Şimdi Ara

Spigen F27QC Hızlı Şarj 3.0 Araç Şarjı Çift Giriş - 49,90 TL - n11.com

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
2.158
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ürün kaliteli, piyasadaki en uygun fiyatından 20 TL daha uyguna satılıyor. Satıcı Spigen'in kendi mağazası.

ihtiyacı olan değerlendirebilir, pişman etmez.

https://urun.n11.com/sarj-cihazi/spigen-f27qc-hizli-sarj-30-arac-sarji-cift-giris-usb-qc-30-qual-P292469658

• Üründen 2 adet almıştım 11.11 de kullanıyorum çok kaliteli bir ürün tavsiye ederim. 35 tl ye mal etmiştim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üründen 2 adet almıştım 11.11 de kullanıyorum çok kaliteli bir ürün tavsiye ederim. 35 tl ye mal etmiştim.

• quote:

https://www.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/ithink-arac-sarj-set-type-c-cift-cikis-ve-hizli-sarj-destegi_pdp_528427907

bundan kullanıyorum. kaliteli ve amperi yüksek. tavsiye ederim.
  • 21 mayıs 2018 yılında hepsiburadadan 30 tl ye almıştım , hala kullanıyorum . gayet iyi . ömürlük bence .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2004 yılında 23tl ye almıştım
  • hayabusaaa H kullanıcısına yanıt
    Şuan ki fiyatı ucuz o zaman hocam
  • hayabusaaa H kullanıcısına yanıt
    Tabi, Qualcomm hızlı şarj 3.0 zaten 1999 yılında Nokia 3310 için geliştirildi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bnymnkrsn

Tabi, Qualcomm hızlı şarj 3.0 zaten 1999 yılında Nokia 3310 için geliştirildi
    Ohooo o zaman, şiödi qualcomm 15 çıkması lazım... ve 5 dk da şarj olmalı telefınlar?

• Sevenhillli S kullanıcısına yanıt
    Ben de 4 mayıs 2018 de almışım. Benimkinin 6 ay önce yeşil kısmı bozuldu. Sonra diğeri de bozuldu. 2 sene dayanamadı bana yani.... Garantisi kayıp olduğundan çöp oldu alet.

şimdi xiomi aldım.

Gerçi arabların elektrikleri dengesiz olduğundan araç sarjları çok hızlı bozuluyor. 2 sene dayanması da belki çok büyük başarıdır bilemem...
  • Dengesiz derken araç çalışınca voltaj 13,8 e çıkıyor. Çalışmazken 12 V. Tabii aracın devrine göre voltajda ms. lik dalgalanmalar olabilir. Onu üreticinin tolere etmesi lazım.
  • A101den go smart aldım 10 liraya 2.1A , 1A çıkışı var oldukça memnunum, araç şarjının 50 liralık bir ürün olmadığını düşünüyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.