Şimdi Ara

MARVEL'S SPIDER-MAN [PS4 ANA KONU] (225. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.758
Cevap
45
Favori
256.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
12 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Deluxe pakette ekstra dlc var mı? 192 tlye düşmüş değer diyorsanız alacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar oyunu satın alacağım tüm dlclerin olduğu digital deluxe olan değilmi ? birde elinde olup bitiren varsa alabilirim kendisinden.pri veya çift hak tercihim
  • fallofday kullanıcısına yanıt
    DLC'ler Deluxe sürümünde.
  • Oyunu yeni aldım ve main storynin yüzde 25ine kadar geldim. Skill ağacında mutlaka açın dediğiniz bir skill var mıdır?

• Sec hakkını satan var mı?

• planetcrk kullanıcısına yanıt
    Hocam normal zorlukta oynadığınızı varsayıyorum ki ben de öyle oynamıştım. İnanın skill'leri bile rastgele açtım. Oyun zor değil ve dövüş mekanikleri zaten Batman'e çok benziyor. Eliniz onlara alıştı mı oyun yağ gibi akıyor zaten. Çok ciddi elzem bir skill yok bence.
  • Acayip keyifli oyun daha önce Sec hak alıp %100 olarak bitirmiştim şimdide kendi hesabıma platin kupa kasmak için pri hak alıp tekrardan %100 olarak bitirdim
  • planetcrk kullanıcısına yanıt
    Oynanış tarzınıza, zevkinize göre hangi skill’in öncelik olarak işinize yarayacağını düşünüyorsanız onu açın. Zaten oyunu sadece ana hikaye görevleri üzerinden gitmeyip yan görev vb. içerikleri de yaparsanız oyunu bitirmeden skill ağacının çoğunu açmış oluyorsunuz.

• sec hakkı satan varsa yazsın bu oyunu oynamam lazım artık
  • gamermelisa kullanıcısına yanıt
    Az dayan 6 Haziran'da oyun indirime girecek ozaman alırsın bende beklemedeyim

• WaBoSe kullanıcısına yanıt
    7-17 Haziran arası indirim vardı galiba ama yine de çok düşmeyecek sanki 100 liranın altına düşmez
  • gamermelisa kullanıcısına yanıt
    Deluxe sürümü 180tl filan olur heralde

• WaBoSe kullanıcısına yanıt
    180 de çok fazla benim için
  • Oyun Deluxe mü alınmalı, normal sürüm yeterli mi?
  • dlcler toplam kaç saat sürüyor ve keyifli mi? platinlemiştim çıktığında şimdi tekrar deluxe almayı düşünüyorum sırf DLC'ler için
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Ben de normal sürüm var. Oyun süresi olarak gayet tatmin edici bence random olaylar, yan görevler, challenge’lar veya şehirde serbestçe dolaşmak derken ana görev yapmayı unutuyorum bazen :) DLC’leri de almayı düşünüyorum oynayan arkadaşlardan güzel olduğunu duymuştum.

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    3 dlc 9-10 saat sürüyormuş redditde yazdiğina göre

• quote:

Orijinalden alıntı: aLdacTrack

Ben de normal sürüm var. Oyun süresi olarak gayet tatmin edici bence random olaylar, yan görevler, challenge’lar veya şehirde serbestçe dolaşmak derken ana görev yapmayı unutuyorum bazen :) DLC’leri de almayı düşünüyorum oynayan arkadaşlardan güzel olduğunu duymuştum.
    Deluxe aldım DLC'lerin güzel olduğu önerisiyle. Ama ana hikayeyi bitirmeden DLC'lere geçmeyeceğim. İndirmedim bile DLC'leri henüz.
  • C-TRanger kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun iyi oyunlar dilerim

• Oyunun %60-%65 civari bitirdim ama karsilastigim boss sayisi 2 veya 3.kalan bolumlerde mi geliyor bu bosslar?

• 
Sayfa: önceki 223224225226227
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.