Şimdi Ara

Spigen Manyetik Araç Tutucu CD Slot A230 13.18 TL D&R (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
106
Cevap
2
Favori
11.060
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ExZaL

gelmez diyenlere aldırmayın geliyor

bi umut bekliyoruz artık

• Mause vardı g102 61 tl idi. 3 ay önce felan. Kimse gelmez dedi. 2 adet aldım. Sıfır kapalı kutu geldi. Keşke 15 tane daha alsaydım ;) ama bu işime yaramaz. O yüzden almıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kmlhyt -- 18 Ekim 2017; 19:3:46 >
  • Magazada fiyat nasil illaki bakan vardir

• Manyetik araç tutuculari telefonun arkasına yapıştırılan manyetik parça yüzünden bir süre sonra telefon ekranın renklerinin bozulmasına neden oluyor. İki arkadaşım bu yüzden telefonlarını değiştirmek zorunda kaldılar. Almadan önce bunu araştırın arkadaşlar

• quote:

Orijinalden alıntı: comready

Manyetik araç tutuculari telefonun arkasına yapıştırılan manyetik parça yüzünden bir süre sonra telefon ekranın renklerinin bozulmasına neden oluyor. İki arkadaşım bu yüzden telefonlarını değiştirmek zorunda kaldılar. Almadan önce bunu araştırın arkadaşlar

Iphone 6S Plus 64GB RoseGold' da 6 ay kullandım, hiç sorun çıkarmadı.

• On numara uryn ben hepsiburadadan 34 e almistim. Yerinden oynamiyor. Cok guzel sıkı tutuyor. Istersen araba ile ralli yap telefon dusmez. 13 e bulsam ese dosta hediye ederdim. Fan kisminda olmadigi icin cikma isinma soguma derdi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _MedicuS_ -- 20 Ekim 2017; 20:12:6 >
  • _MedicuS_ kullanıcısına yanıt
    yok bu telefon tutacağı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

quote:

Orijinalden alıntı: comready

Manyetik araç tutuculari telefonun arkasına yapıştırılan manyetik parça yüzünden bir süre sonra telefon ekranın renklerinin bozulmasına neden oluyor. İki arkadaşım bu yüzden telefonlarını değiştirmek zorunda kaldılar. Almadan önce bunu araştırın arkadaşlar

Iphone 6S Plus 64GB RoseGold' da 6 ay kullandım, hiç sorun çıkarmadı.

64Gb Rose Gold ya ondan sorun çıkarmamıştır hocam. Bu kadar detaya gerek var mıydı :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanki gelmeyecek gibi
    sanırım fiyatı dolar cinsinden girmişler

Spigen Manyetik Araç Tutucu CD Slot A230 13.18 TL D&R

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi killikli -- 19 Ekim 2017; 10:24:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _MedicuS_

On numara uryn ben hepsiburadadan 34 e almistim. Yerinden oynamiyor. Cok guzel siki tutuyor. Istersen araba ile ralli yap telefon dusmez. 13 e bulsam ese dosta hediye ederdim. Fan kisminda olmadigi icin cikma isinma soguma derdi yok

CD girişine veya içerideki lazer vb elektronik kısımlara zarar veriyor mu ? En önemlisi bu.
    Ben de sipariş verdim bakalım umarım kullanışlıdır.
  • _MedicuS_ kullanıcısına yanıt
    hocam ne güldüm ya bir an boşluğuma geldi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstüne para verseler almam. Bu rezil bir firmadan bir daha alışveriş yapmam. Göndermeyeceği aşikar. Bir ay paranızı iade almak için sinir harbi yaşayacaksınız. Söylemediniz, uyarmadınız demeyin.
  • bahtiyaraziz kullanıcısına yanıt
    Ben bazen böyle sinirimi boşaltacak yer arıyorum güzel olur göndermesinler 😀

• quote:

Orijinalden alıntı: shark1907

Ben bazen böyle sinirimi boşaltacak yer arıyorum güzel olur göndermesinler 😀

Telefonlara bile cevap vermiyorlar. :) Muhatap alacak kimse bulamıyorsunuz. Sinirinizi boşaltacağınız yerde ikiye katlanıyor.:) Aman dikkat!
  • Büyük ihtimalle 10 iş günü bekletip otomatik iptal yapmayı planlıyorlar ama 5 iş günü sonrası sıkıştırmaya başlarım ben bu arkadaşları öyle yok görmedik duymadık yapmak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ofamof

quote:

On numara uryn ben hepsiburadadan 34 e almistim. Yerinden oynamiyor. Cok guzel siki tutuyor. Istersen araba ile ralli yap telefon dusmez. 13 e bulsam ese dosta hediye ederdim. Fan kisminda olmadigi icin cikma isinma soguma derdi yok

CD girişine veya içerideki lazer vb elektronik kısımlara zarar veriyor mu ? En önemlisi bu.
    Ben de sipariş verdim bakalım umarım kullanışlıdır.

Yok Hocam zarar vermiyor

Zaten cd girisinin basindaki 1 cm lik plastik dis gövdeye sikistiriyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: aqhuan

Neye güldüğünü anlayamadim

Heralde komple bosluktan olsa gerek

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aqhuan

Neye güldüğünü anlayamadim

Heralde komple bosluktan olsa gerek

Bir şey tutmuş

• cd calara degil de havalandirmaya takilan modeli migros’ta 6.90₺

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.