Şimdi Ara

Spigen Manyetik Araç Tutucu CD Slot A230 13.18 TL D&R

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
105
Cevap
2
Favori
10.131
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Spigen Manyetik Araç Tutucu CD Slot A230 13.18 TL D&R
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    334 Mesaj

Güzel kardeşim, mesele ne yazdığından çok düşünce tarzın. Almışsın 1 adet uygun fiyatlı, sorunsuz olarak da ulaşmış sana, hala bu açgözlülük niye? Bu zihniyet tabandan tavana tüm insanımıza işlemiş/işliyor artık. Bencillik, açgözlülük her alanda var. Temelde boyle bir sorunu olan ülkenin de işi hayli zor tabi. Herkes sadece kendi çıkarını düşünüyor, aynı gemideyiz bunu unutuyoruz.

Sana yüklenmiş oluyorum kusura bakma ama bu düşünce yapisina rastladigim her konuda bunlari dile getiriyorum, getirecegim.

3-5 insan cikip `aslinda hakli` diyerek kendini bi nebze frenleyebilrse o da yeter.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    spoiler4all kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    2827 Mesaj
    şimdiye bi sürü farklı araç tutucu aldım. hepsi sorun çıkardı. ilk kez bu kadar güçlü ve kaliteli bişi almış olduk. başlığı açan arkadaşa teşekkürler. zaten cd yeri çok iyi düşnüülmüş. bi de üstüne spigen mazleme kaltesini ekleyince süper bi ürün gerçek fiyatını da sonuna kadar hak ediyor bu ürün
    |
    |
    |
    |
    Bu ürünü alanlardanım. Göbek kısmı kırıldı. D&R a ürünü geri yolladım. Yenisini yolladılar. Valla helal olsun adamlara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
SEO
SEO
son dakika
Bey Azura
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.