Şimdi Ara

Spigen büyük indirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: pro-black

quote:

Orijinalden alıntı: mach2

İlk linktekini aldım şimdi allah kazasız belasız kullandırmayı nasip etsin

Amin hocam, ama onun alt ve üstü açık bilgin olsun. Sadece sırt kısmını ve yanları kapatıyor.

Diklemesine düşerse cihaz zarar görebilir

Aynisini s3te kullanmistim biliyorum hocam elimden geldigince dikkatli kullaniyorum suan telefoncudan aldigim yumusak heryeri kapatan kiliftan var ikincisi bi ay gecmeden sarariyo sigara icmedigim halde icsem nolcak tahmin edemiyorum :) Arkasi gozuksun ve yanlari kapatsin yeterli benim icin kazasiz belasiz kullaniriz insallah

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• pda teknoloji adlı sitede zaten bu fiyatlardan veriyorlardı uzun zamandır. orjinal urunler ben hep ordan alıyorum tavsiye ederim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagataybas

pda teknoloji adlı sitede zaten bu fiyatlardan veriyorlardı uzun zamandır. orjinal urunler ben hep ordan alıyorum tavsiye ederim...

Teşekküer bilgi için

• Öncelikle tüm telefon kılıflarımı Spigenden tercih ettim ve kesinlikle bir sıkıntım olmadı. Fakat size tavsiyem indirime girdiklerinde kesinlikle almayın. Normal fiyata aldığım ürünü kırdığım için tekrar almak zorunda kaldım fakat aynı kalitede ürün göndermediler. İndirimli ürünleri genelde hatalı ürünler olduğuna inanıyorum. Onun dışında normal aldıklarımda hiçbir sıkıntı çıkmadı taş gibi ürünler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MdblackeagleSTM

Öncelikle tüm telefon kılıflarımı Spigenden tercih ettim ve kesinlikle bir sıkıntım olmadı. Fakat size tavsiyem indirime girdiklerinde kesinlikle almayın. Normal fiyata aldığım ürünü kırdığım için tekrar almak zorunda kaldım fakat aynı kalitede ürün göndermediler. İndirimli ürünleri genelde hatalı ürünler olduğuna inanıyorum. Onun dışında normal aldıklarımda hiçbir sıkıntı çıkmadı taş gibi ürünler.

Cok şaşrdim şuan. Ürünlerim gelsin görelm bKalim. İnsallah öyle degildir

• pro-black kullanıcısına yanıt
    İnşallah bunu bizzat arkadaşımda yaşadı 5s e kılıf almıştı kılıfı takınca telefonun şarj kablosu girmiyordu telefona. Tabi sizinkide kesin öyle olcak diye bir ihtimal yok, İnşallahta olmaz.
  • CyeD kullanıcısına yanıt
    spigen kılıf aldım hiçbir kusurunu görmedim hem 1 dolara spigen gibi sağlam kılıf mı var ?
  • Konuyu hortlatmış olacağım ama durum kötü.Geçen pazar stokta gözüküyodu kılıf sipariş ettim.Fakat daha sonra stokta değil olarak gözüktü ve 1 haftadır bekliyorum durum tedarik sürecinde olarak gözüküyor.Şimdi ben alırken ve ödemeyi yaparken niye stokta gösterilip almak durumunda bıraktılar?Ne zaman gelceği hakkındada bir şey söylemiyorlar?Böyle bir mağduriyet yaşayan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: metinyap

Konuyu hortlatmış olacağım ama durum kötü.Geçen pazar stokta gözüküyodu kılıf sipariş ettim.Fakat daha sonra stokta değil olarak gözüktü ve 1 haftadır bekliyorum durum tedarik sürecinde olarak gözüküyor.Şimdi ben alırken ve ödemeyi yaparken niye stokta gösterilip almak durumunda bıraktılar?Ne zaman gelceği hakkındada bir şey söylemiyorlar?Böyle bir mağduriyet yaşayan var mı?

Stok bilgileri ne yazık ki güncel/doğru değil. Benzer problemleri yaşadım. Hemen telefonla iletişime geçin. Daha sonra yeniden bir ürün satın almak isterseniz de, önce telefonla ulaşıp stokta olup olmadığını teyit etmeniz daha iyi olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tremonster

quote:

Orijinalden alıntı: metinyap

Konuyu hortlatmış olacağım ama durum kötü.Geçen pazar stokta gözüküyodu kılıf sipariş ettim.Fakat daha sonra stokta değil olarak gözüktü ve 1 haftadır bekliyorum durum tedarik sürecinde olarak gözüküyor.Şimdi ben alırken ve ödemeyi yaparken niye stokta gösterilip almak durumunda bıraktılar?Ne zaman gelceği hakkındada bir şey söylemiyorlar?Böyle bir mağduriyet yaşayan var mı?

Stok bilgileri ne yazık ki güncel/doğru değil. Benzer problemleri yaşadım. Hemen telefonla iletişime geçin. Daha sonra yeniden bir ürün satın almak isterseniz de, önce telefonla ulaşıp stokta olup olmadığını teyit etmeniz daha iyi olur.

Daha sonradan internette spigen hakkında bir sürü olumsuz yorum okudum.Para iadesi yapmakta gecikiyolarmış falan filan.Neyse bir dahaki haftayada bekleyim diyorum gelmezse para iadesi isterim diye düşünüyorum.Bu arada evet telefonla görüştüm bu darbe girişimi olayıyla ilgili olduğunu söylediler.Banada anlayışla karşılamak düşer yinede önümüzdeki haftada gelmezse bi hal çaresine bakacam.

• Spigen n11'de %40 indirim yapmış.

Kargo bedava ve hızlı gönderi ile 1 gun sonra siparişim elime ulaştı.

Bazı ürünlerde mobil özel indirim var.

Herkese tavsiye edilir.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.