Şimdi Ara

Spigen Essential F305W Kablosuz Qi2 Hızlı Şarj Cihazı IP67 Sertifikalı / Su Geçirmez / Hızlı Şarj

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
1
Cevap
0
Favori
27
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık Cihaz / Aksesuar ? #Aksesuar Kondisyon #Sıfır
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Cep telefonu ve aksesuarları >> Apple-Iphone >> Spigen Essential F305W Kablosuz Qi2 Hızlı Şarj Cihazı IP67 Sertifikalı / Su Geçirmez / Hızlı Şarj
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    65 Mesaj
    Referanslar: 8

Katılım Zamanı
    28 Temmuz 2006

Durum
    Forumda değil

Merhaba,

İnternet üzerinden almış olduğum Spigen Essential F305W 10W kablosuz şarj aleti telefonumla uyumlu olmadığı için satıyorum. Yorumlara bakarak almıştım ancak sonradan farkettim, Iphone 7 için kablosuz şarj kılıfı gerekiyormuş.

Ürün sıfır, ambalajında. Sadece bir kez test ettim. Uymadığı için tekrar paketine koydum.

Uyumlu telefonlar: iPhone XR , iPhone XS , iPhone XS Max , iPhone X , iPhone 8 , iPhone 8 Plus , Galaxy Note 8 , Galaxy S7 , Galaxy S7 Edge , Galaxy S8 , Galaxy S8 Plus , Galaxy S9 , Galaxy S9 Plus , Galaxy S10 , Galaxy S10 Plus , Galaxy S10e

Fiyat: 50 ₺, kargo durumunda kargo alıcıya ait.

Detaylı özellikleri:https://www.spigen.com.tr/urun/spigen-essential-f305w-7-5-9w-ultra-ince-yuksek-hizli-kablosuz-sarj-cihazi-white

|
    |
    Tüm sattığım 2. el, kullanılmış, yeni, kutusuz, kullanılmamış vs tüm parçalar 15 takvim günü garantilidir. Fiziksel hasarlar garanti dışıdır, garanti ile ilgili tüm ulaşım vb masraflar alıcılara aittir.

Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
bankalar.org
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.