Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Spigen Seçili Kılıflar Kısa Süreliğine Tek Fiyat 39,90 TL ! - Spigen Türkiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
724
Cevap
15
Favori
93.047
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Diğer Markalar, Aksesuarlar ve Konular >> Spigen Seçili Kılıflar Kısa Süreliğine Tek Fiyat 39,90 TL ! - Spigen Türkiye
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    279 Mesaj

Merhaba,

Görseldeki kılıf modelimizi %30 indirimli olarak linkten tedarik edebilirsiniz.
    https://www.spigen.com.tr/urun/galaxy-s10-e-kilif-spigen-thin-fit

Markamıza olan ilginiz için teşekkür eder,
    İyi günler dileriz.
    |
    |
    Onurmsq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba,

Belirtmiş olduğunuz Galaxy A7 (2016) modeli için şuanda ürünümüz bulunmamaktadır. Konu ile ilgili talebinizi ilgili departmanımıza iletiyorum. 2 yıldan önce üretilen cihazlarda ürün tedariği uzun sürebilmektedir.

Anlayışınız için teşekkür eder,
    İyi günler dileriz.
    |
    |
    balkan tv kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bir siteden 20 liraya iphone spigen tough armor almıştım hala kullanıyorum. Türkiye’de fiyatları aşırı abartışmıi bu ürünlerin. Geçenlerde ipad için olan tough armor 17 liraya kargo dahil düşmüştü spigen in kendisi satıyordu...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hepsiburada'dan Spigen Essential F305W (Siyah) ürünü satın aldım ancak ürün çalışmıyor..
    Normal cep telefonunu şarj ettiğim fişe takarak denedim..Evde 3 çeşit vardı tamamında hareket yok..
    Bir şeyi atlıyor muyum? Ürünü iade mi edeyim yoksa değişim mi?
    |
    |
    Bahsedilenler: SpigenTurkiye

Orijinalden alıntı: divxcimcime

Hepsiburada'dan Spigen Essential F305W (Siyah) ürünü satın aldım ancak ürün çalışmıyor..
    Normal cep telefonunu şarj ettiğim fişe takarak denedim..Evde 3 çeşit vardı tamamında hareket yok..
    Bir şeyi atlıyor muyum? Ürünü iade mi edeyim yoksa değişim mi?
    Bende aldım, şarj ediyor ancak şarj ışığı yanmıyordu, geri gönderdim bana ışık genel problem hiç birinde çalışmıyor denildi yenisini istedim. Şarj etmesine ediyordu ama, bazen takılı kalıyordu sadece. Siz de gönderip değişim isteyin bence.
    |
    |

Merhaba,

Yaşanan mağduriyetiniz için üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Ürünü satın aldığınız kanal ile iletişime geçerek garanti için incelemeye gönderebilirsiniz.

Bilgilerinize sunar,
    İyi günler dileriz.
    |
    |
    divxcimcime kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Seçenek olmayan ürün model ve cihazı hangisidir? Siz değerli kullanıcılarımızdan gelen talepler doğrultusunda yeni marka ve modellerde çeşitliliğimizi geliştiriyoruz.

Bilgilerinize sunar,
    İyi günler dileriz
    |
    |
    recsoft kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    2 adet S9 plus cihazım var. Cihazlar için neo flex kullandım ancak ekranın portakal kabuğu deseni ve iz bırakmasından dolayı çöpe attım. Daha kaliteli kesimleri neo flex gibi başka ürününüz var mı?

|
    |
  • Firma Yetkilisi
    279 Mesaj

Merhaba,

Spigen distribütörü olarak satış noktalarımızı aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. Ürünlerimizde dönemsel olarak kampanyalar yapılmaktadır. Platformlara göre bu durum değişim göstermektedir. Kampanya ve duyurularımızı sosyal medya hesaplarımızdan takip edip indirimler hakkında bilgi edinebilirsiniz.
    https://www.spigen.com.tr/sayfa/satis-noktalari

Bilgilerinize sunar,
    İyi günler dileriz.
    |
    |
    Bay Robot kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Hızlı şarj sorunlu çıktı kutudan, kronik sorun varmış Led ışığında, Powerbank da bozuk çıktı, bazen şarj ediyor bazen etmiyor Ürünleri doğrudan Spigen.com.tr’den aldım... onu da göndereceğim yarın.

İyi ki satış sonrası destek var, yoksa olumsuz düşünecektim fazlasıyla...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Theologist -- 1 Haziran 2019; 0:10:8 >
    |
    |
  • Çavuş
    75 Mesaj
    Spigen Kuel H12 modeli için hareket yerinden kırılma ve zayıf mıknatıs şikayetleri var. pejo 3008 de kullanılacak. Tecrübesi olan var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LeonM -- 1 Haziran 2019; 0:47:40 >
    |
    |

BenQ XL2420Z - 24 Inch - 144 Hz - 1 ms | Intel Core i5-4690K Processor 4.0 GHz | MSI Z97 GAMING 5 | MSI GAMING GeForce GTX 970 4GB OC 256Bit NVIDIA | Kingston 16 GB HyperX RAM | Corsair SPEC-02 Gaming Case | Corsair CPU Cooler H100i
  • Yüzbaşı
    270 Mesaj

Note fe için stokları bitirme planınız yok mu? :)
    Sadece bu kalmış sanırım

https://www.spigen.com.tr/Galaxy-Note-7-FE-Fan-Edition-Kilif-Spigen-Crystal-Shell,PR-2919.html

|
    |
    Bahsedilenler: SpigenTürkiye
    Sosyal Medya Yönetim Paneli
    www.instabegenitakip.com

Dijital Medya Uzmanı
    www.onmajans.com
  • Firma Yetkilisi
    279 Mesaj

Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Kuel H12 araç tutucu modeli telefonunuzun arkasında çıkıntı/bombe/pürüz yaratmaz ve böylelikle telefonunuza sağlamca yapışır, ürünü güvenle kullanbilirsiniz.

Bilgilerinize sunar,
    İyi günler dileriz.
    |
    |
    LeonM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba,

Talebinizi ilgili departmana aktarıyoruz.Kampanya ve duyurularımızı sosyal medya hesaplarımızdan takip edip indirimler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bilgilerinize sunar,
    İyi günler dileriz.
    |
    |
    sb_turan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Mi 8 Lite alırken, Spigen Rugged Armor Black'te almıştım. Çok memnunum. Telefonun altı çay içinde kalmıştı bir kez, dün de masadan düştü. Çizik yok. İki kazada da çok güzel korudu. Cihaz kaslı bir görünüme büründü takınca. Normalde kılıf kullanmayı sevmem, ama bu başka hakikaten. Her türlü tavsiye ederim Spigen'i.

Gondorian
    Ranger of Ithilièn
  • Firma Yetkilisi
    279 Mesaj

Merhaba,

Talebinizi ilgili departmana aktarıyoruz. Kampanya ve duyurularımızı sosyal medya hesaplarımızdan takip edip indirimler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Bilgilerinize sunar,
    İyi günler dileriz.
    |
    |
    Dream_Rocker kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Spigen kılıf bir kez kullandım bugüne kadar, güzeldi. Spigen’in New Coated (ilk model) sırt çantasını kullanıyorum. Şu ana kadar en beğendiğim modellerden biri. Thule, Incase, XD Design, Belkin gibi markalardan birçok sırt çantası kullanan biri olarak Spigen gerçekten güzel, tavsiye ederim.

Sayfa:
Reklamlar
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.