Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Spigen iPhone 11 Aksesuar Çeşitleri Şimdi Sizlerle! - Spigen Türkiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SpigenTürkiye, behicefe Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 2 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
1.063
Cevap
19
Favori
118.928
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Diğer Markalar, Aksesuarlar ve Konular >> Spigen iPhone 11 Aksesuar Çeşitleri Şimdi Sizlerle! - Spigen Türkiye
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    414 Mesaj
    Merhaba,

Spigen Türkiye olarak yaptığımız ürün kampanyalarını bu başlıkta paylaşıyoruz!

Bize yorum olarak bu konu altında kampanya istediğiniz ürünleri bizimle paylaşabilirsiniz!

📢 Caseology YILBAŞI ÇEKİLİŞİ

Sende @caseologyturkey instagram hesabını takip et ve 3 arkadaşını yoruma etiketle, onlarca hediye ve sürpriz hediye çekleri kazanma şansı yakala!

* Çekilişe katılım 31.12.2019 23.59'da sona ermektedir.
    * Ne kadar çok kişiyi yoruma etiketlerseniz o kadar çok katılım şansı elde edersiniz.

iPhone 11 Kılıf Çeşitlerimiz Şimdi Sizlerle!
    https://www.spigen.com.tr/arama/iPhone%2011

Galaxy Note 10 Serisi Kılıf Çeşitlerimiz;

https://www.spigen.com.tr/arama/note%2010

Spigen New Coated 2 Plus 15" Çok Fonksiyonlu Suya Dayanıklı Notebook Sırt Çantası 329TLhttps://www.hepsiburada.com/spigen-new-coated-2-plus-15-cok-fonksiyonlu-suya-dayanikli-notebook-sirt-cantasi-p-HBV00000BHAAN

Stoklarımıza yeni gelen Spigen Inc. Mannhart termoslarımız satışa çıktı!

Ürünü hepsiburada.com dan satın alabilirsiniz

https://www.hepsiburada.com/mannhart-by-spigen-mug-termos-kampanyasi-c-80578050?filtreler=satici:Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpigenTürkiye -- 10 Aralık 2019; 8:7:31 >

|
    |

"Gidiş-dönüş kargo bedelleri(10TL) geri ödemenizden kesilecektir."https://www.spigen.com.tr/sayfa/garanti-iade

Ben sizden çok daha küçük bir esnafım, markam bile yok. İnternet üzerinden ufak tefek satış yapıyorum; bana da iade gelebiliyor, yalnız kimsenin parasını kesmeden tamamını iade ediyorum.

Müşteri iade istediğinde kafanıza göre kesinti yapamazsınız, bu kanuna aykırı bir durum;

(1) Satıcı veya sağlayıcı, tüketicinin cayma hakkını kullandığına ilişkin bildirimin kendisine ulaştığı tarihten itibaren on dört gün içinde, varsa malın tüketiciye teslim masrafları da dahil olmak üzere tahsil edilen tüm ödemeleri iade etmekle yükümlüdür.

(2) Satıcı veya sağlayıcı, birinci fıkrada belirtilen tüm geri ödemeleri, tüketicinin satın alırken kullandığı ödeme aracına uygun bir şekilde ve tüketiciye herhangi bir masraf veya yükümlülük getirmeden tek seferde yapmak zorundadır.

(3) Cayma hakkının kullanımında, 5 inci maddenin birinci fıkrasının (g) bendi kapsamında, satıcının iade için belirttiği taşıyıcı aracılığıyla malın geri gönderilmesi halinde, tüketici iadeye ilişkin masraflardan sorumlu tutulamaz. Satıcının ön bilgilendirmede iade için herhangi bir taşıyıcıyı belirtmediği durumda ise, tüketiciden iade masrafına ilişkin herhangi bir bedel talep edilemez. İade için ön bilgilendirmede belirtilen taşıyıcının, tüketicinin bulunduğu yerde şubesinin olmaması durumunda satıcı, ilave hiçbir masraf talep etmeksizin iade edilmek istenen malın tüketiciden alınmasını sağlamakla yükümlüdür.

Naçizane tavsiyem bu bölümden bu satırı kaldırmanızdır.
    Hem sipariş vermek isteyen potansiyel müşterileri tedirgin ediyorsunuz, hem de kanuna aykırı bir iş yapıyorsunuz.

Hocam verdikleri cevabı gördüm unuttuk falan demişler ama geri iade konusunda Spigen Türkiye tamamen pişmanlıktır. HB Spigen Türkiye'den kılıf siparişi vermiştim. Telefonum s10plus ben yanlışlıkla s10 için sipariş vermişim. ürünü açmadan direk geri iade ettim aradan tam 15 gün sonra kargo bana geri geldi. üzerinde sadece firma ürünü almıyor geri göndermeyin yazmışlar ve gidiş geliş kargosunu da bana ödettiler. kendilerine ulaşamadığım için konuyu HB çağrı merkezine ilettim ve kendileri yardımcı oldular. Spigen Türkiye den sipariş verirken iade edemeyeceğinizi düşünüp hareket edin derim. Gerçekten tamamen fiyaskolar. Firma hakkında bilgi sahibi olmaları için etrafımda bulunan herkese bu konuyu anlatıyorum.

Merhabalar,

Öneriniz ve naçizane tavsiyeniz için teşekkür ederiz.
    Bu ibare uzun süre önce eklenmiş ancak daha sonrasında bizden kaynaklı olarak sitemizde unutulmuş bir ibaredir. Biz hali hazırda tüm iade ürünlerde satıcı ödemeli ürün gönderimiyle tarafımızca ücreti karşılamaktayız.

Bu ibareyi de sizlerin uyarısıyla sitemizden kaldırmış bulunuyoruz.

Anlayışınız için teşekkür eder,
    İyi günler dileriz!

iphone için plastik benzeri malzemeden üretilen şeffaf kılıflarınız gerçekten rezalet. UV koruması bulunmadığı için maksimum 6 ayda sararıyor. Garanti kapsamında da değiştirm yapmadılar bugüne kadar.

Spigen ilk geldiğinde çok iyi firmaydı. Daha sonra ise bozmaya başladılar. Yaptıkları kılıflar genelde Çin piyasasında tercih edilen, Aliexpress’te 15 liraya satılan kılıfların marka basılmış hali sanırım. Tek fark marka ve daha iyi reklam görselleri gibi görünüyor. Mesela Rugged Armor case almıştım vakti zamanında daha sonra Aliexpressten de aynı kılıfın marka basılmamış halini tercih ettim ikisi de aynı materyal, aynı kaliteydi.

Örnek vereyim:

Bu Spigen’in iPad kılıfı

https://www.hepsiburada.com/spigen-ipad-97-20182017-uyku-modlu-kilif-smart-case---053cs21983-p-HBV000008OIRT?magaza=Hepsiburada

Spigen iPad 9.7 2018/2017 Uyku Modlu Kılıf Smart Case - 053CS21983

Bu Aliexpressteki marka basılmamış hali. Görselleri dahi aynı neredeyse.

https://m.tr.aliexpress.com/item/4000008690447.html?pid=808_0011_0101&spm=a2g0n.search-amp.list.4000008690447&aff_trace_key=3dd363e19f184235998af07351a3c1e9-1569612630027-02492-hbH1Nkk&aff_platform=msite&m_page_id=3487amp-FrevW913eJ92y190elsdow1571135608662

Mesela Selfie çubuğu Tripod satıyorlar, o da Blitwolf selfie Stick ile aynı. Kabloları var, Baseus ile aynı gibi gibi.

Gramına kadar aynı ürünler galiba ama belki materyal farklıdır, tamamen benim kişisel fikrim/düşüncem.

Merhaba,

1. Ürün çabuk bozulmaz, bu durum kullanıma bağlıdır. Herhangi bir bozulma durumunda garanti kapsamında değişimini yapıyoruz. 24 ay garantisi mevcut.
    2. XS max içerisinden çıkan şarj cihazı 5v1a olarak gelmektedir. Bu nedenle 4 saat gibi bir süre de şarj ediyorsunuz. F207 ürünümüz ise 6v3a özelliğinde şarj etmektedir. Bu da 18W'a tekabül etmektedir. Apple adaptörünüz ise 5W olarak düşünürsek 3 kattan biraz daha fazladır. Ancak burada şöyle bir durum ortaya çıkıyor, Snapdragon cihazlarda Qualcomm hızlı şarj özelliği varken aslında tam olarak 18W özelliği bu cihazlarda geçerli olmaktadır. Apple cihazlarda maksimum input charge özelliği sınırlı oluğundan (7.5W) üstü şarj olmamaktadır. Yani siz 4 saatte şarj ederken f207 ile 2.5 saatte şarj işlemini tamamlamış olursunuz.
    3. Hızlı şarj oldu, hızlı biter gibi bir durum hayır olmaz.
    4. Telefona bir zararı olmaz bunlar için üründe sertifikilar var. ( Intelligent Power - Akıllı Şarj Alım- Kesim ) Akım Koruma gibi. Bu sayede cihazınızın zarar görmesinin engellenmesini sağlamış oluyoruz.
    5. Hayır ürün içerisinden usb kablo çıkmamaktadır.
    6. Öncelikle Markamız Güney Kore merkezlidir. Bazı model ürünlerimiz çin de Spigen.co olarak mevcut olan kendi fabrikasında üretilmektedir. (Fason veya çinde mevcut olan bir ürün değil.) ARGESI ve kendi power teknolojisi mevcuttur. Bu nedenle böyle bir durum söz konusu değildir.

• Yüzbaşı
    600 Mesaj
    Spigen hanım pahalı maalesef kimse almaz burda bu fiyata 50 tl altına inin

İlk yoruma özel talebiniz doğrultusunda fiyatını 49,90 olarak güncelledik!
    BlackMon kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    "Spigen Ultra Crystal" diye geçiyordu sanırım. iPhone 7 Plus için olanı bulamıyorum artık.

Orijinalden alıntı: SpigenTürkiye

İlk yoruma özel talebiniz doğrultusunda fiyatını 49,90 olarak güncelledik!

Alıntıları Göster
    teşekkür ederiz
    |
    |
  • Binbaşı
    1713 Mesaj
    Merhabalar ben de iphone 6 thin fit kılıf arıyorum nerede bulabilirim?

Merhaba,

Spigen iPhone 7 Plus Ultra Crystal model ürün ile ilgili talebinizi ilgili departmanımıza iletiyoruz, en kısa sürede tedariğini isteyeceğiz.

Markamıza olan ilginiz için teşekkür ederiz.
    |
    |
    plsTR kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba,

Her ürün modelinin maliyeti ile beraber satış fiyatı da değişmektedir. Kablo ürünleriyle alakalı talebinizi ilgili departmana iletiyoruz. Sizlerden gelen talepler üzerine kampanya planlaması yapmaya devam edeceğiz.

Markamıza olan ilginiz için teşekkür ederiz.
    |
    |
    kasimcan887 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Merhaba,

Değerli müşterimiz, ürünlerimizde zaman zaman stok problemi yaşanmaktadır. Belirttiğiniz iPhone 6 Thin Fit kılıf modelini en kısa sürede yeniden stoklarımızda görebilirsiniz.

İyi günler dileriz.
    |
    |
    Doritoch kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Konu ile ilgili talebinizi Güney Kore ile paylaşacağız.

İyi günler dileriz.
    |
    |
    HCan35 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Eskisini kırdık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Firma Yetkilisi
    414 Mesaj

Merhaba,

Manyetik araç tutucu modellerimizi aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz;
    https://www.spigen.com.tr/arama/manyetik

Markamıza olan ilginiz için teşekkür eder,
    İyi günler dileriz.
    |
    |
    reallist55 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Talebinizi ilgili departmanımıza iletiyoruz, en yakın sürede tedariğini talep edeceğiz.

İyi günler dileriz.
    |
    |
    djangobjk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ürünün fiyatı 100 tl idi niçin arttırıldı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Merhaba,

Değerli yorumunuz için teşekkür ederiz. Ürünlerimizde fiyatlarımız dönemsel olarak değişim göstermektedir.

İndirim ve kampanyalar için sosyal medya hesaplarımızdan bizleri takip edebilirsiniz.

İyi günler dileriz.
    |
    |
    psycho1905 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

https://forum.donanimhaber.com/ExternalLinkRedirect?url=https://www.spigen.com.tr/urun/spigen-tasinabilir-harici-batarya-sarj-cihazi-ultra-slim-5000mah-dahili-micro-usb-kablo-lightning-adaptor şu alete ihtiyacım var yalnız renk seçenegine mecburen tıkladıgımız an 99.90 tl ye dönüş yapıyor ve o şekilde sepete ekliyor :) şaka gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sp1tze -- 24 Mayıs 2019; 16:30:8 >
    |
    |
    Bahsedilenler: SpigenTürkiye

Spigen F207 18W Hızlı Şarj Cihazını almak istiyorum. Hızlı şarj konusunda hiç bilgim yok.

1- Bu ürün çabuk bozuluyor mu? Garanti var mı?
    2- Cihazım xs normalde 4 saatte doluyor. Sizin cihaz 1 saatte doldurur mu?
    3- Hızlı şarj ettiği için hızlı bitme olayı olmaz mı?
    4- Telefona zararı var mı? (uzun süreli kullanımda zararı var mı?)
    5- Ürünü alınca yanında usb kablosunu da dahil ediyor musunuz?
    6- Ürününü çinden gelip burada sadece markasının basıldığı söyleniyor. Bu doğruysa aynı ürünün daha ucuzları var.
    |
    |
    Bahsedilenler: SpigenTürkiye

Gidişata Olduğu Gibi Göz Yummak.

Ya da Onu Değiştirme Sorumluluğunu Üstlenmek.
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
son dakika
SEO
Bey Azura
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
seo paketleri
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.