Şimdi Ara

**HEPSIBURADA.COM SPIGEN TELEFON KILIFLARINDA %40 INDIRIM!!** (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
2
Favori
17.547
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İndirim olayı hepsiburada değil spigen markası, fiyatları piyasaya göre orada uygun olduğu için ben konu açtım.

Fiyatları internet üzerinden kıyaslama yaparak indirimin gerçekçi yada değil diye yorumlayabilirsiniz.

Şuan ki fiyatları diğer sitelere göre daha uygun + kargo bedavası da var göz ardı edilmez
  • CaptainJack kullanıcısına yanıt
    Aldım valla hocam bluetooth kulaklığı 95 tl gibi bir fiyata aldım daha ne olsun.

Beğenmeyenlerin de vardır bir nedeni ama ben şahsen iyi bir fiyata aldığımı düşünüyorum

Süper hızlı gönderiyle aldım umarım bugün kargolanır

Aldığım üründe bu;

http://www.hepsiburada.com/spigen-r32e-kablosuz-bluetooth-kulaklik-siyah-000eh20235-p-HBV0000038B09

• Note 4 neden yok anlamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • velhasil V kullanıcısına yanıt
    Sennheiser kulaklıklara göre ses kalitesi nasıldır acaba? Kablosuz diye sesten ödün vermek istemem doğrusu...

• reactor1111 kullanıcısına yanıt
    İncelemelerine ve yorumlarına güvenerek aldım hocam ürün kargolanmış bugün elimde olur, kullanırsam yorum yaparım ama ürün görüntü ve kullanıcı yorumlarında başarılı
  • selam uzun zamandır kablo alıcaktım ızmır cankayada 1362 sok no:27b yanındakı dukkan dan aldım kartı burdan gectık urunu onlardan aldım ios ve android aynı telefonu aparatsız bırınden cıkar anında öburune tak seklınde kablo aldım 15tlye kı arkadasımada aldım super bısey hem androıd hemn ıphone kullanan bırı olarak gıdın bu kabloyu alın ıphone ret etmıyor kesınlıkle özellıkle adamlara pc taktırdım orda sorun yok kablo ınce orjınal ıphone kablo ıncelıgı ve kalıtesı vardı bu kabloyu tavsıye ederım sıddetle alttakı lınktekı gıbı orgu degıldı normal tarzhttp://www.hepsiburada.com/markaavm-android-ios-cift-tarafli-usb-data-sarj-kablosu-pm-teldata1445

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kenan35 -- 27 Temmuz 2017; 10:32:41 >

• İndirim hala devam ediyor
  • Araç içi tutacaklardan f/p olarak hangisini önerebilirsiniz?

• thuglife kullanıcısına yanıt
    Hocam ben açıkcası ben daha kullanmadım ama attığın ürünlerde spigen olanda qualcomm 3.0 sertifikası var normal şarjlara göre %60 daha hızlı şarj etmeni sağlıyor, xiaomi de ise 5v/2.4a olarak belirtilmiş buda hızlı şarj eder ama ne kadar oranda etki eder onu bilmiyorum, iki üründe güzel tasarım olarak hangisi hoşuna gittiyse al pişman olmazsın
  • Ufak bir sorum olacak şu ürünü kullanan var mı acaba mıknatıslı telefon tutucu

http://www.hepsiburada.com/spigen-arac-tutacagi-manyetik-evrensel-tum-cihazlarla-uyumlu-arac-tutucu-a200-sgp11583-p-TELARACSGP11583

** Şimdi bunu alırsam içindeki mıknatısı sadece tek telefona yapıştırıp sürekli o telefonu mu takabileceğim tutacağa?

** Birde powerbankim için max 50cmlik kabloya ihtiyacım var (eskisinin uzunluğu 20cm falandı) burada göremedim yok mu acaba?

Kampanya ne zaman bitiyor bulamadım onuda

• erho95 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben linkini attığınız ürünü kullandım, sizden önceki yorumda da arkadaşa yazmıştım,

O üründe 2 tane manyetik panel çıkıyor biri daire şeklinde diğeri de dikdörtgen 2 ayrı telefona yapıştırıp da kullanabilirsiniz
  • malitatlii kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: malitatlii

Hocam ben açıkcası ben daha kullanmadım ama attığın ürünlerde spigen olanda qualcomm 3.0 sertifikası var normal şarjlara göre %60 daha hızlı şarj etmeni sağlıyor, xiaomi de ise 5v/2.4a olarak belirtilmiş buda hızlı şarj eder ama ne kadar oranda etki eder onu bilmiyorum, iki üründe güzel tasarım olarak hangisi hoşuna gittiyse al pişman olmazsın

cevap için teşekkürler görünüm ve metal olması sebebiyle tercihimi Xiaomi'den yana kullanacağım.
  • thuglife kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun :)
  • Kılıflarda %40 yapmışlar bugün devam ediyor
  • Evet arkadaşlar şuanda %40 telefon kılıflarında geçerli sepet indirimi var, ihtiyacı olan arkadaşlara duyrulur
  • malitatlii kullanıcısına yanıt
    Hocam indirim devam ediyor mu? Ben sepete ekledim ama bi indirim göremedim. Bi kontrol eder misiniz siz de.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.