Şimdi Ara

Spider-Man PS4 Yeni Ekran Görüntüleri

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• görüntüler efsane yalnız hee
  • Spider-Man PS4 Yeni Ekran Görüntüleri ps4 ün ilk günlerinde böyle bir atmosfer yapılabiliyorsa bugün bu efsane ekip neler yapmazki düşüncesi bile insanın başını döndürüyor
  • Yani oyun 300 tl olduğu için ancak 3 4 sene sonra ilgimi çekmeye başlayabilir. Şimdilik uzak kalalım.
  • Tr desteği olmazsa almayacam horizonda yoktu hiçbirşey anlamadım
  • Türkçe dil desteği yoksa bu oyuna benden para çıkmaz
  • oyunda gece gündüz döngüsü ve hava durumlarının olup olmayacağı hakkında bir bilgi var mı acaba?
  • Türkçe olup olmaması umurumda değil ama doğru düzgün bir oynanış videosu paylaşsalar artık.Ne kadar oldu duyuralı daha ortada adam gibi birşey yok.
  • Kesinlikle devrimsel bir oyun olmuş. En iyi gerçek Next gen süper kahraman oyunu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

ps4 ün ilk günlerinde böyle bir atmosfer yapılabiliyorsa bugün bu efsane ekip neler yapmazki düşüncesi bile insanın başını döndürüyor
    Hocam merhaba

Second sons u yapan İnsomniac değil Super punck firması yani şimdi ki ghost of tsushima yı yapan firma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kasatka kullanıcısına yanıt
    Biliyorum açık dünya süper kahraman oyununun çalışma performansını kıyaslamak açısından söylemiştim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m.A.A.d city

Türkçe olup olmaması umurumda değil ama doğru düzgün bir oynanış videosu paylaşsalar artık.Ne kadar oldu duyuralı daha ortada adam gibi birşey yok.
    hele bir kenara çekil dükkanın önünü kapatma
  • Peter Parker olarak oynayışımız oynanabilirliğin içinde nasıl bir rol üstlenecek, en çok merak ettiğim şey bu. Eğer doğru şeyler yapılırsa oyunun vizyonunu bir üst seviyeye taşır ama tam tersi olarak, var olan ritmi de baltalayabilir. Riskli bir karar açıkçası. Ben yıllarca Rocksteady'den Bruce Wayne olarak oynayabileceğimiz bir Batman oyunu bekledim. Karakter gelişimi olarak buna en uygun süper kahramanlardan birisi. Üstelik Batman çok hareketli bir kişilikte değil, yani ritim sorunu da pek olacağını sanmam. Fekat kısmet Spidey'e imiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FroLeM

hele bir kenara çekil dükkanın önünü kapatma

Alıntıları Göster
  • en iyi gerçek nex gen süperkahraman oyunu olmuş diyen şahısa sesleniyorum sen git bi batman arkham knight oyna sonra yorum yap tamam mı abisi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.