Şimdi Ara

Spigen S540W Tripod Kumandalı Kablosuz Bluetooth Selfie Çubuğu 89.90 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
61
Cevap
2
Favori
5.252
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Gayet güzel ve malzeme kalitesi güzel, tavsiye olunur.
  • Kaçırmışız bu fiyata, çok güzelmiş..
  • Çok güzel ürün, çok beğendik fonksiyonel bir ürün. 89tl bedava aldık resmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazonda 102tl'den tekrar stoga girdi biraz önce ,tekrar oradan sipariş verdim. Hepsiburada'yı beklemekten sinir oldum, Amazon daha önce gönderir tahminim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi’nin “selfie stick tripod” diye geçen ürünü de bunu aynısı. Benzer fiyatlara bulunabiliyor. Ben Black Friday haftasından önce Teknostore’dan aldım. Şu an 99 TL görünüyor. Gri renk. Gimbal gerekmeyen yerlerde kullanıyorum, gayet iyi iş görüyor.

https://www.teknostore.com/products/xiaomi-ikisi-bir-arada-bluetooth-selfie-cubugu-tripod

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Huysuz İhtiyar -- 5 Aralık 2019; 16:27:55 >
  • Huysuz İhtiyar H kullanıcısına yanıt
    Ben de çok benzettim bu iki ürünü. Aynı ürüne farklı marka basılmış gibi geldi.

• Arkadaşlar kafa başlığı çıkıyor mu? Dikey başlık takabilirmiyim action cam için.

• quote:

Orijinalden alıntı: akon

Sizce hangi ürünü almak daha mantıklı ?
    https://www.amazon.com.tr/Spigen-Tripodlu-Kumandal%c4%b1-Bluetooth-Cihazlarla/dp/B07M942QVB?tag=donanimtr01-21&ie=UTF8&language=tr_TR
    https://www.teknostore.com/products/xiaomi-ikisi-bir-arada-bluetooth-selfie-cubugu-tripod
    Valla ben de çok pis arada kaldım. Xiaomi olanı arkadaşımda var, gayet güzel, malzeme kalitesi iyi ve telefonla çekimlerde sorunsuz kullanıyoruz. Ama Spigen'in cezbeden tarafı yüksekliğin artırılmış olması. Yorumları da hep olumlu. İkisini de kullanan kişilerin yorumlarına bakmak lazım.

• Açıkçası ben malzeme kalitesini çok beğendiğimi söyleyemem. Bir selfie çubuğu için gayet yeterli ancak bir tripod için çok yetersiz. Özellikle telefonunuzu yerleştirdikten sonra ciddi anlamda sallanıyor ve hiç güven vermiyor. Ben çok güvenerek almıştım ancak maalesef beklentilerimin altında kaldı. Özellikle ayakların açıldıktan sonra kitlenmiyor olması tam bir tasarım hatası.
  • Yeni geldi (26 kasım????!!!), gayet güzel ancak ayakların kilitlenmemesi insanı rahatsız ediyor. Tripod olarak çekim esnasında sağa sola taşımak zor olabilir. Öte yandan tripod kamera sabitlemeye yaradığı için bir kere yere koyduktan sonra yerinden kaldırmak ne kadar gerekir bunun cevabını youtuber arkadaşlara bırakıyorum.

89 liraya bedava gibi bir şey. Malzemesi kaliteli, kumandası güzel.

• yigit+ Y kullanıcısına yanıt
    Sizin ürününüzü Youtuber arkadaşlar kullanacak sanırım.

• SAVIAR kullanıcısına yanıt
    :) okuyanlar arasındakileri kastettim ben daha youtube kanalı açamadım ama aklımda

• akon kullanıcısına yanıt
    Benim tercihim Xiaomi’den yana olurdu. İki nedenle. Xiaomi’de orta ayak yere basıyor, yani tripod 4 ayakla sabitleniyor. İkincisi de Xiaomi’nin Bluetooth kumandası ayrılabiliyor. Ben Apple Watch ile çekim yaptığım için gerek duymuyorum ama kimileri için işe yarayabilir. Bir de Xiaomi’nin malzeme kalitesi gayet iyi ve katlanmış haliyle gerçekten kompakt oluyor. Bisiklet turlarında, doğa yürüyüşlerinde zaten taşıyorum ama “trail run” yaparken bile cebe atılabiliyor. Spigen’in artısı açık halinin biraz daha uzun olması galiba. Teknik özelliklerden bakılabilir.

Spigen S540W Tripod Kumandalı Kablosuz Bluetooth Selfie Çubuğu 89.90 TL

Birebir aynı ürünler hocam. Belirtmiş olduğunuz artıların hepsi Spigen’de de mevcut. Extra okarak Spigen’de orta ayak da uzatılabilerek daha fazla yükseklik kazandırılabiliyor ve yere basan ayaklar uzatılabiliyor. Tercih edilecekse ben Spigen derim.

Spigen’de

- Uzaktan kumanda butonu çubuktan ayrılıp cepte aksesuar olarak taşınabiliyor
    - Ortadaki dördüncü ayak havada kalmıyor, yere basıyor

diyorsun yani? İyiymiş o zaman. Demek ki ürün görselleri ve Hepsiburada yorumları gerçek dışı.

Ben demiyorum zaten öyle. Siz yorumları yanlış okumuş olabilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Yorumlar yanıltıcı demek ki. Spigen’in daha uzun olması çubuk olarak tercih nedeni olabilir. Tripod tipi kullanımda tam tersi geçerli. Xiaomi boyu tam açıldığında benim telefonu zor taşıyor, sallanmaya başlıyor hafiften. Daha uzun olsa devrilir sanırım. Alacak olanlar boylarına bakarak ve tripod/çubuk kullanım amaçlarını değerlendirerek alsın derim.

• Bende almayı düşünüyorum S540W ama fiyat 149 TL olmuş

• canlee89 kullanıcısına yanıt
    Hortlatmia oluyorum kusura bakmayin ama suan 399 diyor bu dogru mu ??

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.