eklendi.

Konu düzenlendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Mayıs 2017; 1:22:31 >
  • Yeni kapağımız eklendi.

SPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MühendisMurat -- 25 Mayıs 2017; 1:45:26 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Hocam indirme linkini atar mısınız? Merak ettim indirip denemek istiyorum. Ücretsiz bir program galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: All Men Must Die

Hocam indirme linkini atar mısınız? Merak ettim indirip denemek istiyorum. Ücretsiz bir program galiba

İlk sayfaya sürekli güncel linki koyuyorum.

30 gün deneme ücretsiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • x265 mkv videoları yalnızca yeni nesil ekran kartları ile açıyor sanırsam.
    AMD Radeon HD7730M ekran kartım var ve bu program ile x265 videoları açtığımda sadece ses geliyor..
  • efekcr kullanıcısına yanıt
    Codecler eksiktir daumplayerlacbi dene hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • efekcr kullanıcısına yanıt
    Birkaç tane farklı dosya deneyin olmazsa dediğiniz gibi olabilir çünkü ben açıyorum. İlk sayfada bununla ilgili bir not var onu da okuyun gerekli özelliği açmayı unutmayın belki ondandır.
  • destroy00 D kullanıcısına yanıt
    MPC ve Daum'da zaten sorun yok. İlgili x265 videolarını yürütebiliyorum. Ama Splash'te sadece ses var, görüntü yok. Ekran kartı ile alakalı bir durum olduğu kanaatindeyim.
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Gerekli tüm ayarları yaptım. Ekran kartı driverlarım da güncel. GPU donanımıyla alakalı bir durum olduğu kanaatindeyim.
  • arkadaşlar sistemim şu. i7 7700HQ 16 gb ram. GTX 1050 ve 120 hz panel. günlerdir bluray film oynatmasını beceren program arıyorum hepsinde dikkatli izleyince hareketli sahnelerde bulanıklaşma oluyor. donanıumsal sorun olmadığı kesin. içlerinden en iyisi splash ve windvd. splash hareketli sahnelerde fps düşürüyor (alsınlar o motion özelliğini bi taraflarına ...) windvd ise gayet akıcı ama oda bütün videoları tam ekran yaptığı için görüntüyü bozuyor. yani alttaki ve üstteki siyah bant yerine görüntüyü aşağıdan ve yukarıdan genişletiyor. .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jokerberg

Ben de indirdim güzel gibi , renkler daha canlı gözüküyor.
    Yalnız parlaklık 22
    kontrast 1
    doygunluk 1 yaptım daha iyi oldu gibi , kontrast 20 yapınca cidden saçma bir parlaklık oluyor :D ama gözüm vlc'ye alışmış bu şimdi bana aşırı parlak canlı geldi :D Motion da kapadım o geçişlerdeki bulanıklık kötü yapıyordu bence

Onu düzelteceğim ya evet fazla makyajlı oluyor o zaman.
  • Paylaşım için teşekkürler, aylardır kullanıyorum harika program Ayarlarlarla bir süre uğraştıktan sonra 18.5 inch eski bir monitörde bile epey farketti, yakında 23 inch ips alacağım bakalım o zaman ne olacak Yalnız ayarlarda kafama bir şey takıldı; detail boost ve light boost üzerindeki 10 kademeli motion2 ile video ayarlarından açtığımız motion2 arasındaki fark nedir?

SPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzleme SPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzleme

• E.Cullen E kullanıcısına yanıt
    Aynı şeylerdir ayarlardan açtığında GPU'yu kullanarak bu işlemin yapılmasını sağlıyoruz sanırım.
  • Saf gibi gom da sürünüyormuşuz.
  • splash indirip deneyim dedim X265 codecli filmlerde görüntü vermiyor. Sanırım alt yazı indirmede yok

edit-donanum hızlandırma işaretini koyunca görüntü geldi bsplayer gibi alt yazı indirme varmı bu programda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Easy Ice -- 15 Temmuz 2017; 18:36:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KawaiiHawk

splash indirip deneyim dedim X265 codecli filmlerde görüntü vermiyor. Sanırım alt yazı indirmede yok

edit-donanum hızlandırma işaretini koyunca görüntü geldi bsplayer gibi alt yazı indirme varmı bu programda

Hayır yok.
  • Merhaba, Splash Pro ex Dolby Digital Plus sesi desteklemiyor mu?

Görüntü var ama ses yok. Şöyle bir hata alıyorum :

SPLASH PRO 2.7.0 Final (Ücretsiz) | Resimli Anlatım | Gerçek HD Kalitesinde Film, Dizi İzleme

Bununla ilgili bir çözüm öneriniz var mı?

• 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.