Şimdi Ara

Spider-Man PS4 ve Red Dead Redemption 2 Türkçe Dil Desteğine Sahip Olmayacak (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
0
Favori
15.505
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Almayın bu oyunu arkadaşlar en azından indirime girene kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: master of darkness

Bu mesaj silindi.
    Okuduğunu anla önce , kafan almıyorsa okuduğunu yazma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üstteki arkadaşında dediği gibi, steamin TR'de ofisi olmadığı halde kat be kat daha ucuza satıyorken bunlar 300 liraya satmaya kalkıyorlar.
  • Pc fanboylarının ağlama duvarına dönmüş konu, size ne oğlum Spiderman den Rdr 2 den?

• kral çıplak, ama padişah seviciler at gözlüklerinden memnun gözüküyor
  • Bu Lehçe'nin ne ayrıcalığı var arkadaş her yerden çıkıyor.
  • Oyunu satın almayın ucuzlayıncada almayın hiçbir şekilde almayın ölmezsiniz be şunu oynamayınca

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • God of War çıkınca aglayan pc fanboyu, şimdi de Spider Man, Rdr 2 konusunda ağlıyor, daha the Last of us 2, Kojimanın Death Strandingi gelicek, perişan olacak fanboycuk ağlamaktan. git pubg oyna sen 1080 ekran kartında.

• armutyus A kullanıcısına yanıt
    Polonyada oyun sektörü gayet iyi durumda.
  • Editor müdür mustafayi tutup getirsin buraya. Şu tepki mesajlarini gozune gozune bi soksun.

• armutyus A kullanıcısına yanıt
    Polonya oyun sektöründe önemli bir yere sahip.

Ülkelerinde oyun sektörüne 27 milyon dolar hibe ettiler bunun 7 milyon dolarını ise CD Projekt RED aldı. CD Projekt RED başı çekiyor ama başka oyun şirketleride mevcut. Oyun pazarında saygı gören bir ülke.
  • Satabilen satıyor ürününü makul fiyattan witcher 60tlden çıktı steamdeki oyunlar aral olmasa 90 liradan çıkıyor
  • Horizondan sonra bir de bu hiç hoş olmadı. Umarım tepki gelmediğini görünce umursamazlık etmezler altyazı konusunda. Ben kişisel olarak almayacağım. Horizon gibi 80-100 TL yapsınlar alalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jengaver -- 3 Mayıs 2018; 18:30:25 >
  • O zaman biz de indirim bekleriz satın almak için, Türkçe dil desteği olmayan Sony oyunlarını ön sipariş ile almayalım hele ki bu fiyat artışından sonra. Sony görsün tepkimizi belki fiyatlar düzelir ya da dil desteği Horzion ve Spider-Man gibi oyunlara da gelmeye başlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona_Non_Grata

Empati yap kim kimi triggerlamış onu çöz sonra yaz, bu yazıları fanboyluktan yazmıyorum, ya da yazıyorum kime ne ? git kus o zaman.

Alıntıları Göster
    Görünüşe göre forumda adın çıkmış bu nedenle çok daha fazla dikkat çekiyorsun tabi amacın bu değilse aksi halde bu konuşmayı boşuna yapıyor olabilirim .

• quote:

Orijinalden alıntı: brkylmz19990102

Görünüşe göre forumda adın çıkmış bu nedenle çok daha fazla dikkat çekiyorsun tabi amacın bu değilse aksi halde bu konuşmayı boşuna yapıyor olabilirim .

Alıntıları Göster
    Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar diye boşa dememisler, burdaki kimsenin ne dediği zerre umrumda değil, ben gerçekleri yazıyorum, onlar kuduruyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Persona_Non_Grata

Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar diye boşa dememisler, burdaki kimsenin ne dediği zerre umrumda değil, ben gerçekleri yazıyorum, onlar kuduruyorlar.

Alıntıları Göster
    Asıl konu burda kimin doğruyu söylediği değil tavrın sürekli irite edici kavga çıkarmaya müsait yazılar yazıyorsun . Aksi halde zaten yanlış bildiğim herhangi birşeyi sen bana düzeltip sen bana anlatsan seni yada başka birini başımın üstünde tutarım . Eğer at gözlüğü takmış insanları görürsek boşvermek en doğal hakkımız sonuçta hepimizin işi gücü var değil mi ? :)

• quote:

Orijinalden alıntı: brkylmz19990102

Asıl konu burda kimin doğruyu söylediği değil tavrın sürekli irite edici kavga çıkarmaya müsait yazılar yazıyorsun . Aksi halde zaten yanlış bildiğim herhangi birşeyi sen bana düzeltip sen bana anlatsan seni yada başka birini başımın üstünde tutarım . Eğer at gözlüğü takmış insanları görürsek boşvermek en doğal hakkımız sonuçta hepimizin işi gücü var değil mi ? :)

Alıntıları Göster
    Hocam 1 kişinin üstüne 10 kişi gelirse inan sende böyle tavır alırsın, adamlara anlatamıyorum benim derdim 300 tl yi savunmak olmadığını, hala gelip bana 300 tl yi savunuyorsun ne kerizler var yazıyor? Ne yazayım ben bu adama?

• Playstatıon Türkiye demiyorki biz istemedik diye,Playstatıon Türkiye spiderman ve red dead redemption oyunlarına Türkçe dil başvurusunu yapmış oyunun sahiplerinden olumlu yanıt gelmemiş.Gta 5 ülkemizde çok satan bir oyun çokça dile çevrildi ama içlerinde Türkçe yok, Rockstar ın bizi millet olarak sevmeme ihtimali var.Spiderman ise Marvel in izin vermezlerse nasıl olacak.Bir atasözü vardır meyve veren ağaç taşlanır diye, Playstatıon Türkiyenin samimiyetine inanan arkasında olan çok fazla oyuncu var eminim, burada yersiz olumsuz yorumlarda bulunanların Playstatıon la ilgisi yok diye düşünüyorum çünkü yorumların içi boş ve iyide olsa kötü de olsa artniyetli olacak kişiler çünkü.
  • Spiderman'in altyazı dahi olmadan çıkmasını affettirmeye çalışanlarda çıktı şimdi başımıza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kennnn -- 3 Mayıs 2018; 21:13:41 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.