Şimdi Ara

Spigen.com.tr Uzak durun....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
2.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 25
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 12 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Gastarbeiter (3 mesaj) riquelme76 (2 mesaj) Kahya Yahya (2 mesaj) OrqaNn (2 mesaj) kenanmorbulut (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (13 mesaj) Tablet (2 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1634 Mesaj
    Size tavsiyem ordan alacaksanız kapıda ödemeyi seçin. 10 lira fazla veriyorum ama 3-4 gün içinde gelmezse almayacağım. Kargo'dan geçireyim onlara bari
    |
    |
  • Yarbay
    2904 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Arkadaşlar iphone 6s için capsule kılıf sipariş verdim ilk hafta telefonlarına ulaşamadım sonra ulaştım bu hafta gelecek dediler gelmedi :DEn son bugün ulaştım gelen sevkiyatta sizin ürün yok dendi
    Ürünler iyi ama siz stokta var yazdığına inanıp bu siteden almayın.....

|
    |
  • Binbaşı
    1602 Mesaj
    Bende cok çektim kesinlikle alışveriş yapmayın
    |
    |
  • Yüzbaşı
    895 Mesaj
    Aldığınız kılıfı iade etmek istediğinizde sizden 10 lira kesen bir firmadan ne hayır beklersin ki.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    808 Mesaj

3 gün önce sipariş verdim hala sonuç yok hocam.
    |
    |
    kenanmorbulut kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    5459 Mesaj
    Aynı kılıfları yurt dışı sitelerinden 5 liraya alabilirsiniz 15-20 günde gelir gerçi yurtiçi sitesindede 15-20 gün gelmiyor sanırım
  • Yüzbaşı
    808 Mesaj

3 gün önce sipariş verdim hala sonuç yok hocam.
    |
    |
    kenanmorbulut kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    13048 Mesaj
    Avele davranip stokta yaziyorlae, stok guncellenene kadar elindeki tum kiliflari satiyor ve acik kaliyor diye düşünüyorum.

Nispeten eski model cihazlara ait stok guncel. Note 4 icin verdigim siparis 3 gunde elimdeydi.
    |
    |
  • Teğmen
    144 Mesaj
    Kesinlikle katılıyorum. Siparişim tam 16. Günde geldi. Sürekli geçiştirdiler kendilerine ulaştığımdada. Tavsiye etmiyorum.
    |
    |
  • Yarbay
    2677 Mesaj
    Aynı şekilde iPhone 5s için kılıf aldım stokta olmasına rağmen 1 hafta geçti göndermediler. Sonrasında telefonlarına ulaştığımda stokta olmadığını bir başka kılıf tercih etmemi söylediler. Kılıf hepsinde renk filan istemem dedim ancak o şekilde 1 hafta sonrasında teslim alabildim.
    |
    |
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Yurtdisindan getirin beyler spigen turkiye resmen 5 6 kilif parasi fazladan aliyor
    |
    |
  • Teğmen
    130 Mesaj
    Aynı durum benimde başıma geldi, şikayetvar da paylaştığım iletiyi buraya aktarıyorum. 9 Ocak öğlen 12 de verdiğim ORDER-16009L7iJ01026483 referans numaralı siparişim; Stokta var ve 24 saatte kargo ibareleri bulunmalarına rağmen halen kargoya verilmemiştir. 14 Ocak'ta telefonla ulaşıp durumu söylediğimde yarın kargoya verilecek denilmiştir. İnternet üzerinden satış yapan bir firmanın, internet ortamının sürekli güncel tutulması gerekmektedir. Stokta olmayan ürün stokta var gösterilerek müşteriler yanıltılarak satış yapılmaktadır. 24 saatte kargo yazan bir ürün 8 gün olmasına rağmen halen kargoya verilmemiştir. 2. mesajım; Şİkayetvar da paylaştığım şikayet üzerine 18 Ocak tarihinde spigen müşteri hizmetleri tarafından arandım, ürünün stokta olmadığını, sipariş talebimi iptal edebileceklerini, yaşanan hadiseden ötürü beğendiğim bir ürünü hediye edebileceklerini, verdiğim siparişin bedeli olan 41,93 TL'nin ise 19 Ocak öğleden sonra hesabıma yatırılacağını söylediler. Bugün tarafıma spigen' den 'paranız hesabınıza aktarıldı' diye gelen mail üzerine hesabıma baktığımda 41,93 TL alışverişimden sadece 25 TL'sinin yatırıldığını kalan 16.93 TL' lik kısmının ise yatırılmadığını gördüm. Yapılan şey dolandırıcılıktır. Firmadan hediye değil, iptal olan siparişimin bedelinin tamamının tarafıma tahsilini istiyorum. Gördüğünüz gibi adamlar mafya olmuş haraç kesiyorlar.
    |
    |

• Yüzbaşı
    550 Mesaj
    hepsiburada'dan ya da amazon'dan alın,daha ucuza geliyor.
    |
    |
  • Yarbay
    20857 Mesaj
    ben bir kaç ay önce bir kaç kılıf almıştım ama sıkıntı çıkmadan gelmişti,ilginç
    |
    |
  • Yüzbaşı
    754 Mesaj
    Bende kılıflarımı oradan alıyordum ve aynı gün kargo yapıyorlardı yani hiç sıkıntı yaşamamıştım şuana kadar. Ayın 5'inde sipariş verdim sonrasında mail attım ürünler koreden geliyor haftaya sevkiyatı yapılacaktır tarafınıza denildi. Geçen gün de aradılar beni 2 adet kılıf sipariş vermiştim 1'ini gönderebiliriz diğeri gelmedi dediler. Bugün mail geldi kargoya verilmiştir diye bakalım paketten ne çıkacak gönderilenlerde iki kılıf gözüküyor
    |
    |
  • Binbaşı
    1056 Mesaj
    Pazar aksam 6s + slim armor siparisi gectim bu aksam (sali) elime (kayseriye) ulasti.
    |
    |
  • Emekli Yönetici
    1386 Mesaj
    Daha önceki birkaç siparişimde sorun yaşamadım ama son siparişimde bende aynı olayı yaşadım.Ellerinde olmayan ürünü maalesef stokta olarak gösterip satışa koymuşlar üzerinede bir hafta beklememe rağmen sizin ürün gelen sevkiyatta yok dediler.Beklememek için başka bir rengini seçmek durumunda kaldım.Dürüst olup olan malı satsalar bence müşteri kaybetmezler.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    315 Mesaj
    Pzt. Liquid Crystal+Curved Screen 6S aldım yolu yarılamış kargoda yarın gelin alın dedi kargo güzel firma bence
    |
    |
  • Yarbay
    2153 Mesaj
    Ben aldım geldi ama 6 sonra yeşil oldu :D
    |
    |
  • Teğmen
    130 Mesaj
    Bazı arkadaşlar yazdıklarımızdan sonra bence güzel firma diye ortaya atlamışlar, biz burda deneyimlerimizi paylaşıyoruz karalama yapmıyoruz. Yarın aynı problemleri umarım yaşayıp burada dert yanmazsınız.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
uc satın al ;pubg mobile ;uc
Webtures SEO;SEO Nedir?
Europatrans evden eve nakliyat '' 444 69 95''
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,531
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.