Şimdi Ara

Spigen Essential 10000 mAh 2 Portlu 24W (2x 5V 2.4A) iP (Intelligent Power Technology) Taşınabilir Ş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.413
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • piyasada adı sanı duyulmamış markalara göre fiyatı çok iyi dostlar. ihtiyacı olan değerlendirsin. 67,90 TL

EK NOT: FIRSAT 00.00'A KADAR GEÇERLİ
    https://www.hepsiburada.com/spigen-essential-10000-mah-2-portlu-24w-2x-5v-2-4a-ip-intelligent-power-technology-tasinabilir-sarj-cihazi-powerbank-f711d-000bp24947-p-HBV00000EUFZA?magaza=Hepsiburada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Warrior70 -- 8 Haziran 2020; 20:20:9 >

• Şu andaki fiyat son 6 ayın en ucuz fiyatı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyat gerçekten çok uygun ama, HB kötü yorumları yayınlamadığı halde bile kötü yorumlar fenaa

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kargo bedava değil artı olarak yine hbde ki diğer satıcı da 75 lira. Aman aman bir fırsat gibi gelmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ürünü değil ama 2 sene önce başka bir spigen powerbank ürününü aldım. Ürün bozuk çıktı. Yolladım yenisini yolladılar. Gelen ürün de bozuk çıktı. Para iadesi aldım ama kötü bir deneyimdi.

• ürün indirime girmeden önce 75 liraydı pek bi indirim yapmamışlar
  • Bu ürün hızlı şarj (quickcharge-Qİ) destekliyor mu arkadaşlar? Şu an fiyatı 73.90 görünüyor

Spigen Essential 10000 mAh 2 Portlu 24W (2x 5V 2.4A) iP (Intelligent Power Technology) Taşınabilir Ş

• Bunun 20.000'lik olanini arkadasim almisti. 1-2 ay sonra sarj olmamaya baslayinca iade etti, yenisini gonderdiler. O da birkac hafta sonra benzer nedenden dolayi problem cikarinca para iadesi yapmisti HB.

• toslayla trendyoldan redmi almak daha iyi bence.spigen pek kaliteli gelmiyor bana
  • 20000 lik xiaomi redmi de hizli sarj ozelligi var herhalde ve oda 99 a iniyor arada bence daha iyi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.