Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Spigen Suya Dayanıklı Notebook Sırt Çantası 299 TL Hepsiburada- Spigen Türkiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: alaz1903 Daha Az
1 Kayıtlı Üye
411
Cevap
11
Favori
32.277
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Diğer Markalar, Aksesuarlar ve Konular >> Spigen Suya Dayanıklı Notebook Sırt Çantası 299 TL Hepsiburada- Spigen Türkiye
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    165 Mesaj

Merhaba,

Yorumlarınızda belirttiğiniz ürünler için ilgili birime taleplerinizi ilettim. Ancak ürünlerimizin tedarik süresi ortalama 30-60 gündür.

Bilgilerinize sunar,
    İyi günler dileriz.
    |
    |
    TEKINALP kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba,

Özel mesaj yolu ile sipariş numaranız ve iletişim bilgilerinizi paylaşır mısınız? Konu hakkında incelemede bulunmak isteriz.

Anlayışınız için teşekkür eder,
    İyi günler dileriz.
    |
    |
    deepfear7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba,

Google Pixel 2 XL model ürün ile ilgili talebinizi ilgili departmanımıza iletiyoruz, en kısa sürede tedariğini isteyeceğiz. Ürünlerimizin tedarik süresi ortalama 30-60 gündür.

Markamıza olan ilginiz için teşekkür ederiz.
    |
    |
    EnemyHunter kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    lightning kabloya bir indirim alabilirmiyiz spigen hanım
    |
    |

Orijinalden alıntı: SpigenTürkiye

Merhaba,

Özel mesaj yolu ile sipariş numaranız ve iletişim bilgilerinizi paylaşır mısınız? Konu hakkında incelemede bulunmak isteriz.

İyi günler dileriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Merhaba,

Sipariş numaranızla kontrolünü sağladığımızda sipariş tutarınızın tarafınıza iade edildiğini görüntülemekteyim. Satın almak istediğiniz ürünleri yeniden sipariş verebilirsiniz.

Bilgilerinize sunar,
    İyi günler dileriz.
    |
    |
    deepfear7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    hızlı şarj gene 69 olmuş.
  • Firma Yetkilisi
    165 Mesaj

Merhaba,

Xiaomi Mi9 SE modeli için tedarik sürecimiz başlamıştır. Ürünlerimizin tedarik süresi ortalama 30-60 gündür. En kısa sürede stoklarımızda görebilirsiniz. Yeni modeller ile ilgili duyurular için sosyal medya hesaplarımızı takip edip bilgi edinebilirsiniz.

Markamıza olan ilginiz için teşekkür eder,
    İyi günler dileriz.
    |
    |
    FantomİçinF kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Spigen Bey / Hanım hangisi doğru ise selamlar, Samsung S7 edge zamanlarında kullandığım curved crystal hd cam filminiz vardı şuan S9 Plus kullanıyorum fakat aynı ürünü bulamadım. Nasıl bulabilirim? Hatta kutudan 2 adet çıkıyor fiyat olarak da 45₺ gibi bir fiyatı vardı

|
    |
    Bahsedilenler: SpigenTürkiye

Merhaba,

Belirtmiş olduğunuz ürünle aynı işlevi gören Neo Flex HD modelini size önerebilirim. Aynı şekilde 2 adet ekran koruyucu film içerisinde yer almaktadır, linkten ürünü inceleyebilirsiniz.
    https://www.spigen.com.tr/urun/galaxy-s9-plus-ekran-koruyucu-spigen-neo-flex-2-adet

Bilgilerinize sunar,
    İyi günler dileriz.
    |
    |
    Céм kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SPİGEN YETER ARTIK GINA GELDİ SENDEN

arkadaşlara bilgilendirme, yaklaşık 2-3 aydır şu kılıfı takipteyim. 79,90 TL altına düşmedi. Şu an sepette %50 olmasına rağmen 89,90 TL.

(https://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-xs-iphone-x-kilif-ultra-hybrid-matte-black-063cs25116-p-HBV00000EN80V?magaza=Hepsiburada)

her ürünüm spigen ve çok da tavsiye ederdim ama artık bıktım. ya adam gibi indirim yapın ya da indirim yapmayın düz o fiyata satın.

basit bir pazarlama kuralı vardır. bir ürünün fiyatını düşürdüğünüz zaman o ürünü daha pahalı fiyata satamazsınız. dolardan çok oynuyor sizin ürünlerin fiyatı. bi 70 bi 80 bi 90 TL.

maliyeti muhtemelen 2-3 TL olan "telefon kabını" satıyorsunuz burada 90 TL'ye ona lafım yok. ben de kullanıyorum spigen. ama insanların aklıyla alay eder gibi gidip sepette %50 indirim diyosan adam gibi daha önce 90TL'ye sattığın ürünü indir 45-50TL'ye yoksa inanın aliexpress'teki Baseus'tan bir farkınız yok.

gidin pazarlama reklam sorumlunuz kimse artık ona okutun bunu. ya da adamı okula falan gönderin.

• Firma Yetkilisi
    165 Mesaj

Merhabalar,

Ürünlerimizin fiyatlarını spigen.com dan kontrol edebilirsiniz. %50 indirim dün gece sona erdi. Evet şu anda ürün fiyatı 89,90 TL'dir.
    Spigen.com fiyatı 25$
    Amazon.com indirimli fiyatı ise 13$'dır. Biz ürünlerimizi türkiye pazarında ki şartlara göre en uygun fiyatlardan satmaya çalışmaktayız. İndirim oranları ve kampanyalarda ki fiyat değişiklikleride satış kanallarımızda uygulanan durumlara göre değişim göstermektedir.

Ürün de istemiş olduğunuz indirim talebinizi 69,90'a bugün geçerli olacak şekilde departmanımıza iletiyoruz

Markamıza olan ilginiz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.
    |
    |
    Batmanlı Betmen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Batmanlı Betmen

kampanyaya bak ya,

SPİGEN YETER ARTIK GINA GELDİ SENDEN

arkadaşlara bilgilendirme, yaklaşık 2-3 aydır şu kılıfı takipteyim. 79,90 TL altına düşmedi. Şu an sepette %50 olmasına rağmen 89,90 TL.

(https://www.hepsiburada.com/spigen-apple-iphone-xs-iphone-x-kilif-ultra-hybrid-matte-black-063cs25116-p-HBV00000EN80V?magaza=Hepsiburada)

her ürünüm spigen ve çok da tavsiye ederdim ama artık bıktım. ya adam gibi indirim yapın ya da indirim yapmayın düz o fiyata satın.

basit bir pazarlama kuralı vardır. bir ürünün fiyatını düşürdüğünüz zaman o ürünü daha pahalı fiyata satamazsınız. dolardan çok oynuyor sizin ürünlerin fiyatı. bi 70 bi 80 bi 90 TL.

maliyeti muhtemelen 2-3 TL olan "telefon kabını" satıyorsunuz burada 90 TL'ye ona lafım yok. ben de kullanıyorum spigen. ama insanların aklıyla alay eder gibi gidip sepette %50 indirim diyosan adam gibi daha önce 90TL'ye sattığın ürünü indir 45-50TL'ye yoksa inanın aliexpress'teki Baseus'tan bir farkınız yok.

gidin pazarlama reklam sorumlunuz kimse artık ona okutun bunu. ya da adamı okula falan gönderin.
    Sitesinde 69.90 tl olmuş şu an. Sanıyorum sizin siteminiz üzerine bugüne özel bir indirim. Haklısınız ülkemiz şartlarında spigenin tüm ürünleri tl bazında pahalı ürünler. Fakat spigen resmi us sitesinde ürünlerin dolar bazındaki fiyatına baktığımızda bizde tl bazındaki satış fiyatları ucuz bile denilebilir.
    |
    |

• Binbaşı
    1919 Mesaj

ben sabah baktığımda %50 hala vardı. bu ürünün fiyatı %50 indirim bitmeden ne kadardı 50tl miydi ?
    |
    |
    SpigenTürkiye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba,

Indirim oranları liste fiyatları üzerinden uygulanmaktadır. Üründe %40 indirim vardı, 149,90 üzerinden 89,94 TL'ye gelmekteydi. %50 'ye varan olarak belli başlı ürün gruplarında %50-%40 arası oranlarda indirim olmaktaydı. Liste fiyatlarımızı spigen.com.tr üzerinden de kontrol edebilirsiniz

İyi günler dileriz.
    |
    |
    Batmanlı Betmen kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

|
    |

hızlı şarj şu an 49 tl

|
    |
    Khiron kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfa:
Reklamlar
sohbet
Paykasa
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
web tasarım
Ankara Web Tasarım
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,338
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.