Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Spigen Suya Dayanıklı Notebook Sırt Çantası 299 TL Hepsiburada- Spigen Türkiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: drjacob Daha Az
1 Kayıtlı Üye
401
Cevap
10
Favori
31.446
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Diğer Markalar, Aksesuarlar ve Konular >> Spigen Suya Dayanıklı Notebook Sırt Çantası 299 TL Hepsiburada- Spigen Türkiye
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    26 Mesaj
    Turk insaninin igrencliginin bariz ornegi,
    https://www.hepsiburada.com/spigen-universal-tum-cihazlarla-uyumlu-ipx8-sertifikali-su-gecirmez-kilif-crystal-clear-000em20923-p-HBV0000057B22?magaza=Hepsiburada

yukarida linkini paylastigim urun birkac gun once 119,90tl den 74,90tl ye dustu ve bende artik dusmez nasil olsa %30 civarinda gerilemis diye aldim, oluculuk yapmadim !

urun dun elime geldi ve bugun sans eseri tekrar fiyatina baktigimda 59,94tl ye indigini gordum ve kargo halen bedava.

simdi aldigim urunu kosulsuz olarak geri gonderip bunu siparis etmek var. itlik mi yapmak gerek boyle ?
    neden adam gibi fiyatlandirip satmaya calismiyorsunuzda her daim gecirmek pesindesiniz vatandasa !
    bir urunun 1 hafta 10 gun icerisinde fiyati %50 dusermi ? bu urunden %100 den fazla gelir etmeye kalkmis hatta bazi satin alan kisilerden haksiz olarak bu kar marjini yapmissiniz bile.

Tek kelimeyle rezilsiniz. ben olucu insanlara cok kiziyordum karsi geliyordum ve saticilarin para kazanmasini destekliyordum ama bugun itibari ile bende sanirim o kervana katilacagim.

siz apacik bir ornek oldunuz goz onunde... insallah bu mesajimi birileri silerde bende olusmus olan cifte standardi ekran goruntuleriyle felan her turlu mecrada ifsa eder pazara iplik cikaririm.

• Yarbay
    7389 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: blackgolden

Turk insaninin igrencliginin bariz ornegi,
    https://www.hepsiburada.com/spigen-universal-tum-cihazlarla-uyumlu-ipx8-sertifikali-su-gecirmez-kilif-crystal-clear-000em20923-p-HBV0000057B22?magaza=Hepsiburada

yukarida linkini paylastigim urun birkac gun once 119,90tl den 74,90tl ye dustu ve bende artik dusmez nasil olsa %30 civarinda gerilemis diye aldim, oluculuk yapmadim !

urun dun elime geldi ve bugun sans eseri tekrar fiyatina baktigimda 59,94tl ye indigini gordum ve kargo halen bedava.

simdi aldigim urunu kosulsuz olarak geri gonderip bunu siparis etmek var. itlik mi yapmak gerek boyle ?
    neden adam gibi fiyatlandirip satmaya calismiyorsunuzda her daim gecirmek pesindesiniz vatandasa !
    bir urunun 1 hafta 10 gun icerisinde fiyati %50 dusermi ? bu urunden %100 den fazla gelir etmeye kalkmis hatta bazi satin alan kisilerden haksiz olarak bu kar marjini yapmissiniz bile.

Tek kelimeyle rezilsiniz. ben olucu insanlara cok kiziyordum karsi geliyordum ve saticilarin para kazanmasini destekliyordum ama bugun itibari ile bende sanirim o kervana katilacagim.

siz apacik bir ornek oldunuz goz onunde... insallah bu mesajimi birileri silerde bende olusmus olan cifte standardi ekran goruntuleriyle felan her turlu mecrada ifsa eder pazara iplik cikaririm.
    son derece haklısınız.100 de yuz kar nedir.yarı fiyatına indirim yapmak nedir ki? hala da indirim gelebilir veya yarı fiyatına bile satsalar bile para kazandıklarını dusunuyorum.emin olun bu ürünleri inden 3 5 dolar imal ettirip trde koy 100 tl ye gitsin mantıgında calışan cok firma var.bende hp den kılıf alcam ama bir urunun fiyati 3 kez ciddi şekilde degişirmi?
    |
    |

• Onbaşı
    26 Mesaj
    sahsen 14 gun vaktim oldugu icin geri gondermeyi ciddi olarak dusunecegim,
    cunku ben urunu markasi ve sertifikasina guvenerek aldim ancak marka degerinin diger benzer urunler karsisinda bir farki yokmus fiyati ayni seviyelere dustugune gore diger markalarla durum bunu gosteriyor. bakacagim duruma.

bundan sonra da bu kadar kolay urun almam ama. gun gelecek bu tip firmalarin ve destekleyenlerin halini gorecegiz.
    |
    |

Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizde fiyatlarımız dönemsel olarak değişim göstermektedir, aynı zamanda Hepsiburada.com iş ortağımızdır. İndirim planlamalarını satış kanallarımız kendileri yapmaktadır.

İndirim ve Kampanyalar için sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

Anlayışınız için teşekkür eder,
    İyi günler dileriz.
    |
    |
    blackgolden kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba,

Daha önce müşterilerimizden manyetik araç tutucular ile ilgili telefona zarar vermesi ile alakalı bir şikayet almadık. Telefonu bozabilmesi için çok güçlü bir elektro manyetik mıknatıs gerekir oda bu boyutlardaki bir şey için mümkün değildir gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bilgilerinize sunar,
    İyi günler dileriz.
    |
    |
    hsngencer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    S10+ ve S8+ için yedekleriyle birlikte 10 tane kılıf aldım, değiştirip değiştirip kullanıyorum gayette memnunum, fiyat olarak pahalıya geldi ama olsun... Şimdi eski S5 telefon için de kılıf arıyorum ama bulamıyorum heralde üretilmiyor, nereden bulabilirim ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slayer1ss -- 12 Haziran 2019; 14:28:6 >

Merhaba,

Daha önceki yazışmalarda arkadaşlarında belirttiği ürünlerin tedariğini talepler doğrultusunda sağladık, ancak 2 yıldan önce üretilen cihazlarda ürün tedariği uzun sürebilmektedir.

Markamıza olan ilginiz için teşekkür eder,
    İyi günler dileriz.
    |
    |
    slayer1ss kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Kablolar 40-50 lira civarı şuan. Ne zaman indirime girer. Makul fiyata geldiğinde 5-6 tane almak istiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Yine spigen'den Liquid crystal clear 4 taraflı koruma kılıfı var Önceden cam takılıydı ama ekranın canlı rengini soluklaştırıyordu Birde tam yerine takılmamıştı Yani ekranda ortalanmamıştı Bende değiştirmek istedim Şuan sizin dediğim ürünü kullanıyorum ekranda. Görüntü olarak çok iyi hatta sanki ekranda hiçbir şey takılı değil gibi ama darbeye karşı korumama durumu kötüymüş

|
    |
    SpigenTürkiye kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

samsung kablosuz şarj ile araç tutucu mıknatıs sorun oluşturdu.şarj olmuyor.aradaki parcaları kaldırın diyor.kılıflarınızda sorun olmadı ama mıknatısta oldu.ne yapmamı tavsiye edersiniz acaba.
    |
    |
    Bahsedilenler: SpigenTürkiye

Merhaba,

Aksesuar kategorisinde şu an %25 indirim mevcut. Kampanya ve duyurularımızı sosyal medya hesaplarımızdan takip edip indirimler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bilgilerinize sunar,
    İyi günler dileriz.
    |
    |
    msg260 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba,

Kablosuz şarj araç tutucu mıknatısı ile malesef uyumlu değildir. Spigen kılıfla beraber şarj edebilirsiniz.

Bilgilerinize sunar,
    İyi günler dileriz.
    |
    |
    hsngencer kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba,

Galaxy A5 (2017) cihaz için sadece Liquid Crystal şeffaf model stoklarımızda bulunmaktadır. Belirtmiş olduğunuz model satış noktalarımızdan biri olan Amazon.com.tr'de bulunmaktadır. Dilerseniz aşağıdaki linkten ürünü tedarik edebilirsiniz;
    https://www.amazon.com.tr/Spigen-Liquid-Serisi-AirCushion-Teknoloji/dp/B01N6EEBIV/ref=sr_1_1?__mk_tr_TR=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&keywords=573CS21143&qid=1560416589&s=gateway&sr=8-1

Markamıza olan ilginiz için teşekkür eder,
    İyi günler dileriz.
    |
    |
    zyveli kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Çavuş
    59 Mesaj

Hocam verdikleri cevabı gördüm unuttuk falan demişler ama geri iade konusunda Spigen Türkiye tamamen pişmanlıktır. HB Spigen Türkiye'den kılıf siparişi vermiştim. Telefonum s10plus ben yanlışlıkla s10 için sipariş vermişim. ürünü açmadan direk geri iade ettim aradan tam 15 gün sonra kargo bana geri geldi. üzerinde sadece firma ürünü almıyor geri göndermeyin yazmışlar ve gidiş geliş kargosunu da bana ödettiler. kendilerine ulaşamadığım için konuyu HB çağrı merkezine ilettim ve kendileri yardımcı oldular. Spigen Türkiye den sipariş verirken iade edemeyeceğinizi düşünüp hareket edin derim. Gerçekten tamamen fiyaskolar. Firma hakkında bilgi sahibi olmaları için etrafımda bulunan herkese bu konuyu anlatıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sserkany28 -- 13 Haziran 2019; 15:47:39 >
    W.Amadeus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Şafak aydınlattığında hançerin ucunu, 3 Kral geçidi göstericek.

• Software Developer
    5 Mesaj
    @SpigenTürkiye 2 sene önce Neo Hybrid kılıfın çerçevesi çatladığında ve garantiye gönderdiğimizde "silikon kılıfı değil çerçevesi para eden kısmı olduğundan garanti dışı" bilgisi almıştık. Süreçleriniz halen bu şekilde mi bilgi verebilir misiniz ?

Not : Kılıfı merak edenler için ekran altta görseli mevcut.

Merhaba,

Talebinizi ilgili birime aktarıyorum. Ürün modellerinde stok çeşitliliğimiz genelde 2 yılı kapsamaktadır. Bu süreyi aşan sürelerde ürün tedariğinde problemler yaşanabilmektedir.

Anlayışınız için teşekkür eder,
    İyi günler dileriz.
    |
    |
    Tek suçu kopya çekmek kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
sohbet
haberler
üniversite
Lastik Fiyatları
son dakika
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,461
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.