Şimdi Ara

Spider-Man: Miles Morales [PS5-PS4 ANA KONU] (35. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
836
Cevap
12
Favori
36.091
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu kişinin mesajlarına bakarsanız her fırsatta xbox'a laf atıp kargaşa çıkarmayı seven biri Playstation hayranı olan biri olduğunu görürsünüz.

• aslında benim dediğimi diyor 2kişi pri 1kişi sec sonradan 4kişide olabilir diyor ama ayni servere bağlancaği için 2 sec olmaz gibi sanki. bakalim bu hafta netleşir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

aslında benim dediğimi diyor 2kişi pri 1kişi sec sonradan 4kişide olabilir diyor ama ayni servere bağlancaği için 2 sec olmaz gibi sanki. bakalim bu hafta netleşir

Hocam peki aşağıdaki kombinasyon kesin çalışır mı? Ortak olmak isteyen bir arkadaş daha var. Netleşmesini bekleyeyim mi vereyim mi bilemedim?

Ps5 - pri
    Ps4 - pri
    Ps4 -sec

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Darktemplar1903 kullanıcısına yanıt

inceleme videolarına göre kesin ama istersen bekle birkaç gün daha

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi byvolcan -- 15 Kasım 2020; 21:45:4 >
  • PS5'te oynamak almıştım iptal ettim. Başka hangi PSN'den alabilirim uyguna ?

• Oyunu almak için acele etmeye gerek yok 4-5 saatte bitiyor oyun DLC tadında 450 TL istiyorlar bir de.

• Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt

Naber dostum,pm atamıyorum açabilir misin 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 16 Kasım 2020; 0:29:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

aslında benim dediğimi diyor 2kişi pri 1kişi sec sonradan 4kişide olabilir diyor ama ayni servere bağlancaği için 2 sec olmaz gibi sanki. bakalim bu hafta netleşir

Doğru 2 ps5 2 ps4 olacak şekilde

• LinkX kullanıcısına yanıt
    herkesin dilinde bu 4-5saat olayi ama yanlış hocam. oyunu en kolaya alıp hiçbirşey yapmadan sadece ana görev yaparsaniz anca 5 saatte biter bu şekildede bir anlami yokki. 50 liraya alsaniz bile keyif alamazsınız bu şekilde. benim oyunu %100 yapmam 17 saatimi aldı sonra ng+ başladım platinledim toplamda 22 saat sürdü. gayet yeterli bir süre bence bi 20 saatte ps5 de oynarim..

• Oyunu 4 5 saatte bitirmek için en kolaya alıp speedrun yapmak lazım. Burada haksızlık yapılıyor.

Lâkin oyun 50 dolar/euro'luk bir fark yaratacak kadar yenilik sunmuyor.

Birkaç yeni yetenek haricinde oyun bildiğimiz spiderman'in aynısı.

Uncharted Kayıp Miras bile 40 dolardan çıkmıştı.

• emretor23 kullanıcısına yanıt

İyiyim hocam siz nasılsınız ? Açtım şimdi atabilirsiniz tlou 2 zamanı spoiler dan dolayı kapatmıştım. Pm yi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 16 Kasım 2020; 11:12:30 >
  • Hocam psn4.com var oradan fiyatlara bakabilirsin

• Ortalama bitirme süreleri

Ana hikaye: 6 saat 30 Dakika

Ana Hikaye ve Ekstralar: 10 saat 30 Dakika

Tamamı: 15 Saat 30 Dakika

https://howlongtobeat.com/game?id=79859

• LinkX kullanıcısına yanıt

Bence tam ana oyun olmaması sebebiyle kısa süre içinde 100 tl bantlarına iner oyun. O zamanı beklemeyi düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: batuak29

Ortalama bitirme süreleri

Ana hikaye: 6 saat 30 Dakika

Ana Hikaye ve Ekstralar: 10 saat 30 Dakika

Tamamı: 15 Saat 30 Dakika

https://howlongtobeat.com/game?id=79859

Bence az değil. Gereksiz abartıldı bu konu. Ona bakarsan ilk oyunda 20 saat sürüyordu. Problem aradaki 5 saat mi?Normal oynayanlar için 15 saat, platin kasanlar için 25 saat sürecektir. Daha ne olsun? Souls oyunu değil ki 200-300 saat sürsün.

Ps5 videolarını izliyorum oynamak için sabırsızlanıyorum. Grafik harika duruyor..

• Darktemplar1903 kullanıcısına yanıt

5 saat değil aradaki fark.15 saat en az

kişiye göre değişir.fakat burada o siteye göre değerlendirme yazılmış.

o halde howlongtobeat e göre konuşursak

Completionist: Spiderman 33 saat Spiderman MM 15 saat 30 dk

kısaca Spiderman MM ilk oyunun yarısı uzunluğunda bir dlc niteliğinde oyundur

bu oyun için 50 euro/459 tl ücret fazla görülüyor dünyada da çoğu kişi tarafından haklı olarak

• Bu süre olayı niye bu kadar sıkıntı oldu anlamadım yapımcılar ilk oyunun yarısı uzunluğunda ara bir oyun dedilerdi e ilk oyun 15-16 saat sürüyordu ortalama buda 7 / 7.5 sürüyor ilk oyunda yüzde yüz 30 saat civarıydı bu 15-16 yarısı işte burada yanlış bir şey yok bilinen bir şeydi bu neden şimdi fazlası bekleniyor gibi şaşırılıyor ? veya kısaymış kötü oldu deniliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 16 Kasım 2020; 16:48:37 >
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt

millet sizin bizim gibi takip etmiyor ki.7 saat diyorlardı zaten tam tuttu.

adam oyunun fragmanını bile izlemeden direk oyunu alıyor.

the order gibi 5 saatte bitince sinirleniyor  

• Bu oyun parasını hak etmiyor.
    Spiderman DLC si gibi zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlfaAdam -- 16 Kasım 2020; 16:53:55 >
  • 
Sayfa: önceki 3334353637
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.