Şimdi Ara

MARVEL'S SPIDER-MAN [PS4 ANA KONU] (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.758
Cevap
45
Favori
256.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    60 dolar 280 tl yapıyor nasıl 240’a aldın, şu an us ile tr arasında 20 lira fiyat farkı var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalbey12

Tamam senin sayende sıradaki the last of us 2 600 tl den çıkacak haberin varmı kaç haftadır yalvariyorum us PSN den alın şu oyunu daha ucuza denk geliyor Tr ye para yedirmeyin diyorum dinleyen kim para yedirmeye devam edin siz mustafa yiğite bari değse bişe Demicem de neyse tartışma yaratmayayım ben us psn devam 240 tl ye aldım bu arada oyunu

Alıntıları Göster
    Daimi kardeşlik yapıyorum, US PSN'den alamam. Oyun bana 150 ₺'ye mal oluyor. PS Türkiye'nin de bu hususta büyük bir payı olduğunu düşünmüyorum, oyun ve aboneliklerimi Türkiye mağazasından satın almaya devam edeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

60 dolar 280 tl yapıyor nasıl 240’a aldın, şu an us ile tr arasında 20 lira fiyat farkı var
    Dolar düşükken aldım şimdiki kurla hesaplama ayrıca us psn fiyatıyla Tr psn fiyati aynı olsa bile ben asla Tr den almam kendime söz verdim bundan sonra böyle mustafa yiğite yedirecek para yok bende

• başka psnde 298 tl bile olsa tr psnden almayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hagiosmann -- 14 Haziran 2018; 22:45:2 >
  • kemalbey12 kullanıcısına yanıt
    +1

• Aslanleo75 kullanıcısına yanıt
    Üzgünüm hocam oyun Türkçe olmasının tek ümidi Sony Türkiye.

Witcher 3'te PC de yapıyorlardı. Yapması çok daha rahat. Fakat PS'de çok zor. Dosyalara erişemezler. IG ile anlaşamazlar zaten. CDPR bile başkasına yaptırdı Türkçe yamayı. Gönüllü işleri kabul etmediler.

• Rodin kullanıcısına yanıt
    C hb araba 100 bin üstüne alınır mı? Parası olan alıyor. Hiçbir şey diyemiyorsun. Herkes bir dur dese ne olacağı belli fakat öyle bir şey olmuyor.

Parası olan adam alışveriş sepetine fiyatından bihaber bir sürü oyun dolduruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Aslanleo75

Bu mesaj silindi.
    Keşke o kadar kolay olsa dostum öyle olsa tüm çıkan oyunlar türkçe idi su an ama firmalar o kadar samimi değil artı olarak bir ex oyun sadece ps 4 de dil dosyalarına erişip düzenlemek öyle kolay değil yani is Sony Tr de ki onlarda net olarak açıkladı türkçe yok diye

• Aslanleo75 kullanıcısına yanıt
    Bu oyuna altyazı kesin gelir diyordum. %100 diyordum. Belki dublaj olursa da güzel olur ama altyazı kesin diyordum. Cidden inanılmaz üzüldüm. Çok erken sevindim. Keşke bu kadar kesin düşünmeseydim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben sanmıyorum Sony TR Türkçe yapmadigina onlar istemez mi cayır cayır saticak bir oyunu çevirmeyi. Vardır bir sorun illa ki. Marvel kaynaklı demişler kendileri yapmıyoruz dememisler zaten. Yapmayan adam Days Gone uda yapmazdı.

Bazı arkadaşlar abartıkca abartıyor. Türkçe olsa dahi 300 lira verip kimse almayacakti boşuna kandirmayalim kendimizi.

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CheKD -- 16 Haziran 2018; 2:17:51 >
  • CheKD kullanıcısına yanıt
    Bu adam kim yazsana

• quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

Şimdi anlamlı oldu, unutmuşum bu sahneyi.

• Oyunda yerde dolaşan, duran insanlar neden bazen çok tepkisizler daha sonradan mı ekleyecekler acaba bu tip şeyleri oyunun bitimin doğru.

Dikkatimi çekti yüzümüze bile bakanlar yok bazen. Sabahtan akşama kadar spiderman'le muhattap olmaktan bıkmışlar mıdır nedir ? :D Hakkını yemiyim bir iki yerde güzel tepki veriyorlar ama o da daha önceden hazırlanmış silahlı birilerini durdurduğun için olan bir tepki.

İnfamous eski olmasına rağmen ilk bakışta bu konu da daha başarılıydı sanki. Çıkışını bekleyelim bakalım.
  • Kennnn K kullanıcısına yanıt
    Bana da biraz öyle geldi. Açık dünyada gezerken yere indiğimizde ben yaşayan bir şehir hissi alamadım. Hiç kimse tepki vermiyor. Sonuçta spidermaniz yani. Fakat erken kanıya varmamak gerek. Oyun hala geliştiriliyor ayrıca oynanılan demo uzun süre önceden alınmış olabilir. En iyisi çıkışını beklemek dediğiniz gibi. Daha sağlıklı bilgi alırız.

• OkanDRDYK kullanıcısına yanıt
    Umarım Batman Arkham knight'taki gibi Easter egg tarzında olmaz. Şöyle yan görevlerde diğer kahramanlarla görev yapsak çok iyi olur. Favorim Daredevil. Umarım görürüz.

• Her yonuyle kaliteli super bir oyun. Ciksada oynasak.
  • Merhaba arkadaşlar. koleksiyoncu sürümü ne zaman ön siparişe sunulacak ?
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.