Şimdi Ara

Spider-Man: Miles Morales [PS5-PS4 ANA KONU] (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
836
Cevap
12
Favori
36.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ilk oyuna göre farklı mekanikler var hocam özellikle venom skiller çok hoşuma gitti.

şimdi bitirdim oyunu 7buck saat sürdü. %62 si tamamlanmiş önce %100 yapıp sonra platin için tekrar baştan başlıcam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • byvolcan kullanıcısına yanıt

Cevap icin cok tesekkurler. Spider-Man: Miles Morales [PS5-PS4 ANA KONU] Hemen almaya pek niyetli degildim simdi ikilemde kaldim. Spider-Man: Miles Morales [PS5-PS4 ANA KONU] 

• byvolcan kullanıcısına yanıt

Aynen hocam. Ben de onu fark ettim. Konsol yeter ben bittim diyor. :D :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

ilk oyuna göre farklı mekanikler var hocam özellikle venom skiller çok hoşuma gitti.

şimdi bitirdim oyunu 7buck saat sürdü. %62 si tamamlanmiş önce %100 yapıp sonra platin için tekrar baştan başlıcam

hocam bi sorum olucak size. oyunun sadece ana hikayesi mi 7buçuk saat sürdü yoksa bol bol yan görev yapmanıza rağmen mi 7buçuk saat sürdü?

• cocobongo555 kullanıcısına yanıt

sadece ana hikaye hocam. bikaçta ihbar alip onları yaptim hiç yan görev yapmadım.

• Dün izlerken yakalamıştım paylaşmak istedim , resim boyutu eğer büyükse kötü konuşmayınSpider-Man: Miles Morales [PS5-PS4 ANA KONU] Spider-Man: Miles Morales [PS5-PS4 ANA KONU] 

Spider-Man: Miles Morales [PS5-PS4 ANA KONU]

• Ps5 ultimate ön sipariş yaptık dalma zamanı 19 unda

• Dark-Samurai kullanıcısına yanıt

Hocam animasyonlara iyi çalışmışlar. Özellikle akrobatik hareketler yaptıktan sonra ağ attığında herhangi bir şekilde animasyonda kesinti olmuyor. İlk oyunda bu kadar akrobatik hareket yapmıyordum. Bunda ama sürekli değişik değişik hareketler denemeye çalışıyorum. Spider-Man: Miles Morales [PS5-PS4 ANA KONU] Ayrıca Miles ile oynamak Peter ile oynamaktan daha keyifli geldi. Miles'in özel güçleri güzel olmuş.

Ayrıca yeni bir şey fark ettim. Miles, NPC düşmanları tarafından hasar aldığında kostümünde yırtıklar, zedelenmeler oluyor. Ama hasar almazsan kostümde herhangi bir deforme meydana gelmiyor. Küçük bir yenilik gibi görünebilir ama benim çok hoşuma gitti. Oyuna daha bir gerçekçilik kattı benim gözümde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chris Traeger -- 12 Kasım 2020; 17:35:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cocobongo555

Sony'nin de bütün türk oyun basınının da yatacak yeri yok. RESMEN KANDIRILDIK BEYLER. TÜRKÇE DUBLAJI UNUTUN. YAZIKLAR OLSUN!

Edit:attığım fotoğraf nedense küçük gözüküyor. aramızda geçen muhabbeti şöyle yazayım size

Ben:12 kasım oldu hala türkçe dublaj veya alt yazı yok oyunda. Ne zaman gelicek?

Seslendirme Kadroları

Valla söyletiler 19’unu gösteriyor bizim bilgilerimize göre dublaj yapılmamış. Bekleyip görelim

Death stranding de dublaj gelecek demişlerdi. Fazla şeyetmeyin by sayfayı

• Chris Traeger kullanıcısına yanıt

oyunun yeni nesil için yapıldıği çok belli zaten ps5 de görsel şölen olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

sadece ana hikaye hocam. bikaçta ihbar alip onları yaptim hiç yan görev yapmadım.

eyvallah hocam teşekkürler

• Powerpyx oyunun hikayesine 3 saat sürüyor demiş. Ana karakteri arap yaptıkları yetmedi Peter Parker'ı da ergen bebe yaptılar. Bir de üzerine 3 saatlik dlc'den hallice senaryo modu. Grafikleri yeni nesil bile olmayan bir oyunu çıkış oyunu diye piyasaya sür. İyi ki Demons Souls var.

• Chris Traeger kullanıcısına yanıt

Tesekkurler cevap icin. Sen ne guzel seyler soyluyorsun hocam. Kutulusu bi gelsin kacirmiyacagim. Spider-Man: Miles Morales [PS5-PS4 ANA KONU] 

• Bu oyun Türkçe gelecek olsaydı her yerde reklamı yapılırdı. Bence inanmayın :)

• @byvolcan hocam hiç yan görev yapmadan 7.5 saatte bitirmiş ise 3 saat speedrun rushlayarak bitirmektir hocam 7 saatte ara bir oyun için iyi bir süre zaten yarısı kadar demişlerdi 1.oyun da 15 -16 saat sürüyordu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 12 Kasım 2020; 21:33:30 >
  • evo_4 E kullanıcısına yanıt

Powerpyx 12 saat diyor. %100 için 18 saat diyor. Oyunu new game plus da oynayıp tüm ara sahneleri atlayıp ana senaryoyu hızlı birşekilde oynarsanız 3 saatte biter diyor. Uncharted 4 de aynı şekilde 5,6 saatte biten bir oyun. Oyunda platin için 2. Oyun gerektiğinden oyunun oynama süresi 20,25 saat arası. Biraz da keyif yapsan 30 saate kadar dayanır ki normal. Zaten dlc tarzında olmasaydı fiyatı deamon souls gibi olurdu.

Ps4 ve ps5 olmak üzere 2 platin alınıyor sanırım.

• evo_4 E kullanıcısına yanıt
    hocam bende gördüm onu üzülmüştüm süreye ama orda yazan süre 2. kez oynayip speedrun yaparsak olur. nerde ne yapılacağı bilir ve tüm diyolokları geçerseniz doğrudur 3-4 saatte biter. ben bitirdim oyunu yan görev yapmadan 7bucuk saat sürdü. ana oyunu 15 saat süren bir dlc için 7buck saat gayet güzel rakam bence. %100 yapması ve platinlemesi 15saat sürer.

grafikleri ps4 proda bile çok iyi hocam yeni nesil oyun olduğu belli. ps5 de çok farkli bir deneyim yasatacağı kesin

• Ne zaman gelicek ki TR altyazı yada Dublaj

• Bence Türkçe dil gelmeyecek. Daha bugün İmsomniac Games'e mesaj attım Türkçe dil olacak mı yazdım. Adamlar bana alttaki linki verdi. Linkte ise maalesef Türkçe altyazı dâhi yok.

https://support.insomniac.games/hc/en-us/articles/360052413011-What-languages-are-supported-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y@KI$IKLII -- 12 Kasım 2020; 22:36:29 >

• Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt

önceden yazmıştım hocam.ımsomniac hesabına bakan adam bunu bilmiyor olabilir.geçmişte örnekleri oldu.

1 hafta bekleyin.19 kasımda belli olacak.

dublaj yetiştirilmeye çalışılıyor diye biliyoruz.türkçe olmazsa veya ekleneceği tarih açıklanmazsa küfür seansı düzenlenir

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.